Plačane nadure - da ali ne

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ej, res se mi ne da tole v nedogled razpredati.

Pojdi na sodišče (baje imaš lep primer), pa toži.
Očitno boš le tako razumel, kaj ti želim povedati.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Nimam za kaj tožit, se ni zgodilo meni. Se je pa zgodilo firmi, ki jo poznam - in končna posledica po par tednih prepucavanja, dopisovanja & iskanja novih ljudi je bilo par 100EUR več stroškov dela. Zato, ker je nekdo ponosno naznanil, za koliko se je zdilal s šefom, čeprav je v pogodbi pislo, da tega ne sme naredit.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
A veš zakaj je pravica vedno ena lepa grška ženska, ki ima zavezane oči?



A veš, kaj vse naredi firmi škodo?



Npr. jaz nikoli ne bom kupila AM, ker pač vidim, kakšen stil pisanja imaš tu (npr. tisto o radiu antena je bila zame ena taka ultra lovska, ker vsak ki dela, tudi sem in tja naredi kaj narobe, ampak hej - ti si iz enega neumnega vikend dogodka naredil ultra "problem".).



A to tvoje pisanje pa ni škoda, al kaj? Res mogoče ni poslovna skrivnost ali kaj tretjega (ker nimam pojma, kaj imaš ti v pogodbi), je pa definitivno škoda. Brez da tvojo pogodbo vidim.



In da se jo tudi konkretno izmeriti.



Ampak, a se ti zdi, da jo lahko AM dokaže na sodišču?



Hm.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
A veš zakaj je pravica vedno ena lepa grška ženska, ki ima zavezane oči?

A veš, kaj vse naredi firmi škodo?

Npr. jaz nikoli ne bom kupila AM, ker pač vidim, kakšen stil pisanja imaš tu (npr. tisto o radiu antena je bila zame ena taka ultra lovska, ker vsak ki dela, tudi sem in tja naredi kaj narobe, ampak hej - ti si iz enega neumnega vikend dogodka naredil ultra "problem".).

A to tvoje pisanje pa ni škoda, al kaj? Res mogoče ni poslovna skrivnost ali kaj tretjega (ker nimam pojma, kaj imaš ti v pogodbi), je pa definitivno škoda. Brez da tvojo pogodbo vidim.

In da se jo tudi konkretno izmeriti.

Ampak, a se ti zdi, da jo lahko AM dokaže na sodišču?

Hm.
wink-1.gif

bom jaz odgovoril namesto njega. samo [censored] bo prenašal besede s foruma na neko revijo. kar se tuki govori o neki X temi, nima veze s tem kje je on zaposlen.

tole tvoje shemale obnašanje ti je skurilo tisto malenkost možganov k si mel/a in pišeš samo še bedarije
stupid-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
1) nihče ne pričakuje, da je/bo on prenašal besede s foruma na neko revijo

2) pritožbo na baje katastrofalno poročanje radia antena JE objavil na spletni strani AM (in naredil link na ta forum)

3) točno zaradi tako žaljivega obnašanja, ki si ga demonstriral tu, sem te predlagala za pepčka (čeprav s tem hkrati žalim žajfo, saj vidva niti slučajno ne bi smela biti v konkurenci za isti naslov).



Brez zamere, ampak moje pisanje je tu dobronamerno. Nekak mi gre na živce, kako neuki ljudje konstantno mahajo z nekimi sodišči, četudi je v štartu jasno, da nimajo tam kaj delati (razen fojtrati advokate in nekega Marjana Jermana, da jih zlorabi kot klovne v svoji oddajici - če slučajno nisi opazil).



In tako dobronameno jemljem tudi tvoje izbruh(k)e.



Zato - prav imaš - res je škoda mojega časa.

(plus - res ni preveč lepo, da moje prijatelje advokate oviram pri lahkem služenju denarja
roza.gif
).
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sej vem da se ti je težko pretvarjat, ker ti je tako pomembno kaj si tile na alterju mislijo o tebi. ampak vseeno bi se vsaj delno zavedala kaj pišeš.

tvoj citat:
Citat:
Npr. jaz nikoli ne bom kupila AM, ker pač vidim, kakšen stil pisanja imaš tu

toliko o izbruh(k)ih
smirk-1.gif


a si tok butasta ker si nataknjen/a, al glih zato ker nisi
17758-icon_confused.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
A veš zakaj je pravica vedno ena lepa grška ženska, ki ima zavezane oči?

A veš, kaj vse naredi firmi škodo?

Npr. jaz nikoli ne bom kupila AM, ker pač vidim, kakšen stil pisanja imaš tu (npr. tisto o radiu antena je bila zame ena taka ultra lovska, ker vsak ki dela, tudi sem in tja naredi kaj narobe, ampak hej - ti si iz enega neumnega vikend dogodka naredil ultra "problem".).

A to tvoje pisanje pa ni škoda, al kaj? Res mogoče ni poslovna skrivnost ali kaj tretjega (ker nimam pojma, kaj imaš ti v pogodbi), je pa definitivno škoda. Brez da tvojo pogodbo vidim.

In da se jo tudi konkretno izmeriti.

Ampak, a se ti zdi, da jo lahko AM dokaže na sodišču?

Hm.
wink-1.gif
A obstaja kje pogodba, kjer sis e obvezala kupit vsak AM? Ni? Potem je vseeno, če ga ne kupiš. Je? Potem ga moraš. Ker smo ga zate stiskali ...
Moje pisanje škoda za revijo? Po prodaji revije in obisku na straneh tega ni opazit ... Če pa ni škode, pa tudi odškodnine ne more bit ...
Oboje skupaj na nima nobene zveze s tem, da nekdo z izčvekanjem plače lahko povzroči škodo ... Kaj pa, če bi se teme držali???
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Sicer ne vem, zakaj bi jaz morala sklepati pogodbo z AM (če se vendar že nekaj strani pogovarjamo o delavcih, pogodbah o delu in škodi, ki jo delavci lahko naredijo delodajalcu), ampak zdaj mi je vsaj dokočno jasno, da sploh ne veš, o čem govoriš.



(ampak, kaj ko je tako fency nakladat, da si ti - kot šef - svojega delavca zagrabil za jajca z ultra fency poslovno skrivnostjo, ki jo baje ne sme razkrit - neka svi znaju, da mi pa nismo kar tako, ker imamo celo poslovne skrivnosti!
shocked-1.gif
).
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Bo treba narisat? Napisala si, da ne boš kupila AM? So what? Nimaš pogodbe, da ga moraš kupit ...

Pa pokaži mi še, kje sem napisal, da sem koga z z ultra fency poslovno skrivnostjo za jajca grabil? Ups, spet ne gre?

Očitno imaš malo slab dan ...