piersing - intimni predeli

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Vam je všeč, bi si ga dali, bi pustili svoji/mu partnerici/partnerju da bi si ga dal, če bi bila želja?

meni je to ogabno
crazy1.gif
pa še boleče po možnosti
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne, totalen turnoff...vsako leto na FKK plaži imam priliko ogledat si vse tiste preluknjane (predvsem) Švabe in mi še ni ratalo všeč, kaj šele, da bi pomislila na kaj takega
stupid-1.gif


Pustila? To ni na meni da odločam,...ravno tako kot jaz odločam kaj bom storila s svojim telesom (recimo zadnjič omenjene plastične op), tako on odloča o svojem,..definitivno bi povedala, da mi to ni všeč, če bi pa silil, si pa naj da, nimam niti najmanjše pravice, da mu to prepovem.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jst ga mam v popku, samo sem se po tolikih letih naveličala in ga zelo poredko nosim.

Drugače mi je pa ful všeč na obrvi pa na niplu mi tud noro dobr zgleda :=) Nasploh se mi zdijo piercingi ful rajcig, sploh recimo kakšnih 5,6,7 komadov v ušesu, obrv, ustnice. :p

Niso mi ap všeč ekstremi. Če ga imaš v obrvi je na ustnicah odveč, ipd.. Pač si zbereš eno mesto in to je to.
smile-1.gif

Osebno me pa ful mika obrv, samo se sčasoma koža tako stanjša, da se raztrga, tko da pomojem ne bo nič iz tega.

lp
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
stara ej, totalen turnoff je tole, ej.
bonk.gif


jaz da vidim na keri tole, imam neznansko zeljo ven potegnit
evil.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Men je tudi ful hudo v obrveh-pri tipih, pri bejbah pa v nosu in nad ustnico,..jaz ga imam samo v popku, pa 6 v ušesih (posledice najstniških let
grin1.gif
) in kakor kaže bom pri tem ostala,...
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Jezik, popek, bradavička, pa na muci, totalno seksi, samo vse naenkrat bi blo pa preveč.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
pa 6 v ušesih

sexi sto na uro
tongue-1.gif

Jst sm mela 3 na eni, dva na drugi strani pa so se mi lasje not zapletal in mi je šlo na živce. Nasploh sm prou "alergična" na nakit, če ga mam na seb ... an drugih ga pa prou rada gledam. Če mam verižico me žgečka po vratu, zapestnica me moti, ura me ovira pri pisanju, prstan me dela prou preveč živčno, od visečih uhanov me bolijo ušesa .... še ta v popku skoz neki čekiram, ko ga mam not, ker se mi je parkrat med sedenjem v pas zataknil in potem se že skorajda do konca stegneš ko vstaneš in bi znal bit prav grozno, če ne bi tik pred zdajci pogruntala, da se je uhan zataknil ...
bonk.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ni vazno ce te moti pa je nepraktično, važno da si si lepa
bonk.gif


picke glupe.
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Vam je všeč, bi si ga dali, bi pustili svoji/mu partnerici/partnerju da bi si ga dal, če bi bila želja?

meni je to ogabno
crazy1.gif
pa še boleče po možnosti

Meni so ful všeč piersingi in punci bi vsekakor dovolil. Da vidim žensko ki ga ima npr. v obrvi,pod ustnico, v nosu me takoj očara, kaj šele če ma na intimnih delih
evil.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Glupa ti je mt [censored]
bonk.gif


Sem napisala, da me moti nakit, zato ga tudi ne nosim, razen tega v popku pa še to poleti v kopalkah ipd. Veš da bi se matrala z nošenjem česarkoli zaradi drugih
bonk.gif