Philips 65PUS8505 je za kaj?

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Super, hvala. Na TV-ju je že bil nameščen sideload app in preko tega sem potem z google play našel EON. Instaliral, tudi bližnjica je narejena, tako da je sedaj vse tako kot sem hotel. Hvala za pomoč in predloge. :nazdravje:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Super, hvala. Na TV-ju je že bil nameščen sideload app in preko tega sem potem z google play našel EON. Instaliral, tudi bližnjica je narejena, tako da je sedaj vse tako kot sem hotel. Hvala za pomoč in predloge. :nazdravje:

meni še vseeno ni jasno zdaj, če si eon našel na google play, nima sideload nobene veze in je moral bit že prej tam, al kak ?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
očitno je več verzij ?!?!?


tale, bi jo tudi na 4 leta star sony tv nalozil, ce zdaj kliknem... tako da ne štekam , katere težave je imel janch.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Iskreno sedaj niti sam res ne vem kako sem spravil aplikacijo na TV. Siguren sem, da je v privzetem google playu ni bilo, ker sem jo iskal vsaj 5x. Potem sem tam nekaj čaral po sideload appu kjer je prav tako zraven google play. Se mi zdi da je ta sideload app neko virtualno okolje..in tam sem potem pod iskanje applikacij našel EON, ga instaliral in to je blo to.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Sideload launcher (če to misliš?) je samo app, ki to omgoča, da na homescreen dodaš bližnico za app, ki je drugače namenjen mobilnemu Androidu in ne Android TVju, zato da ni treba appa ročno zaganjat čez settings. Ne vpliva na to, kaj vidiš v play storeu in ni potreben za EON TV app, ker je itak app narejen za Android TV. Pa tudi ne vrjamem, da ima katerkoli Android TV to privzeto inštalirano. Za samo sideloadanje sicer ne rabiš nobenega appa (oziroma kak file manager če že), samo v nastavitvah moraš omogočit nalaganje iz neznanih virov. Ampak če si namestil iz Play Storea itak nisi sideloadal....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Se pravi smo ugotovili da je s tvjem vse ok, oz
Recimo raje user error ? :evil:

well well
 

Limonca

Zelenc'
13. okt 2021
1
0
1
Živjo, Trenutno televizije nimam, in nimam niti znanja, da bi si jo lahko sama izbrala, zato bi vas ful lepo prosila za pomoč.
Zatakne se mi že pri izbiri velikost dolžina dnevne sobe, (od stene, kjer bi imela tv do stene kjer je kavč) je 4m, zato bi bila dejanska razdalja od oči do tv verjetno okoli 3,5m. Predstavljala sem si nekako 50' tv, ko pa gledam priporočila naj bi na taki razdalji potrebovala že 75', kar se mi zdi čisto nerazumno?

Načeloma bi tv v 90% potrebovala za gledanje Netflixa, morda občasno kak YT ali poslušanje glasbe, kako gledanje fotk prek USB/HDMI, če bi se lahko zraven občasno priključila še na telemachov eon pa bi bilo sploh super. Konzol zaenkrat nimam, nekako tudi mislim da jih v bližnji prihodnosti ne bom imela.

Ker TVja verjetno ne bom gledala prav zelo veliko, je nizka cena prioriteta, a sem pripravljena dati več za izdelek, ki ima zelo dober price/performace razmerje.

Kaj bi mi priporočali?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
tako je 65 je za 3,5 socialni minimum v modernem času...potem pa smo dalje pri budgetu. Imho, 1300€ in več za normalne oke.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če stoji na steni tako, da ga mimoidoči z ulice, ali pa sosed iz sosednje stavbe vidi je 65" minimum, drugače je lahko manjši. :cool:

Dajte ga nehat srat no! Včasih smo slike po stenah obešali, sedaj pa čim večji TV, po možnosti brez okvira (ali pa z naknadnim lesenim) in izbiro slik za mirovanje. :bonk:

Pri 50 pa vsi na špeglih zaradi nenehnega buljenja v ekrane.

V bistvu sem se še lepo opisal! :evil:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Gonzo in sajkek