Perverzno !?

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.715
4.199
113
? A to sta se po PM menila?

Ontopic:
Ce ze, kupi takega, ki bo izgubil najmanj $ po nakupu, da te ne bo cez en mesec glava bolela, ko bos vse se enkrat preracunal.


Zakaj, saj ne kupuje avta kot naložbo, kupuje nekaj za dušo, če je to XC90 je to to...

oz. drugače, ko greš nekam ven jest in se odločaš kaj boš vzel, dunajca in pire krompir 7€ ali hobotnico izpodpeke 15€, obe jedi bosta
recimo imeli isti energijski izkoristek, nekdo ki je gurman bo raje plačal več in vzel hobotnico, nekdo ki mu je hrana pač nujno "zlo" in ima raje
ta denar za nekaj drugega bo vzel dunajca in krompir... in zakaj bi prepričeval gurmana da naj je njemu manj okusno hrano in ne uživa ob tem?

Karibi, zakaj bi moral na karibe, sasj je jasno povedal da mu ni do tega, zakaj bi to sedaj primerjal z nečem kar mu ni, mogoče gre raje namesto tega
v kamp straško...

Kupi kar bi ti rad imel, sploh če si lahko privoščiš za čas ko tlačiš tole zemljo... aj
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
? A to sta se po PM menila?

Ontopic:
Ce ze, kupi takega, ki bo izgubil najmanj $ po nakupu, da te ne bo cez en mesec glava bolela, ko bos vse se enkrat preracunal.

Zabolelo je pa je zbrisal svoj zapis

Edit: in ne nism mu faus ne avta ne kesa k ga ma, samo si ne morm pomagat ko nekdo na forumu (anonimno, ne vem kaj ma od tega) zacne cisto brez razloga govort kolk ma kesa pa kolkrat gre na DOBER dopust. Namesto da bi enostavno napisal, kupujem Volvota XC90 ta pa ta letnik, ga ne rabim, a bi ga rad imel, gre clovek pisat kolkrat gre nadopust, kako super avte so ze njegovi starsi imeli, da njegov zdejsni avto je tud makina, se celo kolk vredne avte majo njegovi sosedi ni pozabil napisat, ces glavni dasa na vasi sm. No pol pa v 24 urah napise da ga itak nima namena kupit....kk ga ne bi malo drazu pa zajebaval.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Nekaj dejstev, da ne bo šla tema do 10.strani:
- topic o takšnem "problemu" se na Alterju pojavi vsake toliko časa, tako da bo to zgolj en izmed njih ... v kratkem bo nov, brez panike
- to, da se OT hvali s tem, močno dvomim, ker ga nihče tule ne pozna
- dvomim, da večino zaboli, če ima sosed boljši avto, so pa seveda izjeme
- vsakdo lahko s svojim denarjem počne kar pač hoče in želi
- enim je "gušt" imet dober (ali pa drag, kakor hočete) avto, enim it vsak dan za 5 ur v gostilno, enim it na Karibe ... pa tako naprej
- vsak zase bi pač MORAL vedet, kaj želi in kaj hoče, predvsem pa, ali to lahko naredi brez hujših posledic (to, da potem celih 7 let ješ zelje, ni resna posledica)
- o željah se NE SPRAŠUJE po forumih, to pač MORAŠ vedet sam, to, česa si želiš
- overall je pa tale topic čist brezzveze, glej prejšnji dve alineji
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.961
113
jaz pa ne dvomim o tem ampak je kar dejstvo da večino zaboli, če se sosed s čim novejšim pripelje,vsaj pri raji je tako,ki nima povsem razčisščenih pojmov koliko kaj stane. Zadnje čase videl na več primerih,tako da mi je zadeva povsem jasna. Drugo pa je kako potem ti na to odreagiraš.

Meni je prav všeč, če vsi sosedi pripeljemo makine v vas, da dvignemo sosesko na višjo raven. dodana vrednost soseski, pa se lahko sosednja vas požre od zavisti zaradi mene. :evil:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
"Meni je prav všeč, če vsi sosedi pripeljemo makine v vas, da dvignemo sosesko na višjo raven. dodana vrednost soseski, pa se lahko sosednja vas požre od zavisti zaradi mene. :evil:"

Mogoče samo ti tako misliš ... :evil:
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
jaz pa ne dvomim o tem ampak je kar dejstvo da večino zaboli, če se sosed s čim novejšim pripelje,vsaj pri raji je tako,ki nima povsem razčisščenih pojmov koliko kaj stane. Zadnje čase videl na več primerih,tako da mi je zadeva povsem jasna. Drugo pa je kako potem ti na to odreagiraš.

Meni je prav všeč, če vsi sosedi pripeljemo makine v vas, da dvignemo sosesko na višjo raven. dodana vrednost soseski, pa se lahko sosednja vas požre od zavisti zaradi mene. :evil:
Vi ste ze bolj napredni. Pri nas se nekateri grejo sosed na soseda, pri vas pa kar cela vas na drugo vas... :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.961
113
"Meni je prav všeč, če vsi sosedi pripeljemo makine v vas, da dvignemo sosesko na višjo raven. dodana vrednost soseski, pa se lahko sosednja vas požre od zavisti zaradi mene. :evil:"

Mogoče samo ti tako misliš ... :evil:

vem da je vzgib, da vsi potem kupijo nove verjetno drugačen, a jaz imam raje v glavi, da tekmujemo z drugo vasjo in si nismo fauš :evil:
 
5. apr 2015
1.325
685
113
Ampak če je že avto forum, a lahko zvemo, katero vozilo je nagledano?

Drugače pa je treba živet po načelu "your mony, your funny". Btk kaj sosedi in mnenja na forumu opravljajo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Mam soseda, vedno nov avto, prodan po 2-3 letih. Sicer "le" nekaj v rangu A3/golf, vedno ful oprema. Spucan avto vedno v nulo, nikoli vožen po dežju. Km na leto? do 3k.

Če mu paše... pa naj mu. Fouš mu nisem, pogledam ga pa tudi rad ker večina po naših cestah se vozi čisto oguljena verzija.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.961
113
Mam soseda, vedno nov avto, prodan po 2-3 letih. Sicer "le" nekaj v rangu A3/golf, vedno ful oprema. Spucan avto vedno v nulo, nikoli vožen po dežju. Km na leto? do 3k.

Če mu paše... pa naj mu. Fouš mu nisem, pogledam ga pa tudi rad ker večina po naših cestah se vozi čisto oguljena verzija.

to se pa vedno splača kupit ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Jp, take zaradi "upokojenske vožnje" zapacane avte se da lepo zrihtat in potem imaš skorajda nov voz.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.360
113
Kolega nabavil xc90 za gust, da si privoscita. Pa da vidimo kolk casa bo wow efekt. Hibrid, kao full optional baje, nov iz tujine, 63kEur plus vsi stroski, dmv, ddv.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Jaz pa ne razumem, kak moraš biti brez okusa in naiven, da nad 50 jurjev sploh pogledaš nekaj kar ni mercedes, bmw, audi?