Pecivo brez peke

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
jaz delam jabolčne kroglice, pa probat morm en nov recept "Kao kostanjeve kroglice"

off: a lahko (lepo prosim) popraviš krogljice v kroglice
redface-1.gif
thx
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Vzameš jaffa piškote in jih položiš na tlo (pekač), preliješ z pudingom, jst osebno zmešam z gresom da je taka fajna masa, preliješ, še 1 jaffa keksa čez, še mal preliješ, po vrh mal smetane ali čokolado..ev...
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Vzameš jaffa piškote in jih položiš na tlo (pekač), preliješ z pudingom, jst osebno zmešam z gresom da je taka fajna masa, preliješ, še 1 jaffa keksa čez, še mal preliješ, po vrh mal smetane ali čokolado..ev...

Hmmm, tole se ne sliši slabo! A kar gres daš v mleko, ki ga zavreš za puding?

Drugi pa prosim recept napišite
cheer.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Ma tko k nardiš gres, puding pa posebi, da je zihr..al pa kupš par lončkov gresa u trgovin (tm k joguri, sam mal desno, ako stojiš na levi pa gledaš proti malemu pekovskemu pecivu
grin1.gif
)
Zmešaš poliješ, sam gosto more bit, daš v hladilnik in upaš da rata...
grin1.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
za moj protfan: (dimenzije ti lahko povem kasneje)
po dnu razporedim bebe piškote, jih prelijem s kavo (en piškot-ena velka žlica kave-aromatizirane z rumom)
potem ena plast mase
spet piškoti in kava in masa
daš pohladit (naj stoji vsaj par ur) posuješ s kakavom in serviraš
recept za maso:
v eni posodi stepeš 3 male sladke smetane
v drugo posodo daš tri paketke mascarpone (250g), dodaš malo sladkorja in 3 rumenjake
ko to zmiksaš dodaš že prej stepeno sladko smetano in vsebino obeh posod zmešaš

voila!
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
kaj beljakov ne daš notri? jaz jih dam ravno tako, samo da jih vmešam šele na koncu, ko so že stepeni v sneg. Pa rumenjake (6) najprej vmešam penasto šele potem dodam maskarpone. V smetano pa še kremfix. aja, pa potresem s čokolado v prahu, ker ne maram grenkega kakava. Če pa ne kdo ne mara kave, je pa opcija tudi, da se bebe piškote namoči v kakav.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Sem se pač zmotla, a zato se je treba zdaj na mene spravljat. Zafrustriranca
stupid-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
Pojdi malo svoja sporočila nazaj brat. Rahlo nonšalantno se obnašaš, kar s časom postane nadležno.
wink-1.gif
Če že zabluziš, se pa opraviči, ne pa vsajaj.