PayPal odslej brez kreditne kartice tudi za SLO

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Jaz sem nakazal v soboto in je napisalo da bo plačilo izvedeno v ponedeljek. Včeraj zjutraj je bil denar že na paypalu...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
Sem poslikal odrezek in jim poslal.

Hmmm, sedaj je šlo samo za par 10€, če bi šlo pa za 2k€ pa sploh nevem koga bi šel ustrelit.

No bomo vidli.

edit: Najprej sem poslal na paypal, kamor te napoti stran če so problemi. Sedaj so mi poslali mail od trustpay-a v 2h, da naj se tja obrnem. Sedaj sem tam izpolnil obrazec.

edit2: No povedali so mi, da moram na odrezku izpolniti še IBAN in se podpisati. Pa še enkrat sem potem poslikal in poslal. Čez pol ure je bilo že na računu.

V glavnem slovaki že pokrivajo naše področje.
 
Nazadnje urejeno:

PuskA

Pripravnik
1. dec 2008
117
21
18
rec kakmu kolegu ki ma paypall s kreditno, da s svojim racunom naredi in ti da kes na roke...
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
das si narediti kartico visa electron ,letni strosek 15 eurov in konec, saj ce si bos veckrat letno nakazoval iz poloznice na paypal te bo provizija tudi toliko nanesla in cas na posti in se morda bencin do banke,poste in si na istem z stroski
lp
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Gre se za to, da mora denar spravit najprej na paypal....in najceneje ga bo prišlo da si uredi kreditno kartico ki je povezana na tekoči račun z mesečnim limitom.... Če nakazuje denar stalno na paypal in če to potrebuje večkrat potem je to edina pametna opcija.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Zakaj bi on moral spraviti denar na paypal? Če bo kupec njemu plačal, ne misli avtor komentarja nič kupiti.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Aha, nisem prebral do konca, samo v tem primeru bo denar na PayPa, ne bo mogel izplačati...ampak ga bo lahko porabil za kaj drugega..
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
nočem nobene povezave z mojim imenom, sodišča in banke se prehitro spravijo na vse račune.
jaz bi denar na paypal dal za plačevanje itd.

baldrick: skrill račun imam....katero kartico na petrolu potem, paysafe?
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Zanima me, ker si prvič naročujem prek paypala, če lahko kdo drug dvigne paket al moram jaz se pred poštarom prikazat?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Če ne veš kaj je api ga ne potrebuješ.
Opis: http://en.wikipedia.org/wiki/Application_programming_interface
Problem je sledeč.
Sprašujem za prijeteljico, ki se še manj spozna na te stvari kot jaz, On ima podjetje in paypal na podjetje. Ampak ga ni še nikoli uporabljala. Sedaj bi pa njeni otroci nekaj prodajali preko njene firme in paypala. S tem se prijateljica strinja, pod pogojem, da bo denar samo prihajal na račun, dviguje pa lahko samo ona. Tisti, ki jim dela stran je najšrej hotel imet uporabniško ime in geslo od paypala, ampak to pač kolegica ne da, potem bi pač vsak lahko plačeval in nakazoval njen denar, logično. No sedaj bi pa ta računalničar rad imel API od tega paypala. Kaj mu torej dat, kaj lahko sama skreira in da naprej ljudem, ki jim ne zaupa. ???
 

selansson

Zelenc'
15. sep 2014
1
0
1
Sem nov glede Paypala, torej ali je mogoče kupiti na Ebayu preko Paypala brez debetne kartice? Kako?
hvala
smile-1.gif
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Seveda je mogoče, je že vse napisano. Odpreš paypal račun in naložiš denar preko paypal top upa - dobiš podatke za nakazilo preko položnice/spletne banke, izpolniš in pošlješ denar, ki bo v roku 1 dne največkrat že na računu.
 

peka

Zelenc'
10. jun 2011
11
0
1
Pravkar sem na Paypalu hotel odpreti račun, takega brez kreditne kartice, pa mi ne pusti. Ko pridem do vpisa podatkov o kartici, naj bi kliknil CONTINUE, pa ne gre.
Ker nimam spletnega bančništva, bi v banki nakazal nekaj denarja na ta račun.
Mi lahko kdo razloži postopek.