PayPal odslej brez kreditne kartice tudi za SLO

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Dobiš vrnjeno nazaj, od koder je PP trgal pri nakupu.
Možni sta samo 1 opciji:
1 pp balance
2 kreditna kartica oz nanjo povezan trr.
Torej dobim nazaj na kreditno kartico s katere je bilo trgano? To je potem OK
Kako pa lahko naredim PP balance? ker kolikor gledam lahko to narediš, če imaš US bank account. Ali?
lp
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
a zdej ni vec treba dat eura za aktivacijo kartice?
sem dobil novo kreditno, ko sem jo vpisal v paypal mi ni nikjer pisalo, da na izpisku vidim kodo. tudi na izpisku nic ni.

edit: aja, to, da preko ebaya placas vse uvozne dajatve.. to dela tako, kot mora?
 
Nazadnje urejeno:

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Za aktivacijo nove kartice daš 1 EUR, ki ti pa ga takoj vrnejo. Iz prve roke, dva dneva nazaj.
Tudi to dela, da preko ebay-a plačaš dajatve deluje. tudi iz prve roke.

lp
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
aaa, sem pozabil stisnit confirm card, zato ni blo nikjer zavedeno.

glede dajatev pa sem imel namen vprasat v drugi temi, ampak hvala vseeno!:)
 

kikec7

Zelenc'
2. avg 2009
14
5
3
Pozdravljeni,
teden dni nazaj sem na ebayu na dražbi kupil izdelek. Plačal sem takoj prek paypala, cena pa nekaj čez 800€. Zaradi tega sem tudi povečal limit na MC(ker običajno mislim da je okoli 650€).
Danes me kontaktira prodajalec prek mejla, če sem še zainteresiran za izdelek, da naj ga plačam, da ga on lahko odpošlje. V paypalu imam jaz status 'Completed, prodajalec pa 'Pending'.Prav tako na MC v moji spletni banki vidim opravljeno transakcijo. Po pogovoru z njim pravi, da je vceraj prodal nek drug izdelek in da je dobil nakazano takoj.
Zdaj pa me zanima ali bo prodajalec dobil denar(ker ponavadi je transakcija opravljena hitro), ali si moram še dvigniti kakšen limit v paypalu ali pa je kaj tretjega.Hvala.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Tale paypal-topup.si samo meni ne dela več? Nakazilo na paypal preko z nakazilom preko banke? Ostaja samo še kartica in velik limit?
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
V zgornji temi sem napisal odgovor na tvoje vprašanje.

Kje? Oprosti, ne najdem...
confused-1.gif


EDIT: Našel
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tarzan333

Pripravnik
27. maj 2014
102
0
16
Zdravo.

Imam eno vprašanje. Zanima me če gre nakazat denar iz paypala na bančni račun če ni enako ime. Razlika je samo v 2 črkah

vnaprej se zahvaljujem za odgovore
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Izven ZDA poteka withdraw iz PP samo na Visa kartico, ki je dalje povezana na trr.

Kako je nastala razlika v črkah ? Če gre za šumnika, potem bi moralo iti skozi (pri "poslovanju" s tujino bi se jaz šumnikom izognil; æčšž -> csz, drugih posebnih znakov Slo nima).
 

tarzan333

Pripravnik
27. maj 2014
102
0
16
eh ne. To je stari paypal najmanj 7 let. Takrat še ni blo tega na voljo poslovni plus osebni pa sem si dva naredo
 

biba12

Zelenc'
2. jun 2016
3
0
1
Pozdravljeni.
Vedno sem si na paypall nakazovala denar iz klika, preko tiste spletne strani, ki ti je javilo TRR in sklic. Zadnjih parkrat se mi je zgodilo, da mi strani ni hotelo odpreti, vendar sem vseeno nakazala preko podatkov, ki sem jih imela shranjenih v kliku in vedno je bilo ok.
Včeraj pa sem dopoldne ponovno nakazala denar in do danes denarja še ni. Ko sem šla brat, sem našla podatek, da Trustpay več ne obstaja, jaz pa sem nakazala ravno tja.
Kaj lahko storim? Na paypall sem pisala e-mail, vendar še ni odgovora.
Ima kdo takšne izkušnje?
Hvala.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
PP omogoča od junija nakazilo (withdraw) na Eu bančni račun.
Kako:
prijava v pp, wallet, sedaj je potrebno preklopiti v star pp izgled (old account view) -> my money -> bank accounts.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik biba12 pravi:
Pozdravljeni.
Vedno sem si na paypall nakazovala denar iz klika, preko tiste spletne strani, ki ti je javilo TRR in sklic. Zadnjih parkrat se mi je zgodilo, da mi strani ni hotelo odpreti, vendar sem vseeno nakazala preko podatkov, ki sem jih imela shranjenih v kliku in vedno je bilo ok.
Včeraj pa sem dopoldne ponovno nakazala denar in do danes denarja še ni. Ko sem šla brat, sem našla podatek, da Trustpay več ne obstaja, jaz pa sem nakazala ravno tja.
Kaj lahko storim? Na paypall sem pisala e-mail, vendar še ni odgovora.
Ima kdo takšne izkušnje?
Hvala.
Kako si pa nakazala, ne da bi si prej pridobila referenčno številko za transakcijo od trustpaya?
 

free2

Zelenc'
10. dec 2016
1
0
1
Sem bolj nov glede Paypala, kupoval bi preko Paypala brez uporabe debetne/kreditne kartice. Torej odpreš paypal račun in naložiš denar preko paypal top upa. Kje dobiš podatke za nakazilo preko položnice/spletne banke, če nisi v kateri od tam navedenih bank?

Hvala!
 

PujsaPepa

Pripravnik
12. feb 2011
90
0
8
Citat:
PP omogoča od junija nakazilo (withdraw) na Eu bančni račun. Kako: prijava v pp, wallet, sedaj je potrebno preklopiti v star pp izgled (old account view) -> my money -> bank accounts.

Če imam na PayPal zvezano Mastercard (predplačniško), ali nanjo tudi lahko prenakažem PayPal sredstva (in koliko bo provizije?),
ali je to možno le z VISO ?

A lahko si pa (po novem) iz PayPal prenakažem na NLB TRR ? (koliko je takrat provizije ? in kako nevarno je takšno početje, ker domnevam da moram zato "zvezati" s PayPalom svoj slovenski TRR - a potem ti iz TRR lahko zlorabljen paypal potegne €, kajne ?)

Je kaj pomembno katero državo si izbral, da si iz nje, če želiš da ti prijatelj (pomembno iz katere države je on ?) prenakazuje paypal sredstva (ti pa bi jih dvignil ali nakazal na kreditno) ?
 
Nazadnje urejeno: