Parkiranje Bled

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Citat:
Glede cen. Dino Park Bled - odrasli 18 €, otroci 9 €.

Dino Park ni na Bledu ampak 10 km stran od Bleda in sicer v Mišačah, ki pa so pri Kamni gorici oz Kropi :D
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Lahko pa greš s Hop on Hop off busom parkiraš nekje v Radovljici ali Lescah in greš s tem busom 5€ je dnevna vozovnica froc do 10 leta se fura za đabe.
Je pa samo ob torkih in četrtkih kot razberem iz voznega reda
confused-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.374
303
83
Citat:
Uporabnik scorpion pravi:
Lani enkrat sem bil na Bledu... zadnjič. Skoraj eno uro sem iskal prosto parkirno mesto, niti enega nikjer. Na koncu sem ga našel čisto na drugem koncu jezera na nekem makadamu. Zaradi tega in pa zaradi neskončne kolone na cesti skozi Bled me tam ne bodo videli več.

probaj it na Vrbsko jezero :D
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Vsaj parking je zastonj, če se že plača vstopnina za kopališče (govorim za Celovec).
grin1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Kaj pa parkiranje na bohinju. Zdej ce gres tja zadaj kjer je lokal je vse na park uro, ce ne prides do tega je na drugi strani ceste student ki pobira 5 eur na travniku, zdej me zanima a mas ti kej avto zavarovan za primer da ti veja pade na avto ali podobno, ker ne razumem kako imajo vsi parkirisce kjer se lahko spomnis, pobirajo denar, spizdijo pa takoj ko se jim zdi da folka vec nebo in nobenga nikjer. Kako je to s parkirisci oziroma z parkirninami pri nas sploh reseno.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.827
113
Bohinjski tradicionalni turizem je pobiranje parkirnine. To je vse kar ti lahko in tudi ti 'ponudijo' (če odmislimi naravne lepote, ki so tam neodvisno od njih).
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Parkiranje je verjetno na "lastno odgovornost". Kdove, če imajo kako zavarovanje plačano.
Imajo pa vsaj enega redarja, ki ne spi. Videl sem ga v akciji, ko je oglobil enega Nemca, ki je parkiral pri cerkvi Janeza Krstnika (? - mogoče ni čisto pravi naziv), torej takoj za mostom desno. Odsvetujem parkiranje izven dovoljenih "ozemelj", ker sem pozneje videl še kar nekaj obvestil redarstva. Imel sem veliko srečo, ker sem kako uro pustil avto na robu avtobusnega postajališča, preden sem sploh pogruntal, da sem eno pomembno tablo spregledal. Kanilo mi je šele, ko sem videl avtobus, ki je tam kolovratil in sem seveda avto takoj umaknil, ker tam zagotovo ne sme biti.
Sicer pa je Bohinj te dni lepa destinacija, krasno za kopati, avto sem potem za stalno pustil pri hotelu, kjer sem bil in uporabljal "peš hondo". Jezero sem obhodil in sem našel primerne lepe prostore. Zaposleni znajo tuje jezike in so bili prijazni. V gostilnah ni bilo pretirano razkošne ponudbe (kjer sem pač jaz bil), cene niso ravno zmerne zato kar dobiš, ampak vseeno sem bil zadovoljen.
Daleč najbolj moteče je ogromno prometa, predvsem zelo glasni motorji, ki sicer pri nizki hitrosti rohnijo ob jezeru gor in dol, da jih slišiš na drugo stran jezera.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik scorpion pravi:
Lani enkrat sem bil na Bledu... zadnjič. Skoraj eno uro sem iskal prosto parkirno mesto, niti enega nikjer. Na koncu sem ga našel čisto na drugem koncu jezera na nekem makadamu. Zaradi tega in pa zaradi neskončne kolone na cesti skozi Bled me tam ne bodo videli več.
Kaj pa ko sina vozim na treninge 2-3x tedensko?
grims-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
Pri prijaznem domačinu. Ok čist zastonj ni, ker se spodobi dati kak kofe/pir
tongue-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.649
243
113
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Torej na bledu je se mozno kje parkirat da te ne lupjo?

kaj je zate lupljenje? pač ne moreš pričakovat, da boš v prestolnici slovenskega turizma parkiral za 0,20€ na uro.

kot sem že rekel, za hotelom v centru se da čisto lepo parkirati za 1€ al pa 1,20€ na uro...

Drugače pa je zgoraj na železniški postaji 4€ za cel dan... pač je treba it pa peš v klanec domov grede...

sicer pa če se greš turizem, ponavadi ne gledaš na vsak €.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.764
2.052
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Torej na bledu je se mozno kje parkirat da te ne lupjo?

železniška postaja,čez teden free,za vikend 4€ za cel dan,če je to preveč potem je bolje da greš z busom ali vlakom
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.764
2.052
113
za šankom
ponavadi vedno parkiram na železniški pa jo peš mahnem proti zaki(5min),pa je polno ljubljančanov parkiranih na in ob cesti,a jim je boljši feeling dat 25€ za kazen kot 4€ za parking ali samo kažejo svojo nekulturo.ker na bledu se izognit kazni za parkiranje je isto kot zadeti eurojackpot
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
dubrovnik 200 kun na uro ali nekaj takega mi kolega danes pove.....