Parking senzorji

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Web page imajo pa zanič, upam da imajo senzorje boljše
tongue-1.gif


Morda lahko kje zveš ceno za PS4?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Dober link
zmaga.gif


Tle so še po stopinjah...0, 15 in 30 stopinjski...sedaj mislim da imam 15°, pa nisem zih.

123€...za PS4...bom počakal da mi še kateri crkne
grin1.gif
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
123 funtov! je skoraj 180€!

No, če jih dobiš za 122€ brez naročanja, je tako res bolj preprosto
wink-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Narodnjak, a si pol vzel SPAL senzorje pri Lostu? Se jih da še kej dobit?

Na čunga-lunga kompletu mam sedaj že dva crknjena, oba na desni strani. Neugodno.

Mogoče kdo drug kaj dila SPAL in META komplete?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.265
270
83
38
Ljubljana
Mam od SPALa, ampak nisem vzel pri Lostu. Dobu sm pri Simon'su v Kamniku.

Jz sm zaradi oblike zadnjega odbijača mogu vzet kotne.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
če maš na avtu odbijač, ki ima bolj malo pravokotne površine, na katero bi montiral senzorje priporočam, da kupiš take, ki nimajo ravno odrezan zadnji del ploščice senzorja (malo pod kotom; z obračanjem senzorja dosežeš pravilen nagib)

sam sem že pred 1.5 leta kupil 4 senzorje.. cena mislim da je bila 8000 sit, zmontiral sem jih sam v 1 uri (dobiš žago in ves pribor zraven)
sem pa ultra mega zadovoljen in me že precej moti vožnja z avtomobilom, ki nima park senzorjev..

je pa pri montaži potrebno bit kar pozoren, kr nimaš 2. šanse
smile-1.gif
luknja je luknja...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.918
5.192
113
ma sem mel na prejšnem avtu in sem dalna fotrov avto navadne senzorje. Pri meni se mi pa nelubi dol jemat odbijača, rezat tistega stiroporja doli itd. in me zanima kak se tale zadeva obnese...
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Kolega ima...delalo je super,dokler ni v rikverc nabasu v en led.
Od takrat dalje ne dela več
grin1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tej parking senzorje so za babe. Ko se enkrat navadiš avta, veš že na pamet koliko lahko greš nazaj.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
http://cgi.ebay.de/elektromagn...1QQcmdZViewItem
pozna kdo tole zadevo?

če prov zastopim, tist srebrn trak nalimaš pod odbijač in prklopiš na modul in zvočnik.
a je tega traka dovolj za spredaj in zadaj?
piše, da deluje od 0-30cm, se pravi da lahko teoretično do 1cm natačno parkiraš? v lj je to skor nujno potrebno
tongue-1.gif


a ti to misliš nabavit? tut mene zanima pa si poštnino lahko deliva
wink-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.918
5.192
113
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Tej parking senzorje so za babe. Ko se enkrat navadiš avta, veš že na pamet koliko lahko greš nazaj.

in ko boš ti ded enkrat spregledal neko nizko korito al pa froca ki ti bo zadaj na hitro uletel bo pa kaj?? BUM


glede tega senzorja za nalepit pa rabim prej kaki opis ali tesk, kak deluje, kaj zazna ali je vredu itd.
 
Nazadnje urejeno:

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Ko sem jaz nabavljal senzorje za moj avto mi je ponudil tudi to opcijo (to je bilo 3,5 let nazaj) ...

Plusi: Easy montaža, nič vrtanja, ...

Minusi: Obljubljajo natančnost, so pa manj natančni, prej se pokvarijo, nižja oz. slabša občutljivost, ker je že plastika prej, pozno reagirajo, ...

Cena ni bila glih bistveno večja kot za navadne, vendar so baje bolj občutljivi, še posebno če imaš še kljuko, potem tista železna traverza pod odbijačem še slabše vpljiva na njih in so še manj občutljivi in še počasnejši ...

Skratka ... jaz sem vzel navadne in sem super zadovoljen ...

"Odpovedali" so mi samo enkrat ... po moji krivdi ...
redface-1.gif
... Hvalabogu je bila SAMO kanta ...