Parking senzorji

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.266
270
83
38
Ljubljana
Vgradil bi parking senzorje, ampak nevem kje ter katere. Mel bi pa samo piskač, brez lcdja.

Zaenkrat najdu tole

Kakšne izkušnje?

Komu montirat?
smile-1.gif
Senzorje se da pobarvat na barvo avtomobila?

LP!
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Jaz imam na Piksni park senzorje ...

Če jih želiš pobarvati v barvo vozila, potem moraš kupiti take, ki se lahko barvajo, baje da se ne vsi, Jaz mam črne in me ne moti.

Piskač imam montiran na zadnjem desnem stebričku. Moj ima tudi lučko ki ustrezno utripa. Glasen dovolj, lučko pa se vidi tudi v ogledalu če češ.

Moje iskušnje so odlične ...

Izdal me je samo enkrat do sedaj v treh letih pa še to ne po lastni krivdi. Jaz sem bil zamišljen in poču v kanto za smeti ... jao jao ...

Drugače pa ... bilo že Msuxu veliko napisanega in veliko kritik kot češ da ne zaznajo tega pa unega pa da so slabi itd. ...

Meni senzor zazna tudi malo višji robnik, tudi cev manjšo od fi 5cm, tudi dovolj visok šop trave in še in še kar so očitali senzorjem.

Meni so montirali na Citroen servisu že ko sem kupil avto, tako da ti ne znam nikogar svetovati ...

Moj prvi Pikaso je bil zadaj v času 1,5 leta 5x obutan zadej ... Tako da ko sem novega kupoval, sem takoj naroču senzorje in do sedaj razen omenjenega pripatljaja nič butanja v rikverc ...

Se splačajo ...
cheer.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
Se splačajo ...
cheer.gif

ja, definitivno so must-have, nujna pozicija z izbora serijske ali aftermarket dodatne opreme!


p.s.:
zanimivo, ko včasih vidiš neke hude in velike avte, pa potem nimajo teh dodatnih park senzorjev.
tipična "naša" mislenost; bolje imeti neopremljeno galejo kot full-option malčka. so sosedje bolj zeleni...
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Meni se ne zdi poceni. Sicer ne vem koliko stane vgradnja drugje, vendar na ebayu pri teh stvareh dobis zraven zagico in poznam par ljudi, ki so si to sami vgradili, pa je baje precej enostavno.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Imam dva sodelavca, ki sta jih naknadno montirala in nista preveč zadovoljna. Eden je moral pri Leonu ponovno navrtati odbijač in jih prestaviti, v prve luknje pa je moral dati čepke
bonk.gif

Delal je točno po navodilih vendar potem v praksi ni delovalo zadovoljivo.
Oče je za Xsaro naročil že pri dobavi avta in delajo dobro.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Sicer firme ne poznam, pri nas vgrajujemo SPAL ter META senzorje, ki so dokaj kvalitetni. Cena za montažo (80€) pa je res visoka, sicer varira od avtomobila do avtomobila, mislim pa, da ne bi smela preseči 50€.
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
dobi se sam neke letvice ki se jih namontira na blatnike..
dosti ceneje in dosti lažja montaža..
izgled pa je tak k ena okrasna letvica..
 

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
Jaz sem vzel te in jih tudi sam montiral: http://www.bolha.com/oglas2460050
Sem kar zadovoljen, edino kar me moti je to, da nimajo konstantnega tona, ko si čisto pri oviri.

Montaža je trajala kake 3 ure, samo sem prvič kaj takega počel in bi naslednjič bilo precej hitreje.