Parade - ne razumem

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Zakaj morajo to početi - parada ponosa?
Saj jim nihče nič noče. Naj za 4 stenam počne vsak, kar mu paše (če je interes vzajemen, jasno).
Čemu to vse skupaj?
Zakonsko istospolnost ni prepovedana (kot ponekod pri divjakih v arabiji), pa tudi družbeno je sprejeta (večinoma).

Kaj pravzaprav želijo doseči ti, ki to organizirajo?

Jaz osebno nimam proti istospolnim nič. Popolnoma nič. Jih nekaj poznam in smo v super odnosih (ne spolnih
evil.gif
).

So mi pa take parade smešne. Ker cilj je kaj že?

Pač radi grejo v javnost povedat da so pedri in lezbijke. Mogoče jim je všeč ker se potem gledajo na TV.

Tudi meni ni jasno čemu bi šel na ulico paradirat češ jaz pa nekaj sem (
13.gif
...zase se brigaj in ne tež...koga briga kaj si).
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Tud jaz ne razumem teh parad. Še najbolj bizarne so mi pa cerkvene in vojaške.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Ksz, ce bi zaprli cesto za velikonocno procesijo bi pa 90% uporabnikov tukaj gor strojnice montirala na okna. Kaksna dvolicnost. Pedre, ki so, hoces noces, deviacija v normalnem razvoju se pa podpira.
Če smo že pri tem... Verjetje v nadnaravna bitja/bogove je tudi deviacija, ki ni normalna za zdravorazumske odrasle ljudi.

Res je, ampak ne vpliva na uspešnost preživetja vrste.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.470
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Ksz, ce bi zaprli cesto za velikonocno procesijo bi pa 90% uporabnikov tukaj gor strojnice montirala na okna. Kaksna dvolicnost. Pedre, ki so, hoces noces, deviacija v normalnem razvoju se pa podpira.
Če smo že pri tem... Verjetje v nadnaravna bitja/bogove je tudi deviacija, ki ni normalna za zdravorazumske odrasle ljudi.

Res je, ampak ne vpliva na uspešnost preživetja vrste.
Kako da ne? Poglej si zgodovino in sedanjost, kaj se počne zaradi takih blodenj.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Mah se ne da bi se posebno poglabljal....

no stereotipno so pedri ponavadi bolj fitniserji.... lezbe so pa debele zamaščenke, katere so zamenjale stran, ker jih ne bi itak noben tip povohal.

Pustimo une že fizično deformirane.... da se že od daleč vidi, da se je narava kruto poigrala.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:Res je, ampak ne vpliva na uspešnost preživetja vrste.
Zakaj pa potem župniki ne delajo toliko otrok, kolikor jih bog da?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Ksz, ce bi zaprli cesto za velikonocno procesijo bi pa 90% uporabnikov tukaj gor strojnice montirala na okna. Kaksna dvolicnost. Pedre, ki so, hoces noces, deviacija v normalnem razvoju se pa podpira.
Če smo že pri tem... Verjetje v nadnaravna bitja/bogove je tudi deviacija, ki ni normalna za zdravorazumske odrasle ljudi.
Res se je za vprasat- homoseksualnost je v bistvu naraven pojav, vera pa plod cloveskih mozganov( pustmo zdaj kaksnih, verjetno pa ne cisto zdravih)
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Zakaj morajo to početi - parada ponosa?

Zakaj pa morate nekateri za vsako nepomembno neumnost jokati na forumu?

Zato, ker vsi vidimo samo napake drugih. Žal svojih ne. Živi in pusti živeti
cheer.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Saj zato sem odprl temo.
Ker sem videl, da po Lj zapirajo ceste zaradi tega ponosa.
Kaj bi bilo, če bi vsi začeli s paradami ponosa, ker imamo rjave lase/blond/rdeče,
ker imam več kil od povprečja/manj,
ker imam....
Tele, ki se teh parad udeležujejo, me asociirajo na Rogovce/Metelkovce.
ja pa začni.

PS: a ni ena take bolj kot ne identična tema že tu?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Če imajo maškare en dan na leto shod me ne moti, moti pa me, da vica o dudi,dojenčku in ritki ne smeš povedat
smile-1.gif
povej vic. ziher ni prepovedan.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik spenstar pravi:
Ce pogledas slike potem je res 10% istospolnih. Kurcevo vsepovsod so.
Katere slike? Kje se to giblješ?
zgleda je bil na paradi. jaz ji ne vidim povsod. pravzaprav jih na ulici sploh ne vidim, niti nikjer drugje.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Pač majo parado pa pol žur pa fajn se majo. To da vas moti da se vn mečejo je pa normalno. Itak vsak več dela z drugimi kot s sabo
Vprašanje je, KDAJ BODO NEHALI? Ali pa bomo imeli naslednjih 50 let dva pusta?

Pa še nekaj. Močno se mi zdi, da bomo heteroseksualci počasi postajali drugorazredni državljani, celo malce sumljivi, mogoče celo nezaželeni.

In da bo prišlo do delitve "mi vs. oni", tako kot jo imamo v politiki, med spoloma, v nogometu, hokeju in še kje...
dej no dej tisti dve leti kolikor to še manjkata (sam maš že ene 100 let al kolko?) do britofa raje preživi srečen kot pa da povsod pljuvaš.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Ksz, ce bi zaprli cesto za velikonocno procesijo bi pa 90% uporabnikov tukaj gor strojnice montirala na okna. Kaksna dvolicnost. Pedre, ki so, hoces noces, deviacija v normalnem razvoju se pa podpira.
Če smo že pri tem... Verjetje v nadnaravna bitja/bogove je tudi deviacija, ki ni normalna za zdravorazumske odrasle ljudi.

Res je, ampak ne vpliva na uspešnost preživetja vrste.
o ja pa še kako vpliva. poglej žrtvovanje ljudi. tisti ki jih žrtvujejo (no če so bolani potem je v redu) drugače pa bi lahko imeli krepke potomce ki bi krepili vrsto
pa kako je religij zavirala znanost da so ljudje crkali na veliko zaradi bolezni (kuga se pred umazanici kristjani praktično ni pojavljala)
sedaj siljenje istospolnih da bi imeli otroke je tudi problematično... kakšni otorci pa bodo to... (tukaj je mišljeno poroke pa take reči)
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Zakaj morajo to početi - parada ponosa?

Zakaj pa morate nekateri za vsako nepomembno neumnost jokati na forumu?

A je novoletna jelka že porabljena, pa si živčen?
Oziroma je pir pretopel?
evil.gif

Nič ne jokam. Samo ni mi jasen namen tega, pa sem vprašal, če komu je.
Vidim, da večini ni.
Oprosti, če si bil tam ob zapiranju cest v centru Lj, pa se počutiš užaljenega...