Parade - ne razumem

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
ja pa kaj pol? a se to tebe kej tiče če zaprejo cesto in paradirajo? ce te homoseksualnost nebi motila, te tud parada nebi, tko da ne govort da te ne moti kar počnejo... doma, za stiri stenami, pod rjuhami, s spuščenimi roletami, da ja Mont nebi videl da se dve ali dva rajcata....
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Nima zveze s temo.
Nikoli ne spremljam zapisov uporabnikov na Alter-ju.
Razen, če zelo bodete v oči v več temah, si vas zapomnim.
Ti si med njimi.
Že pred časom sem si o tebi ustvaril mnenje:
"Zabit hlod"
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Kaj je zdaj s tem, al je pederajsov vedno vec ali so se tako skrivali? Naj nekdo pove kaj se dogaja s to druzbo? Dekadenca Ali Samo modna muha? Ce pogledas slike potem je res 10% istospolnih. Kurcevo vsepovsod so.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
hehe... no sej jest si tud glih ne izpisujem uuporabnikov, se manj pa jih žalim, če se ne strinjam z njimi, ampak tebe bi v tej temi dal v predal Kmet. smešna, če ne glupa izjava je, "da nimam nič proti njim, dokler je to doma". če se pa dva za roke drzita sred lj, je pa ze drugace, al kaj hočeš povedat?

evo, zarad takih so parade! da vas/jih ne bi motilo, ce vidite homosekseualni par tud zunaj njihovih domov.

a zdej razumes?
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ne dragi. Tisto doma je letelo na spolne odnose.
V javnosti me ne motijo, če se objemajo, če to misliš.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Pač majo parado pa pol žur pa fajn se majo. To da vas moti da se vn mečejo je pa normalno. Itak vsak več dela z drugimi kot s sabo
Vprašanje je, KDAJ BODO NEHALI? Ali pa bomo imeli naslednjih 50 let dva pusta?

Pa še nekaj. Močno se mi zdi, da bomo heteroseksualci počasi postajali drugorazredni državljani, celo malce sumljivi, mogoče celo nezaželeni.

In da bo prišlo do delitve "mi vs. oni", tako kot jo imamo v politiki, med spoloma, v nogometu, hokeju in še kje...


2442850-DSC03688_resize.JPG
 

Priponke

  • 2442850-DSC03688_resize.JPG
    2442850-DSC03688_resize.JPG
    127,5 KB · Ogledi: 310
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Ta o gayih in migrantih mi je najboljša. Se vidi da nimajo blage veze kdo so ti ljudje. Večina teh prišlekov bi gaya ob prvi priložnosti obesila oni jih pa še gor vabijo.
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Pa koga normalno razmišljujočega te parade sploh še zanimajo... Niti ne vem zakaj je treba o njih medijsko poročat... Ko bodo taponosni organizirali kakšno tako parado v Riadu ali vsaj v Istambulu, bi pa tudi mene morda zanimalo... Do takrat pa adijo...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.944
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Zakaj morajo to početi - parada ponosa?
Saj jim nihče nič noče. Naj za 4 stenam počne vsak, kar mu paše (če je interes vzajemen, jasno).
Čemu to vse skupaj?
Zakonsko istospolnost ni prepovedana (kot ponekod pri divjakih v arabiji), pa tudi družbeno je sprejeta (večinoma).

Kaj pravzaprav želijo doseči ti, ki to organizirajo?

Jaz osebno nimam proti istospolnim nič. Popolnoma nič. Jih nekaj poznam in smo v super odnosih (ne spolnih
evil.gif
).

So mi pa take parade smešne. Ker cilj je kaj že?

Ne se sekirat. Noben normalen človek tega ne razume.

Najboljša je pa ko imajo napise refugees welcome. Musliči jih bodo poklal čim bodo imel šanso.
Fukjen folk sami ne vejo kaj bi radi
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pada dež, pa imam čas brati komentarje. Nekaj najbolj zanimivih:

Citat:
pobic_17

# 18.06.2016 ob 20:15
Prijavi neprimerno vsebino To pisem kot gej. Te parade so popolnoma nepotrebne in nas prikazujejo kot cirkusante. Geji smo ljudje ... zdravniki, trgovci, ekonomisti, brezposelni... kot vsi ostali
+43
-11

Citat:
pobic_17

# 18.06.2016 ob 21:01
Prijavi neprimerno vsebino Vem, da so ta gibanja naredila ze veliko, ampak pretiravati pa res ni vec treba. Ce se meni kot geju zdi, da pretiravajo potem ves koliko je ura. Prakticno ne najdes vec filma ali serije brez gejevskega lika, bruce jenner zenska leta itd. Ni cudno, da nas ima marsikdo cez glavo . Saj bi tudi jaz rad vse pravice za sebe, pa rad bi imel otroke (lahko trdim, da bi bil super stars) , ampak ne gre vse naenkrat. Tile gejevski lobiji pocasi res ze pretiravajo. Ja veliko je homofobov, ampak lahko smo srecni, da nismo v srbiji, muslimanskih drzavah, rusiji.. veliko je se za resiti, ampak na svetu je se veliko manjsin in skupin ljudi, ki jim gre slabse kot nam

Citat:
Untamle

# 18.06.2016 ob 22:11
Prijavi neprimerno vsebino Zanima me mnenje istospolnih, glede na to, da so se raznorazni levi aktivisti, namesto na stran istospolnih, postavili na stran Islama? Po streljanju v Orlandu.

Si hotel slišat iz prve roke.
Med LGBT populacijo je dobršen del takšnih, ki delujejo (podzavestno, pogosto zavestno) proti vsemu kar je domačega. Oikofobija, strokovna. Avtomatska postavitev na stran drugega, ne glede na kontekst. Zato me tale pozicija ne preseneča.

Citat:
sivakucma

# 19.06.2016 ob 07:29
Prijavi neprimerno vsebino v članku ni osnovnega podatka. Koliko je bilo udeležencev. Na drugih portalih pišejo, da okrog 200. Če je temu res tako je to presneto drag šport za Ljubljano. In pristransko poročanje RTV novinarja.
+10
-3

Citat:
karambo

# 19.06.2016 ob 08:29
Prijavi neprimerno vsebino Po mojem mnenju je bilo že na referendumu razvidno, da veliko zagovornikov predstavlja precej agresivna stališča proti veliki večini, ki se z njimi ni strinjala. Ne razumem, kako lahko agresivni predstavniki te scene zahtevajo brezpogojno podporo njihovih manifestacij. V resnici se na tovrstno "pasjo procesijo" (kot se je odzval eden od predhodnikov)nihče več ne obregne.

Glede na komentarje se niti istospolno usmerjeni ne identificirajo več s tem karnevalom. Resno se sprašujem, čemu je parada ponosa namenjena. Zdi se mi, da gre bolj za hobi projekt nekaj posameznikov, ki morajo porabiti za to namenjena javna sredstva. Glede na to, da se projekta udeleži nekaj 100 posameznikov, postaja predstavitev sama sebi namen.

Ampak kot sem rekel uvodoma. Ko se bo znižal nivo agresivnosti istospolnih aktivistov (ki niti približno ne predstavljajo povprečnega istospolno usmerjenega predstavnika), bo počasi prišlo do možnosti, da se družbeni proces sprememb na tem področju nadaljuje. Seveda v okviru demokracije, kjer kot sem zadnjič preveril, odloča večina.

(MMC)

BTW, so naredili kak krog okol đamije?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja pa kaj pol? a se to tebe kej tiče če zaprejo cesto in paradirajo? ce te homoseksualnost nebi motila, te tud parada nebi, tko da ne govort da te ne moti kar počnejo... doma, za stiri stenami, pod rjuhami, s spuščenimi roletami, da ja Mont nebi videl da se dve ali dva rajcata....

V bistvu se me tiče, če zaprejo cesto.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ksz, ce bi zaprli cesto za velikonocno procesijo bi pa 90% uporabnikov tukaj gor strojnice montirala na okna. Kaksna dvolicnost. Pedre, ki so, hoces noces, deviacija v normalnem razvoju se pa podpira.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Ksz, ce bi zaprli cesto za velikonocno procesijo bi pa 90% uporabnikov tukaj gor strojnice montirala na okna. Kaksna dvolicnost. Pedre, ki so, hoces noces, deviacija v normalnem razvoju se pa podpira.
Če smo že pri tem... Verjetje v nadnaravna bitja/bogove je tudi deviacija, ki ni normalna za zdravorazumske odrasle ljudi.