Parade - ne razumem

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Saj jih tudi geji ne morejo imet!! Še vedno rabiš jajčece in semenčece. A si biologijo in spolno vzgojo v šoli šprical??
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
ampak a se ti ne zdi da če bi bili res slepa ulica bi že zdavnaj izurmli? :evil:
dawkins je rekel da sicer ni še popolne razlage ampak obstajajo teorije da ali povzroča kombinacija genov ali pa da je celo evolucijska prednost ker naj bi bili isti geni kot za materinstvo in so potem homoseksualci bolje poskrbeli za otroke svojih bližnjih sorodnikov s tem pa povečali možnost širjenja svojih genov naprej. pač sorodniki imajo podobne gene.

sicer pa v indiji kjer jim manjka 50 milijonov žensk... tam bi jih res morali spodbujati ker drugače bo še veliko sranje.
Hm načeloma res morali bi izumrti, vendar pa vsa posiljevanja lobija, ki propagira LGBT nonstop teži in se množi.
V glavnem so to po oštarijsko nepofuklji v biti pa duševno bolni ali moteni.
Napaka, ki je bila storjena je pa ogromna, prvič, nimajo pravice umetne oploditve, nimajo pravice posvojitve. Ker kolikor vem pri homosapiensu še ni razvila deviacija samooploditve
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in endvatri

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Hm načeloma res morali bi izumrti, vendar pa vsa posiljevanja lobija, ki propagira LGBT nonstop teži in se množi.
V glavnem so to po oštarijsko nepofuklji v biti pa duševno bolni ali moteni.
Napaka, ki je bila storjena je pa ogromna, prvič, nimajo pravice umetne oploditve, nimajo pravice posvojitve. Ker kolikor vem pri homosapiensu še ni razvila deviacija samooploditve
Tole je pa primer sovražnega govora.
Moderator?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Hm načeloma res morali bi izumrti, vendar pa vsa posiljevanja lobija, ki propagira LGBT nonstop teži in se množi.
V glavnem so to po oštarijsko nepofuklji v biti pa duševno bolni ali moteni.
Napaka, ki je bila storjena je pa ogromna, prvič, nimajo pravice umetne oploditve, nimajo pravice posvojitve. Ker kolikor vem pri homosapiensu še ni razvila deviacija samooploditve
ja ker v pradavnini je bil prvi lobij ki je obstjal lgtb lobij :bonk:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Malce takole vmes - če imajo v Indiji pomanjkanje žensk, so si sami krivi skozi politiko ki jo terajo. Če bi bile deklice toliko vredne kot fantki, ne bi bilo nobenega pomanjkanja - je že narava sama zadeve tako v osnovi sami naštelala.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
dej pojdi nazaj spat. saj to sem rekel. homoseksualci nimajo svojih otrok. ergo: morali bi izumreti.
pa so še vedno tu. paradoks? :sprasujemse:

Očitno nisem ravno dobro prebrala. Eh... takole bom rekla, vedno se najdejo labilne osebe, ki jih lahko prepričaš v marsikaj. Sedaj je pač biti gey moderno, tako da...

Že A. Einstein je rekel da sta vesolje in neumnost neskončna. Za vesolje pa ni čisto prepričan da je.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Malce takole vmes - če imajo v Indiji pomanjkanje žensk, so si sami krivi skozi politiko ki jo terajo. Če bi bile deklice toliko vredne kot fantki, ne bi bilo nobenega pomanjkanja - je že narava sama zadeve tako v osnovi sami naštelala.
ja čisto res. samo sedaj bodo pa morali tlačiti olupke od fižola ker jaz jim moje slovenke ne odstopim :evil:
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Kaj te moti, da se upa nekdo napisati kar ti sleduje, ko podjebavaš ali to da je bolečina prevelika ko nekdo zadane žebljico na glavico.
Preberi na kaj se je zadeva nanašala, ne izvzemaj iz konteksta, kot je v 99,99% tvojih postov ki jih začiniš.Iz evolucije po Darwinu

1. Ali se lahko zaplodita dva moška med sabo
2. Ali se lahko zaplodita dve ženski med sabo

Ko bo na obe vprašanji odgovor DA potem se bomo lahko pogovarjali o enakosti

Do takrat pa lezbiki lahko donosita otroka
Homoseksualna moška ne

Hmmm kdo je tu nor.
Enakost med spoloma, pa smo spet pri feministkah kne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Očitno nisem ravno dobro prebrala. Eh... takole bom rekla, vedno se najdejo labilne osebe, ki jih lahko prepričaš v marsikaj. Sedaj je pač biti gey moderno, tako da...

Že A. Einstein je rekel da sta vesolje in neumnost neskončna. Za vesolje pa ni čisto prepričan da je.
aha torej so sedaj vsi labilni in jih je nekdo prepričal da morajo biti taki... ehm ok pojdi v indijo tistih 50 mio viška moških prepričt v tlačenje olupkov od fižola preden pride do sranja
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Skala saj veš kaj mislim, tokrat smo celo na isti strani.

Je pa res, da je pri nas v Evropi zaradi hedonizma in občega poneumljanje šlo že vse v p.m.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
KSZ: a zdaj ste še ene par aler-nickov zvlekli iz naftalina za močnejši napad in prikaz monolitnosti mišlenja? Nizki ste!

Zdaj tu v tej temi ni niti en alternick ni v igri, samo folk ima mogoče že počasi dovolj leftardizmov in se jih zaradi tega vse več in več oglaša :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj pa če si to kar ti sama? Vse sorte smo že lahko videli. Pa - da ne boš mislila, da mi to ni bila taprva misel, ko sem zadnjič videl ta nov nick.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey