Parade - ne razumem

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
In prav je tako.
Konec osemdesetih si nisem predstavljala, da bom čez 30 let živela v družbi, ki bo homofobna, šovinistična in rasistična. Se vam res zdi sprejemljivo, da se recimo tukaj na alterju tolerira (po mojem mnenju s strani določenih moderatorjev celo vzpodbuja) nestrpnost? Meni ne.


Čakaj malo, a si ti prepričana, da si živela v Yugoslaviji. Ker kot je meni znano, se ni ravno javno oznanjalo da si gay, ker je bilo prepovedano. Družba pa je trenutno še preveč popustljiva do LGBT skupnosti in jo močno spodbuja. Po mojem skromnem mišljenju so moderatorji še preveč popustljivi. Hvala bogu uporabljajo ZKP.
Upam, da veš kaj to pomeni, a ne??
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
In prav je tako.
Konec osemdesetih si nisem predstavljala, da bom čez 30 let živela v družbi, ki bo homofobna, šovinistična in rasistična. Se vam res zdi sprejemljivo, da se recimo tukaj na alterju tolerira (po mojem mnenju s strani določenih moderatorjev celo vzpodbuja) nestrpnost? Meni ne.
Se je pa moderator hitro prepoznal. Slabih pet minut po objavi sem bila že blokirana.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Greni kot vedno....potem se pa dela neumno zakVaaaj......! ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Čakaj malo, a si ti prepričana, da si živela v Yugoslaviji. Ker kot je meni znano, se ni ravno javno oznanjalo da si gay, ker je bilo prepovedano. Družba pa je trenutno še preveč popustljiva do LGBT skupnosti in jo močno spodbuja. Po mojem skromnem mišljenju so moderatorji še preveč popustljivi. Hvala bogu uporabljajo ZKP.
Upam, da veš kaj to pomeni, a ne??
Alter ni tvoj, od Suzice in 4x8 privatna last.
Si morš mislit.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Čakaj malo, a si ti prepričana, da si živela v Yugoslaviji. Ker kot je meni znano, se ni ravno javno oznanjalo da si gay, ker je bilo prepovedano. Družba pa je trenutno še preveč popustljiva do LGBT skupnosti in jo močno spodbuja. Po mojem skromnem mišljenju so moderatorji še preveč popustljivi. Hvala bogu uporabljajo ZKP.
Upam, da veš kaj to pomeni, a ne??
Homoseksualnost je bila v Sloveniji dekriminalizirana leta 1977.
ZKP kot Zakon o kazenskem postopku? Kaj imajo moderatorji s tem?
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Joj ženska ne delaj nam vsem ostalim ženskam sramoto.

Zakaj imaš tako potrebo banalizirati vsako stvar.

Homoseksualnost je sicer bila dekriminalizirana leta 1977, ampak se niso javno izpostavljali, že zaradi družbe, tako da.....

Aja, sedaj pa res ne vem, ali si res tako "trapasta" ali se delaš in ne veš kaj pomeni ZKP.

Samo zate ZDRAVA KMEČKA PAMET.

To tvoji pretirano "feminizirani" pameti očitno manjka.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Peter Klepec lej izsilili ste dekriminilizacijo lahko ste kar čte ritopikci dvocevke gumilezngarce al pa maškare ampak to ne spremeni dejstva da ste slepo črevo evolucije, prosto po Darwinu. Dovoljeno vam je to biti če vam paše v isti sapi pa nimate nikakršne pravice sebe dvigovati nad ker ste samo spodaj in spodaj nekje v mrtci veji evolucije bi morali tudi ostati.
Lobij, ki ga zagovarjaš tako zavzeto pa je tisti, ki skrbi za veliko večino 3,14zdarij v politiki, novinarstvu in družbi na splošno.
In ne otrokom v šolah in meni na cesti ni treba prenašati nabijanja v glavo kašni revčki in zatirančki so/ste
Sorry to so dejstva pa če ti je prav ali pa ne
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Joj ženska ne delaj nam vsem ostalim ženskam sramoto.

Zakaj imaš tako potrebo banalizirati vsako stvar.

Homoseksualnost je sicer bila dekriminalizirana leta 1977, ampak se niso javno izpostavljali, že zaradi družbe, tako da.....

Aja, sedaj pa res ne vem, ali si res tako "trapasta" ali se delaš in ne veš kaj pomeni ZKP.

Samo zate ZDRAVA KMEČKA PAMET.

To tvoji pretirano "feminizirani" pameti očitno manjka.
Če ti nisi poznala scene, še ne pomeni da ni obstajala.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Peter Klepec lej izsilili ste dekriminilizacijo lahko ste kar čte ritopikci dvocevke gumilezngarce al pa maškare ampak to ne spremeni dejstva da ste slepo črevo evolucije, prosto po Darwinu. Dovoljeno vam je to biti če vam paše v isti sapi pa nimate nikakršne pravice sebe dvigovati nad ker ste samo spodaj in spodaj nekje v mrtci veji evolucije bi morali tudi ostati.
Lobij, ki ga zagovarjaš tako zavzeto pa je tisti, ki skrbi za veliko večino 3,14zdarij v politiki, novinarstvu in družbi na splošno.
In ne otrokom v šolah in meni na cesti ni treba prenašati nabijanja v glavo kašni revčki in zatirančki so/ste
Sorry to so dejstva pa če ti je prav ali pa ne
A zdaj sem pa še homoseksualec? In to celo moški. Svašta.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Joj, daj umiri se, dihaj, saj ni tako hudo....

Bo minilo, z leti pride tudi modrost, tako, da je še upanje zate... nehi nabijat tako močno, boš manjkrat v Banovcih se ti ne zdi??
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Punca, dej, usedi se že na tisti brezov štil, lepo prosim. Kar koli napišeš, opletaš naokoli kot en takšen string o_O , iz ene skrajnosti v drugo, nihče te ni sposoben razumeti. Kvantna mehanika je bolj razumljiva kot ti. :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Peter Klepec lej izsilili ste dekriminilizacijo lahko ste kar čte ritopikci dvocevke gumilezngarce al pa maškare ampak to ne spremeni dejstva da ste slepo črevo evolucije, prosto po Darwinu. Dovoljeno vam je to biti če vam paše v isti sapi pa nimate nikakršne pravice sebe dvigovati nad ker ste samo spodaj in spodaj nekje v mrtci veji evolucije bi morali tudi ostati.
Lobij, ki ga zagovarjaš tako zavzeto pa je tisti, ki skrbi za veliko večino 3,14zdarij v politiki, novinarstvu in družbi na splošno.
In ne otrokom v šolah in meni na cesti ni treba prenašati nabijanja v glavo kašni revčki in zatirančki so/ste
Sorry to so dejstva pa če ti je prav ali pa ne
ampak a se ti ne zdi da če bi bili res slepa ulica bi že zdavnaj izurmli? :evil:
dawkins je rekel da sicer ni še popolne razlage ampak obstajajo teorije da ali povzroča kombinacija genov ali pa da je celo evolucijska prednost ker naj bi bili isti geni kot za materinstvo in so potem homoseksualci bolje poskrbeli za otroke svojih bližnjih sorodnikov s tem pa povečali možnost širjenja svojih genov naprej. pač sorodniki imajo podobne gene.

sicer pa v indiji kjer jim manjka 50 milijonov žensk... tam bi jih res morali spodbujati ker drugače bo še veliko sranje.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
KSZ: a zdaj ste še ene par aler-nickov zvlekli iz naftalina za močnejši napad in prikaz monolitnosti mišlenja? Nizki ste!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec