Panasonic TV - Telemach - Voyo

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Pozdravljeni,


prosim vas za pomoč. Kupil sem TV paket video tojček.

Odločil sem se, da bom ta paket ukinil in vzel navadnio digitalni trojček, ker so filmi, ki jih ima Telemach v "videoteki" zastareli, ponudba pa je slaba.

Me pa zanima sledeče; ali ne morem spremljati programov na zgoraj omenjeni televiziji direktno, brez zanikrne škatle z dodatnim daljincem? V čem je fora, da rabi posebno ta HD sprejemnik, če pa ga ima že TV? Moti me namreč to, da imam tri daljince - poleg HD sprejemnika in TV še BOSE Home cinema.

Drugo kar me zanima pa je Voyo. Ali kdo ve, če bo v bodoče možno to spremljati na Panasonic TV? Pridi ponavadi to sčasoma z software updatom?

Za odgovore se vsem skupaj v naprej najlepše zahvaljujem.

Lp, Tommy
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Po specifikacijah z linka sodeč bi moralo delovati.

Rabiš pa dekodirno kartico od Telemach-a. (za vstavit v TV)
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Hvala. Bom vprašal na Telemach. Upam, da jo imajo...

Morda veš, kako je glede Voyo aplikacije?

Hvala!
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.538
77
48
Od križišča mal naprej na desno
Imam g30 plazmo in sem tudi vzel na telemach digitalni trojček. Fotru so dali dekorder meni pa CI modul in kartico notri, tako da imam samo en daljinec. Za tvojo tv nisem gledal katere priključke ima ampak če ima common interface slot ne rabiš dveh daljincev ampak rečeš da rabiš CI modul in to je to dela odlično.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Pozdravljeni,


prosim vas za pomoč. Kupil sem TV paket video tojček.

Odločil sem se, da bom ta paket ukinil in vzel navadnio digitalni trojček, ker so filmi, ki jih ima Telemach v "videoteki" zastareli, ponudba pa je slaba.

Me pa zanima sledeče; ali ne morem spremljati programov na zgoraj omenjeni televiziji direktno, brez zanikrne škatle z dodatnim daljincem? V čem je fora, da rabi posebno ta HD sprejemnik, če pa ga ima že TV? Moti me namreč to, da imam tri daljince - poleg HD sprejemnika in TV še BOSE Home cinema.

Drugo kar me zanima pa je Voyo. Ali kdo ve, če bo v bodoče možno to spremljati na Panasonic TV? Pridi ponavadi to sčasoma z software updatom?

Za odgovore se vsem skupaj v naprej najlepše zahvaljujem.

Lp, Tommy

V paketu video trojček je vključen HD sprejemnik zaradi Video scene (videoteke) saj brez tega sprejemnika ni možno spremljati teh vsebin.

Glede na specifikacije ima televizija DVB-C in MPEG 4 tako,da se lahko v primeru menjave paketa zamenja obstoječ sprejemnik za modul in kartico.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Imam g30 plazmo in sem tudi vzel na telemach digitalni trojček. Fotru so dali dekorder meni pa CI modul in kartico notri, tako da imam samo en daljinec. Za tvojo tv nisem gledal katere priključke ima ampak če ima common interface slot ne rabiš dveh daljincev ampak rečeš da rabiš CI modul in to je to dela odlično.

prek česa je pa boljša slika?