Oštarija/restavracija - Bled & okolica!

jaka.p

Zelenc'
22. nov 2018
24
2
3
V ta isto omenjeni kavarni je tudi burger skoraj 20€. Pa sploh ni dober.
Problem ni v tem da blejčani zasolijo cene, problem je, da se za višji nivo turizma, ki bi te cene upravičevale, niso pripravljeni niti malo potrudit. Ponudba je katastrofalno slaba, izgovarjujoč se le na naravno lepoto za katero pa na njihovo srečo ni bilo potrebnega nobenega vložka z njihove strani.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Dotična slika in ta debata se dotika samo cene v kavarni. Ne mi zdej o vsem kar je narobe ker jasno ni vse ok. Samo da se greš pa gospoda in ti je težko dat 10€ za pri in kremšnito pol pa ostan doma.

V tej kavarni se je rodila kremšnita, burger je v ponudbi zelo kratko časa kakor vem. Ker kavarna je bila ravno prenovljena.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Če bo kak ljubljančan manj - ni problema! Naj bodo kar take cene, še kak cent gredo lahko gor :fredi::fredi:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
V ta isto omenjeni kavarni je tudi burger skoraj 20€. Pa sploh ni dober.
Problem ni v tem da blejčani zasolijo cene, problem je, da se za višji nivo turizma, ki bi te cene upravičevale, niso pripravljeni niti malo potrudit. Ponudba je katastrofalno slaba, izgovarjujoč se le na naravno lepoto za katero pa na njihovo srečo ni bilo potrebnega nobenega vložka z njihove strani.


lokacija, lokacija, lokacija....

5 € pa pol niti ni bogvekaj za pir, na večini turistično razvpitih punktov po eu bo dražji

za turiste lupit je še premalo, domorodci se pa tega pajzla itak na široko ognemo :)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zarad mene je lahko tam pir in kremšnita 200€. Ni problema. Bo srb zapravil celo plačo naenkrat.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
se za njega ne bo nihče sekiral. po moje so se ga hotli za vedno znebit, pa so ga upalili
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
glede cen lahko potrdim

Kavarna Park

2 kavi 6,60€
kremšnita 6,50€

NIKOLI VEČ.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Word. Ravno bila reportaža in tujci vsi pravijo, da ni drago. Ampak slovenc ma pa u gostiln pr sosed pir 2€ in tut v benetkah more bit tok
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
....in vsakodnevno nabijanje murglskih medijev kuk je na Hrvaškem drago:aplauz::aplauz:..doma pa ne vidijo pred nosom..
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Pa kaj ti nabijaš zdaj o murgeljskih medijih pa kurcevih hrvatih.
v lenartu v slovenskih goricah boš za kavo dal 0,7€, oštir pa tam za najemnino plača 150€.
zakaj pol nisi šel tja in prlepo računa? da bi vsi videli kako je pri nas poceni in v dubrovniku drago. da je točno tako kot pravijo mediji iz murgelj in nič drugače.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peror

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Ne more bit na Bledu pir 2€, no...
Pred par urami sem v Rimu dal za espresso 6€. Noben me ni silil, ni mi žal.
Komu ne paše, naj gre po piksno v Eurospin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog in Peror

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
sladoled_bled.png
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Komentar v nulo!!! Beri, Slovenec!

da povem, da nisem gledal prisprevka in ne vem koliko stane. povedal bom naslednje. taki clanki so nepotrebni, saj potem sledijo komentarji kako je to lupanje, brezveze, drago, nepotrebno itd. e, tisti ki gre na bled, iz katerega koli konca slovenije, gre tja z nekim razlogom. zdaj pa takole. kremsnita je 5 eur, npr. je predraga. v svojem kraju, v lokalni gostilni je 3 eur. in? das 2eur vec, ce ze gres na kremsnito. to je to.... das za izlet 60 eur, saj ce je to prevec za par krat letno, potem je bolje ostati doma. za vse ostale, cene, po zakonu ekonomije, narekuje povprasevanje. uravnavajo se s ponudbo. ...dokler bo bled poln, bodo cene taksne kot so. zato ker ni razloga, da jih znizas. itak imas polno. ce ti se ta matematika izzide, zakaj bi.... v benetkah si casovno omejen za tisto kavico od 10 eur ali koliko ze. v nici enako drago, monte carlo. idi v pariz pa si pored stolpa kupi vodo v flaski.... tako je. .... ce bo jutri bled prazen, bodo znizevali cene, vas vabili na obroke, akcije itd. dokler ne, jim je popolnoma vseeno ali boste vi, ti, mi, oni, sploh prisli na bled. saj vas nimajo kam dati. zato bo kremsnita, neki zascitni znak bleda, tudi 8 ali 10 eur.... dokler se bodo prodajale, zakaj pa ne. vsak ima izbiro zadnjic neka negativna reklama, ker je en slikal neki sendvic, katerega kg pride 11 eur------ ljudje bozji, a je kdo rekel, da ga moras kupiti ali pojesti? meni je tudi draga restavracija z 6 michelinovimi zvezdicami, kjer 4,5 hodni meni stane krepko cez 100 eur.....pa? ce mi je prevec, pac ne bom sel tja.... avto od 80000 je tudi eno stanovanje, pa? pac si bom kupil stanovanje za 70000 in cliota za 10000... moja izbira