Oštarija/restavracija - Bled & okolica!

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Živjo,

sicer malo pozno pišem, ker moram biti čez kako urco na Bledu, ampak vseeno.

Torej, iščem eno dobro gostilno, restavracijo Na Bledu, oziroma okolici.. pa naj ne slovi kot ena najdražjih
smile-1.gif


Imel sem varjanto tudi k Lectarju v Radovljico, ampak po mojem spominu je kar draga...?

Torej, če ima kdo kakšno idejo, kar na dan z njo!

Hvala
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Moj predlog je Gala Lesce ob glavni cesti pri Petrolu. Normalna cena, dobre porcije in okusna hrana. Imajo tudi super pice.

ps: falil si forum, tole bo bolj spadalo pod gurmanska mojstrovine

lp
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
NO super, sem se že ustrašil, da ne bom pravočasno dobil odgovora o kaki gostilni..

PS: Ja vem, da sem falil.. sem namenoma sem napisal, da bo "hitreje". Moderatorji, prosim če 12:30 pustite temo tu, potem paustrezno prestavite,

Hvala
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
GALA je brezvezna, prevec ljudi, kelnarce neprijazne do amena. Na bledu skoci v gadafi center imas 3 picerije tam, lahko gres v kavarno (spodaj pri jezeru) kjer so ZELOOOOOOOO prijazni ampak je malo drazja cena. Pa se imajo svoje kremsnite. Ali pa pri diagnosticnem centru imas picerijo. Gres pa ob jezeru pa pri zlatarni celje zavijes desno, pa pod imas tablo POD SKALO - zavijes desno, parkiras pred diagnosticnim pa tam je tudi picerija.

LP uglavnem, ne hodi v galo
wink-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
mal sm pozna ampk ok:D pizzerija matiček v radovljici al pa rustika na bledu. nism bla nikoli razočarana.
galo pa tudi jz odsvetujem(jedla sicer samo pizze in bla razočarana...tanek testo, škrti z stvarmi k jih gor naložijo itd)
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
KSZ..

tako, sem se vrnil s prijetnega kosila.. BIlo nas je deset, tako da smo se odločili, da gremo v Radovljico v Grajsko Gostilnico.. Smo čakali ene deset minut, nakr so najdli prostor za 10 ljudi. Komaj. Hrana odlična, najbolj sem bi pa navdušen nad čokoladnim mussom, je bil 3x večji, kot sem jih ponavadi pripravljen jesti...

Priporočam.

HVala vsem ostalim, morda od kakšni drugi priložnosti obiščem gostilne/picerije, ki ste jih navedli.

Lp
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Edino prav si naredil, ko nisi jedel na Bledu. Gorenjčki imajo skregano pojem kvantitete in kvalitete v odnosu na ceno. Sam na Bledu prakticiram samo kremšnite pa še to zgolj iz tradicije (jop evropa nam je odnesla tudi blejsko kremšnito). Najboljše so pač domače - preverjene gostilne. Raje uro dlje s petrolovim sendvičem na poti v dobro gostilno kot pa Bled.
grin1.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik gs1422 pravi:
Edino prav si naredil, ko nisi jedel na Bledu. Gorenjčki imajo skregano pojem kvantitete in kvalitete v odnosu na ceno. Sam na Bledu prakticiram samo kremšnite pa še to zgolj iz tradicije (jop evropa nam je odnesla tudi blejsko kremšnito). Najboljše so pač domače - preverjene gostilne. Raje uro dlje s petrolovim sendvičem na poti v dobro gostilno kot pa Bled.
grin1.gif

Me veseli, da res ne pride vsa sodrga na Bled....
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
nahrung002.gif


kvalitetno in poceni, pa še fejst kelner /gazda/ je
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Sedaj vem, zakaj me je en tu s foruma podil z Bleda.
Torej pijača še ostane v avtu.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Jao jao slovenci. Greš v najbolj kultno kavarno na Bledu, v kavarno, kjer se je v povezavi s hotelom rodila blejska kremšnita, v kavarno, ki ima zgodovino, ki je bila pravkrat renovirana in si zato zaslužila celo par člankov v nasih cajtengih.

Jaz be morem verjet, da smo mi kot narod taki kreteni res!! Pa kdo te pi*** sili da greš not in igraš klošarja? Nemcu, Američanu, Angležu teh 5,5€ ni nič, pa tudi če bi blo 10€! Dajte se limat cene Guinessa v Londonu
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ja budala sem res. Cela Anglija nima takega kraja kot je Bled. Sam slovencu butlju to ni jasno, on bi pir za 2,5€ ker tolko je v vaški gostilni.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Pa še to - čez cesto imaš Troha Pub, kjer je pivo normalne cene, ampak ne - on je prišel in se mora usest v Kavarno Hotela Park na teraso. Mislim kaj si dovolijo na Bledu!!