OŠ Vide Pregarc in prevozi

I

Izbrisan uporabnik #488

mokre sanje, da bi postal doktor?

smola, tvoja sekta ne daje druge šanse
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Povedal si, da se lažeš in sprenevedaš.

Sicer ne vem katero sekto imaš v mislih, a lažnivi pes v tej temi si ti.
Opa, Nigel je dobil peno na usta..
grims-1.gif

V preteklih časih bi bil tapravi za KA.
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Veliko sorodnih lastnosti ima s suzico, ki jo je privlekel na ta forum.

Se ne bi čudil, da skupaj kaj ustvarjata.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ja no, recimo, da je suzica res kmet (tapravi kmetje naj oprostijo), Nigel se pa proba malo zadrževat, ampak, ko mu stopiš na živc (beri proti cerkvi) zna pa biti res nesramen..ima taprav vzorec obnašanja, ni kaj.
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Premalo verjame, bolj je pri njih zaradi nasprotovanja drugemu polu pa zato podpira to sekto.
Ker če pogledaš 32@, je lepo vzgojen in ne žali.

Iz iste "šole" pa take razlike
smile-1.gif


Ne vem, zakaj ne verjame temu, kar sem napisal, saj se je o tem pisalo pred leti. Marsikaj sem izvedel tudi od dijakov oz. dijakinje, ki je obiskovala.

Težko verjeti, verjamem... ampak glede na to, čemur vse v sekti verjamejo, je to mala malica.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Moja hči je hodila pred leti na to šolo. Lokalni far ni imel nič zraven pa tudi podmazali nismo nič. Pač hčeri je bila všeč na informativnem pa se je tja vpisala. (Jaz se nikoli ne bi vpisal tja. Nobenega dretja, nobenih papirčkov po tleh, v celem zavodu niti najmanjše črtice po zidu, šalterji kot da jih nikoli ne bi uporabljali
smile-1.gif
)
K maši je v štirih letih šla ravno ene trikrat. Je pa res da so pred začetkom pouka povedali neko misel.
Kot starš bi pa želel več tistega kar so obljubljali na začetku pred vpisom.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Na ačetku je bilo tako kot opisuješ... Sedaj je stanje slabše. Predvsem kar se tiče dela o vplivu, razkazovanju, pozicioniranju in kvalitete....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Nekam te je zatožil..tko je.

verjetno je šlo za samoprijavo zaradi mazaštva, ker tolko diagnoz ni še noben postavil
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
Pred leti sem bil z enim otrokom na informativnem dnevu na katoliški gimnaziji. Če me spomin ne vara, so takrat povedali o prispevku, ki ga je potrebno plačati, ker program ni 100% financiran s strani države in o izjavi, da spoštuješ šolo in vrednote, ki jih zastopa. To bi sodilo v podpis v vsako šolo. Ne pa da starši doma bentijo čez učitelje in šolo ter pričakujejo, da bodo neki super rezultati. Če misliš, da ni primerna ustanova za tvojega otroka, ga tja ne vpisuj. Če pa se je otrok za nekaj odločil, pa spoštuj njegovo odločitev.
Kolegica, ki dela na konkurenčni javni gimnaziji, je rekla, da je predvsem razlika, da na katoliški gimnaziji učitelje spoštujejo, oziroma šola ne dovoli, da bi dijak imel profesorja za bedaka. Verjetno pa je to od šole do šole različno. Večinoma je vpis že skoraj brez omejitev in tudi gimnazije dobijo zelo različno kvaliteten material.