OŠ Vide Pregarc in prevozi

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Notri, dragi moj, pride učenec, katerega starši donirajo v pušco dovolj visok znesek (laž), ima zraven odličen uspeh(odvisno od vpisa, včasih zadošča tudi prav dobe)r in ga priporoči lokalni far(čista laž; sploh pa katoliška, ali katerakoli druga vera sploh ni pogoj). As simple as that. Pozabljaš, da so tvoji mladiči premajhni za to, da bi jih notri tlačil. Razen če so ti mokre sanje OŠ. Kjer pa ne vidim nobenega smisla, ker je to javna OŠ. tudi gimnazija je javna šola
Če že hočeš neomadeževano kvaliteto je to Vipava ali Želimlje(lestvice uspešnosti te demantirajo). Kjer ni pogoj visoka donacija in priporočilo lokalnega kiklarja.spet lažeš
Sedaj se pa res nehaj smešiti glede gimnazij. Nimaš pojma.

A ti zavestno lažeš, a si res prepričan v napisane traparije?
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nigel, ne ne zavedam se
stupid-1.gif

Se pa pogovarjam s starši, ki imajo otroke v tej šoli, starši otrok ki so to šolo končali in starši, ki pomagajo svojim osnovnošolcem k vpisu. In če mi starš iz Loškega potoka pive podobno zgodbo kot iz sosednje vasi, pa kamnika pod Krimom se zmišljujem, kajne?
Daj malo vklopi možgane in nehaj slepo verjeti svoji opciji kot furmansii konj s plašnicami... Če bi bil sposoben pluralnosti mnenj ne bi take ortodoksne neumnosti tukaj kvasil... Pa ne samo ti.

Vidim da je Alter res pustal leglo omejencev... Verjetno bo še najbolje za ta forum, da se mu zopet zgodi nedelja in Bad Gateway 502.., permanentno.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kako si drzneš kaj govoriti čez sekto, ki ji je Nigel naklonjen? oni so najbolj pošteni-tako, kar se tiče financ, morale še posebej..
shocked-1.gif
hm, ker recimo, kar spesni skupaj 32, mi je nekak po svoje hecno, posebej, če posega v sfere, ki so mu nekak tuje.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Nigel, ne ne zavedam se
stupid-1.gif

Se pa pogovarjam s starši, ki imajo otroke v tej šoli, starši otrok ki so to šolo končali in starši, ki pomagajo svojim osnovnošolcem k vpisu. In če mi starš iz Loškega potoka pive podobno zgodbo kot iz sosednje vasi, pa kamnika pod Krimom se zmišljujem, kajne?
Daj malo vklopi možgane in nehaj slepo verjeti svoji opciji kot furmansii konj s plašnicami... Če bi bil sposoben pluralnosti mnenj ne bi take ortodoksne neumnosti tukaj kvasil... Pa ne samo ti.

Vidim da je Alter res pustal leglo omejencev... Verjetno bo še najbolje za ta forum, da se mu zopet zgodi nedelja in Bad Gateway 502.., permanentno.
Ti torej trdiš, da je za vpis na gimnazijo potrebno priporočilo župnika in pripevek cerkvi? Hmm, kako se pa potem lahko na gimnazijo vpišejo ateisti?
Ne vem, a si tako zloben, a si tako zabit. Ja, precej Vodičanov je na ŠKG - res se lahko pozanimaš. Razen če te nimajo za vaškega bebčka in se malo norca iz tebe delajo. V končni fazi lahko tudi župnika vprašaš kolikim je priporočila pisal. To lahko narediš naslednjič, ko boš otroka k vereuku peljal, če do nedeljske maše ne moreš počakati.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Ateisti? Precej enostavno, eno brezvezno (sem vljuden...) izjavo morajo podpisati.
cool-1.gif


Samo potem niso več (a)teisti, ker jim je tisti a nekam stran zlezel...
redface-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

isto v mb, verouk kao ni obvezen oz jutranja maša, nakar si deležen šikaniranja

je pa težko to tebi razlagat NigelM, ki pripadaš katolibanski sekti
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
isto v mb, verouk kao ni obvezen oz jutranja maša, nakar si deležen šikaniranja

je pa težko to tebi razlagat NigelM, ki pripadaš katolibanski sekti

A lahko kaj več poveš o obvezni jutranji maši? Šikaniranju?
Res me zanima kako šikanirajo dijake, če niso vsako jutro pri maši.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Boš moral še kakšen drug časopis razen Financ prebrat.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.065
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
isto v mb, verouk kao ni obvezen oz jutranja maša, nakar si deležen šikaniranja

je pa težko to tebi razlagat NigelM, ki pripadaš katolibanski sekti

Edino prav, pa naj gre na drugo šolo vsi vedo kam se vpisujejo.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Katerega? Kakšen nasvet? kakšen link na članek?

Karkoli, razen lažnivega nabijanja?

Tako kot ti na moja vljudna vprašanja v drugih temah sploh odgovarjaš, jaz na tvoje nemarno vprašanje ne bom dajal linka ali povezav.
Znajdi se.

Tvoja sekta temelji na laži.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
isto v mb, verouk kao ni obvezen oz jutranja maša, nakar si deležen šikaniranja

je pa težko to tebi razlagat NigelM, ki pripadaš katolibanski sekti

Edino prav, pa naj gre na drugo šolo vsi vedo kam se vpisujejo.

nerodno, če dobiva tudi javni denar...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To je vidiš nivo, na katerega je težko odgovarjat.

Zanimivo, da katolibanska sekta proizvaja takšne kot si ti, nestrpne, nevzgojene itd.

Še enkrat ti povem, v ničemer nisem lagal, gre za članek iz mb. škofijske, vendar pa kot že rečeno, ne bom ti na pladnju serviral, ker mi tudi ti ne odgovarjaš v drugih temah pa te povsem lepo in korektno vprašam (kar spomni se).

Pač živiš v laži, ta beseda ti je zelo ljuba.

Pa še lažnivi pes sem po tvoje.

Lep primer katolibanske vzgoje starega osla.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
In članek iz MB škofijske velja za šentviško ŠKG?

Lažeš, žališ, podtikaš, se sprenevedaš.. - ne vem po kateri logiki lahko sploh pomisliš, da bi drugim oporekal vzgojo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ti si gori uporabniku popravil post z rdečo.

Brez dokazov, argumentov itd...

Zdaj pa pameten kot Finance.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ne, ti me imaš
nisem več na ignore?

res si nevzgojen, povsem nekatoliško obnašanje