Optični kabli

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
a dej no dej...to ni nič ( dejavu
evil.gif
)
nam na Mlaki je nočjo kopat
10.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.195
1.811
113
tipično za nas slovenceljne....

najprej se na 'vasi' položi asfalt - seveda pred volitvami, da se dobi glasove.

Potem začnejo ugotavljati da ni vododvoda...šment, ....pa se koplje. Ker je občina revna, s kanalizacijo počakajo - na čas ko bo denar...torej se koplje takrat še za njo. Nato pride plinarna..in reče da bo 'polagala' plin, češ da bomo kurili na plin....pa že veselo kopljejo. Nato se v vasi pojavi še kabelski opertater...ki tudi malo skoplje da pride do vseh hiš. Ker pa seveda stvari ne morejo iti ena čez drugo, vsak reže drugje. seveda zdaj prihaja še optika...ni druge..malo bojo porezali pa bo. Ker pa je bil asfalt položen na horuk, so seveda vsi jaški že v zraku (zaradi posedanja asfalta) tako da se tiste dele odreže ven in zakrpa na novo.

....In potem se mi vozimo po 'asfaltirani' cesti
crazy1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Točno tako. Tam kjer je flikano ni ravna cesta, niti ni prvotno stanje. Prvotno stanje bi pomenilo, da je raven asfalt. Zdaj pa so tam grbine in luknje. Torej ni PRVOTNO stanje ampak je kar nekaj flikano.

Drugo je pa pločnik. Ampak pločniki avtomobilov ne uničujejo.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Ni res, na Kokrici je tisti rdeči šit po pločnikih že od avgusta. Ne samo da je grdo, bolj me moti zaradi rolerjev...
rolleyes-1.gif
Kje točno ?
confused-1.gif

Evo kje točno: od prenočišč Dežman (tam ko majo tajske masaže) pa čisto do vojašnice. Ni ravno prijetno, ker na rolerjih se čuti vsak kamenček. Tam je pa 400m samih kamnov in nobenega drugega pločnika (na drugi strani ga ni).

Pih, tisto itak skor da ni več Kranj.
evil.gif

Pa na kolo se raje usedi, te ne bo vsak kamenček žulil...
wink-1.gif

Rdeče je tudi na Prebačevem, pa bodo že preživeli.
cheer.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Ti posluši, tudi če nisem iz tistih koncev, je tras za rolanje zelo malo in če grem iz mojega konca, je to ena izmed redkih poti, kjer sem lahko (skoraj) vedno na pločniku in ne rolam sredi cest. Iz mojega konca tako daleč prilesti po samih pločnikih je pa kar umetnost. Če pa poznaš še kakšno pot, jo pa prosim deli z nami
tongue-1.gif
(do Nakla in nazaj mi je že dosadilo rolat - boooaaaariiiing).


In kva se ti planina sploh oglašaš
evil.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Like I said: Used se na kolo, pa bo bolje. Imaš veeeeeeliiikoooo več možnosti.

Ne razumem pa, kako ti rata pot čez cel Kranj do Nakla dolgočasna? A bi ti rada vsakič kako pustolovščino doživela al kaj? Sej greš rolat za rekreacijo, ne pa da bi kaj/koga videla.
Kako dolgčas mora biti šele atletom, ki tečejo kroge na atletski stezi.
smile-1.gif


Kaj ma pa zdej planina veze? Mi mamo ploænike za automobile parkirati, ne pa za rolarje...
smile-1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Ne mešaj jabolk, atletike in kolesa. To je isto kot če se ti ne bi imel kje peljat s kolesom in bi ti predlagala, da greš raje skakat s padalom
rolleyes-1.gif


Meni je rolanje po eni in isti poti rolat ratalo dolgočasno, kaj. In ko sem našla spet eno lepo zaokroženo pot, so jo razrili in tako je ostalo že od avgusta. Je grdo in moteče.

In planina ima ima toliko veze s to temo, kot kolo z rolerji. Now go figure
tongue-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
smile-1.gif

Daj no, pomiri se, saj ti nihče nič noče.
smile-1.gif

Kolo sem predlagal kot alternativo za rolarje, ker se takrat nisem spomnil nobene boljše daljše poti, ki bi bila primerna za rolanje.

Zdaj pa mi je na pamet prišla cestica ob železniški progi od Labor do Škofje Loke. Razen če ti je tudi to dolgočasno...
smile-1.gif