Opozorilo lastnikom 4 nožnih generatorjev dreka?

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
patriot,&stardec
ko spiješ preveč cvička (senzorji za ravnotežje odpovejo) tudi ti postaneš 4 nožni generator dreka.
evil.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
patriot,&stardec
ko spiješ preveč cvička (senzorji za ravnotežje odpovejo) tudi ti postaneš 4 nožni generator dreka.
evil.gif
To se ne more zgodit, ker cvička nikoli ne moreš spit preveč. Ga je zmeraj premalo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.950
5.026
113
9 strani prerekanja in izpodbijanja stardeca. Pa kaj ljudje vam tukaj ni jasno? Prvat travnik ali privat spalnica. Kje je tukaj iz lastniškega pogleda razlika? A vi tudi pustite, da vam sosedovi cucki po spalnici serjejo. Če ja, povejte kdaj bo še vaša žena v njej spala, pa pridem še jaz na obisk? A bo potem lažje za razumet?

Sam sem imel psa, in imam rad živali. Vendar si ga zedaj zaradi načina življenja ne morem privoščit in ga zato nimam. Ena od razlogov je to, da sem se preslil na manjšo parcelo, kjer več ni prostora za pasje sranje. Če imaš psa, pobiraj za njim iztrebke! Tukaj ni debate! Kakor so tudi konjeljubci dolžni ščistit za seboj na tujih površinah.
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Samo res vas ne razumem omejene lastnike parcel, pa lahko bi bili ja srečni, da vam psi pognojijo parcelo z svežim najkakovostnejšim blatom, in obenem še pognojijo z čisto pravim urinom. Pa nekateri plačujejo za gnojilo UREA, da enakovredno pognojijo, vi pa vse to dobite sveže in še zastonj, pa se še zmrdujete ... ???
wink-1.gif


No sicer pa , če raje sami gnojite je za vas najenostavnejša možnost ograditi svojo parcelo, ker pri onih variantah, ki jih navajate in so povsem nedopustne se zavedajte, da lahko nek pasjeljubec pač vzame pravico v svoje roke in reče uho za uho zob za zob življenje za življenje . Pa menda ne bi bili potem srečni, da se vašemu otroku zgodi, kaj takega, npr. da po nesreči zaužije tak strup ...... malo razmislite .. preden greste v take zadeve !!! Vsekakor je bolje, da z kamero posnamete in lastniku psa njegov iztrebek vrnete, prvič pred vrata , naslednjič pa lahko že na vrata razpacan... skratka, kot so eni napisali kuža ni kriv !!!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.031
5.732
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
9 strani prerekanja in izpodbijanja stardeca. Pa kaj ljudje vam tukaj ni jasno? Prvat travnik ali privat spalnica. Kje je tukaj iz lastniškega pogleda razlika? A vi tudi pustite, da vam sosedovi cucki po spalnici serjejo. Če ja, povejte kdaj bo še vaša žena v njej spala, pa pridem še jaz na obisk? A bo potem lažje za razumet?

Sam sem imel psa, in imam rad živali. Vendar si ga zedaj zaradi načina življenja ne morem privoščit in ga zato nimam. Ena od razlogov je to, da sem se preslil na manjšo parcelo, kjer več ni prostora za pasje sranje. Če imaš psa, pobiraj za njim iztrebke! Tukaj ni debate! Kakor so tudi konjeljubci dolžni ščistit za seboj na tujih površinah.

467716-post_slo.gif

Škoda debate, povedal si bistvo
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Meni tudi niso jasni ti napadi in diskretitacije lastnika zemljišča, s strani lastnikov generatorjev dreka. Najbolje da odprejo kako stranko, saj so hujši kot janšisti.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja saj zato pa sem rekel, da poiskati in bremeniti lastnika.

Dobro bi tudi bilo zakonsko urediti to sranje psov, z nekim prekrškom ali podobno, torej da se lastniku nalaga kazen, če se pes poserje drugje; na javnih in zasebnih površinah.
In kako boš to kontroliral in kaznoval? A misliš, da bo nekakšen redar ali policaj priletel k tebi domov takoj za vsak pasji drek?
Saj zato pa se tem pesjanarjem jebe, ker vedo, da jim praktično nihče nič ne more. A boš zdaj dežural in ponoči kontroliral kdo ti okol tvoje bajte serje, pa polcijo klical.
Enostavno bi bilo treba sprejet nek zakon, da tisti, ki nimajo DOVOLJ svojega LASTNEGA prostora ali vrta, ne sme imet psa. Pes rabi prostor in pes mora srat. Če lastnik psa, svojega prostora nima, ne sme imet psa. Pika.


+ obvezna ograja okoli lastne parcele.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ksz

Ima kdo idejo kako bi rešil tale problem, sosedje imajo 2 generatorja urina ki ga spuščata pred vhodom v stavbo, samo 2 stanovanja sta v hiši tako da ni dvoma kdo zaliva vhodna vrata in steno, problem je da mimo vrat dnevno hodijo tudi drugi generatorji in zalivajo en čez drugega. To da je ves hodnik umazan od njih je itak brezveze govorit. Ok, iščem neko zadevo, ki bi jih od vrat odvračala, prvo bi seveda vse konkretno spucal in potem bi pošprical z nečim če obstaja kaj ki res deluje. Nad vrati je balkon tako da konkretno dež nebi spiral, bi pa itak obnavljal premaz po potrebi... Prosim na dan z idejami
smile-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Sam se moraš poscat, potem ne bo drugim psom pasalo, da bi še onl.
Si fukjen
stupid-1.gif

pa da bo pol moj pjes po tvojem scanju hodu in ga vohu
bonk.gif

to je sovražni govor, napeljevanje k mučenju.....zrelo za prijavo......
10.gif
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Nekateri ste tako low, da niste niti sposobni (oz. nočete) psov imenovati 'psi'. Podlo, kaže na vašo nizkotnost.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Psa se lahko imenuje na več načinov. Če se ob tem čutiš kaj prizadet, se raje malo zamisli nad sabo.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Psa se lahko imenuje na več načinov. Če se ob tem čutiš kaj prizadet, se raje malo zamisli nad sabo.
Dobro veš, kateri izrazi so primerni, kateri pa žaljivi. Ne glumi.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Nekateri ste tako low, da niste niti sposobni (oz. nočete) psov imenovati 'psi'. Podlo, kaže na vašo nizkotnost.


Ma ajde da ne rečem kaj.... Ima sestra psa lepo vzgojenega in se ni še nikoli ko prideta na obisk poscal tam kje ščijeta sosedova dva ščeneta če ti je tako ime ljubše, tukaj v mojem primeru se ne gre toliko proti psom kot proti lastnikom tako da tvoja izjava ni na mestu. Našemu psu se kuhajo obroki, spi v lastni postelji. Bolje ma zrihtano prehrano kot jaz sigurno
stupid-1.gif
tko da ja ne mi o podlem imenovanju...