Opozorilo lastnikom 4 nožnih generatorjev dreka?

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kako na najbolj razumljiv način napisat opozorilo v smislu:

Dragi lastnik, če ne boš pobiral drekov za mano se zna zgodit, da bom na tej parceli pojedel kaj takega, zaradi česar bom umrl. Če bom imel srečo se bo to zgodilo na hitro, saj me bo pokončala svinčena krogla.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Ce bos to napisal, znas se najeba.ti. postavi ogromno tablo, da to ni pasje stranisce, bo pomoje bolj zaleglo. Al pa kaj v smislu, iz te zelenice v ciganske pecice.

lp
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Načeloma je tole razumljivo. Manjka seveda podpis, številka parcele, google maps printscreen.

lp
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
cimmanj provociraj in naglas razglasaj, samo svinec ali kramp v glavo in gres naprej. najslabse se je izpostavljati.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Kako na najbolj razumljiv način napisat opozorilo v smislu:

Dragi lastnik, če ne boš pobiral drekov za mano se zna zgodit, da bom na tej parceli pojedel kaj takega, zaradi česar bom umrl. Če bom imel srečo se bo to zgodilo na hitro, saj me bo pokončala svinčena krogla.

sprasujem se.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
naredi tako kot supr jiri al kaj so tisti filmčki na jutubu... samo je pa res da boš moral bit prisoten.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Saj rabim nekaj takega, pravno neobremenjujočega.

U 3PM če imaš generator dreka še pobiraj za njim. Če bi vedel čigav je mu nesem drek v vrečki in izročim v roke.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Kako na najbolj razumljiv način napisat opozorilo v smislu:

Dragi lastnik, če ne boš pobiral drekov za mano se zna zgodit, da bom na tej parceli pojedel kaj takega, zaradi česar bom umrl. Če bom imel srečo se bo to zgodilo na hitro, saj me bo pokončala svinčena krogla.

ko tole preberem takoj vidim da je avtor napol pismen, in mu ze sestavljanje opozorila dela probleme.

ti kot 3. oseba ne mores pisat v imenu psa. si predstavljas sceno. pride lastnik do pacele, prebere napis, pogleda psa k je nekje okol, in si misli kako mu je lahko pes to napisal, ce sploh ne zna pisat, in pa kako je lahko tablo postavil, ce sva tukaj prvic po 14dneh...

pa po eni strani dopuscas da se kaka, ce se pospravi, kako bos pa potem omejil koga bos zastrupil ali ustrelil?

skratka ne se budale delat pa napisi jasno opozorilo. "ta travnik ni pasje stranisce. Obstaja moznost zastrupitve ali drugih poškodb, za katere ne odgovarjam. Lastnik parcele"

a je ta parcela ob bajti al zakaj te tok motjo drekci?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.394
1.356
113
Prosto po Slavku Krušniku:
"Kdor bo pustil psa prosto tekati po travi, bo ustreljen pes!"
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Mogoče napiši opozorilo, da je na travniku uporabljeno fitofarmacevtsko sredstvo WÜLFEL (vaba za voluharje, ne vem kaka je, ampak oni tudi ne). Dodaj, da je po nekaterih znanih podatkih lahko usoden za pse in naj ti ne hodijo na zemljišče. Ali pa poglej na fito info za kako drugo sredstvo.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pa kaj lastniki kužatov res ne dojamete da nam nekaterim ni do tega da imamo parcelo za pasje stranišče? Kako bi tebi izgledalo da pridem pred tvoj prag ponoči in se povelikopotrebim?
Žival je odgovornost lastnika. Poskrbi zanjo.
Mene psi ne motijo, motijo me neodgovorni, vasezaverovani, prenapihnjeni in prepotentni lastniki psov. Češ, kaj nam pa morete...
@Patriot, sosed je na ulici naredil točno to, ko se mu je pes pred nosom pokakal pred vrata, lastnik pa se je stran obrnil... pobral je kakec, poklical lastnika in mu v roko stisnil kakec, rekoč da je nekaj pozabil pred vrati. Tega mojstra ni več po tej ulici videti...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.564
8.912
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Kako na najbolj razumljiv način napisat opozorilo v smislu:

Dragi lastnik, če ne boš pobiral drekov za mano se zna zgodit, da bom na tej parceli pojedel kaj takega, zaradi česar bom umrl. Če bom imel srečo se bo to zgodilo na hitro, saj me bo pokončala svinčena krogla.

Bod faca, pa fentaj lastnika. Aja, za tist ni jajčk. Pes ni kriv, če ma retardirano osebo za lastnika. Glede na tvoj sestavek bi morl imet v začetku vzdevla namest patri idi...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.564
8.912
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Pa kaj lastniki kužatov res ne dojamete da nam nekaterim ni do tega da imamo parcelo za pasje stranišče? Kako bi tebi izgledalo da pridem pred tvoj prag ponoči in se povelikopotrebim?
Žival je odgovornost lastnika. Poskrbi zanjo.
Mene psi ne motijo, motijo me neodgovorni, vasezaverovani, prenapihnjeni in prepotentni lastniki psov. Češ, kaj nam pa morete...
@Patriot, sosed je na ulici naredil točno to, ko se mu je pes pred nosom pokakal pred vrata, lastnik pa se je stran obrnil... pobral je kakec, poklical lastnika in mu v roko stisnil kakec, rekoč da je nekaj pozabil pred vrati. Tega mojstra ni več po tej ulici videti...
Ja, sem eden tistih, ki se zaveda tega, samo avtor uvodnega zmazka bi fental psa in ne lastnika, štekaš? Pes zaenkrat ni na tako visoki evolucijski stopnji, da bi dreke pobiral za sabo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Zarad mene ce se mi poserjes na en travnik ob gozdu, se ne bom dost sikiral, ce mi pa serjes pred bajto na mojo zelenico z v mm pokoseno travo me pa moti. Zato se vprasal.

Ker ce govorimo kr o enem travniku je to bolj iskanje dlake v jajcu, in kr neki tezenje brezveze...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Sicer pa ne razumem ljudi, ki si kupijo psa in ga imajo v bloku.
Pes cele dneve zaprt, joka, cvili, čez vikend jih pa lastniki peljejo v "naravo".
Se pravi na tuje zemljišče, kjer lahko počnejo, kar hočejo.

Jaz dam tu "patriotu" prav.