Opozorilo lastnikom 4 nožnih generatorjev dreka?

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Ksz

Ima kdo idejo kako bi rešil tale problem, sosedje imajo 2 generatorja urina ki ga spuščata pred vhodom v stavbo, samo 2 stanovanja sta v hiši tako da ni dvoma kdo zaliva vhodna vrata in steno, problem je da mimo vrat dnevno hodijo tudi drugi generatorji in zalivajo en čez drugega. To da je ves hodnik umazan od njih je itak brezveze govorit. Ok, iščem neko zadevo, ki bi jih od vrat odvračala, prvo bi seveda vse konkretno spucal in potem bi pošprical z nečim če obstaja kaj ki res deluje. Nad vrati je balkon tako da konkretno dež nebi spiral, bi pa itak obnavljal premaz po potrebi... Prosim na dan z idejami
smile-1.gif

Poskusi politi kis po tem, včasih pomaga, menda uniči encime, ki jih voharijo generatorji. Ni pa nujno, da bo uspelo, nekateri so trmasti/navajeni.

Če te kdo pobara zakaj to počneš, pa reci da zaradi chemtrails, boš še najmanj čuden izpadel v tej deželi blaznežev in pasjeljubcev.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Psa se lahko imenuje na več načinov. Če se ob tem čutiš kaj prizadet, se raje malo zamisli nad sabo.
Dobro veš, kateri izrazi so primerni, kateri pa žaljivi. Ne glumi.
In kateri so primerni pri problematičnih ščenetih z bedastimi lastniki
confused-1.gif

Tema ni o sosedinem pudlu, ki še ni videl trave od blizu ali o dresiranem reševalnem psu, če ti slučajno še ni potegnilo.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
jest5, mi je povsem jasno, o čem teče beseda. Ampak, kot je razvidno, si še eden od premnogih zločestih provokatorjev. IGNORE.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Zločesti provokator
confused-1.gif
Dejmo se zdej jokat. Ueeeeee.
Bi rekel, da si ti ened tistih, kateremu pes serje vsepovprek in zdej mijavkaš, ko ti hodijo po repu.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Jest5 je mačkoljubec .....
.....sej veš, mačke majo vedno nekaj proti pjesom, ....ko da je katastrofa, če mora kira kdaj na drevo zbežat
rolleyes-1.gif

-to je v njeno dobro da se malo razmiga
evil.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Ksz

Ima kdo idejo kako bi rešil tale problem, sosedje imajo 2 generatorja urina ki ga spuščata pred vhodom v stavbo, samo 2 stanovanja sta v hiši tako da ni dvoma kdo zaliva vhodna vrata in steno, problem je da mimo vrat dnevno hodijo tudi drugi generatorji in zalivajo en čez drugega. To da je ves hodnik umazan od njih je itak brezveze govorit. Ok, iščem neko zadevo, ki bi jih od vrat odvračala, prvo bi seveda vse konkretno spucal in potem bi pošprical z nečim če obstaja kaj ki res deluje. Nad vrati je balkon tako da konkretno dež nebi spiral, bi pa itak obnavljal premaz po potrebi... Prosim na dan z idejami
smile-1.gif

obstajajo spreji in geli za odganjanje kosmatincev;)
Kater zares najbolj deluje, pa je tudi odvisno od posameznika.
Naj bi jim tudi poper smrdel... moj ga je še polizal:))
Ali pa postaviš kako zelo dišečo/smrdečo rožo. Kako sivko mogoče, ta ima baje intenziven vonj. Pa še sosede te bodo imele rade, ker boš vhod olepšal z rožicam;)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Ksz

Ima kdo idejo kako bi rešil tale problem, sosedje imajo 2 generatorja urina ki ga spuščata pred vhodom v stavbo, samo 2 stanovanja sta v hiši tako da ni dvoma kdo zaliva vhodna vrata in steno, problem je da mimo vrat dnevno hodijo tudi drugi generatorji in zalivajo en čez drugega. To da je ves hodnik umazan od njih je itak brezveze govorit. Ok, iščem neko zadevo, ki bi jih od vrat odvračala, prvo bi seveda vse konkretno spucal in potem bi pošprical z nečim če obstaja kaj ki res deluje. Nad vrati je balkon tako da konkretno dež nebi spiral, bi pa itak obnavljal premaz po potrebi... Prosim na dan z idejami
smile-1.gif

ja kaj, a pogovor s sosedom ne reši zadeve?? Ko vidiš pesa, da se pripravlja, mu pošlji eno močno brco tja v rit, pa zihr ne bo več...

ni mi jasno, zakaj eni psi svojo bajto svinjajo? naši niso nikoli imeli te navade...

Sicer po drugi strani so pa mački glede tega večje svinje. Uni se pa res naslonijo na fasado in jo ošpricajo. Kaj če ti mački svinjajo vhod?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
To je tko, noben nimam nič proti psom, krivi so lastniki, ampak psi so vseeno imenovani generatorji ... Nihče nima nič proti romom, samo..., Nihče nima nič proti homoseksualcem, samo...., Nihče nima nič proti "južnim", samo ...

Imaš veliko tem, kjer najbolj goreči pripadniki obeh polov pridejo skupaj in v vsakem primeru je to sovražnost do nečesa (poleg tega, da sovražijo en drugega).
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Samo res vas ne razumem omejene lastnike parcel, pa lahko bi bili ja srečni, da vam psi pognojijo parcelo z svežim najkakovostnejšim blatom, in obenem še pognojijo z čisto pravim urinom. Pa nekateri plačujejo za gnojilo UREA, da enakovredno pognojijo, vi pa vse to dobite sveže in še zastonj, pa se še zmrdujete ... ???
wink-1.gif


No sicer pa , če raje sami gnojite je za vas najenostavnejša možnost ograditi svojo parcelo, ker pri onih variantah, ki jih navajate in so povsem nedopustne se zavedajte, da lahko nek pasjeljubec pač vzame pravico v svoje roke in reče uho za uho zob za zob življenje za življenje . Pa menda ne bi bili potem srečni, da se vašemu otroku zgodi, kaj takega, npr. da po nesreči zaužije tak strup ...... malo razmislite .. preden greste v take zadeve !!! Vsekakor je bolje, da z kamero posnamete in lastniku psa njegov iztrebek vrnete, prvič pred vrata , naslednjič pa lahko že na vrata razpacan... skratka, kot so eni napisali kuža ni kriv !!!
sm mislil, da se hecaš. Ampak glede na to, da je to alter, se menda ne.
Z pasjimi iztrebki si lahko sami pasjeljubci gnojite zelenice. ne vem zakaj jih potem na druge površine vodite. Eni tukaj še očitno ne vedo razlike med pasjim izrebkom in konjskim.
Primerjava psa z otrokom, je pa itak neumnost, da je ni večje !!!
Se pa strinjam s tabo, da je potrebno kakšnemu pasjeljubcu nazaj pred vrata prinesti pasje blato. Tako, da bi takoj zjutraj lahko stopil na njega. Drugič v vrata... če pa še ne pomaga pa v okno.....
PS. Sem pred kratkim videl gospoda, ki je sprehajal kar konkretno velik generator dreka. Pa ni pobiral iztrebkov po travnikih, poljih ampak je enostavno imel neko malo lopatko pri sebi in je sproti zakopal iztrebek ob rob travnika, njive, poti.
Sam tisti, ki imajo najslabše pogoje za pse (blokarji oz. zisti, ki nimajo prostora za psa na svojem) tega itak po mestih ne motejo početi. In te se najbolj jezijo, zakaj je pasji iztrebek nekomu moteč.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.564
8.912
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Zločesti provokator
confused-1.gif
Dejmo se zdej jokat. Ueeeeee.
Bi rekel, da si ti ened tistih, kateremu pes serje vsepovprek in zdej mijavkaš, ko ti hodijo po repu.

Vidim da znaš tud drugje provocirat. No mene si enkrat speljal na te tvoje smajlije, drugič ne boš.

Imam doma generatorja dreka in za njim pobiram in mi gredo lastniki, ki tega ne počnejo zelo na spolni organ, po večini se poserje na mojo zelenico, ker je tako navajen načrtno in je zame lažje...PS: mimogrede si tudi ti sam en tak dvonožni generator dreka, tko da to je to okoli generatorjev in mene nikakor ne moti, če mojega cucka, ali pa mene imenuješ generator dreka.

Tema je o tem, da bi avtor teme zastupil psa, ki mu serje po zelenici, lastniku, ki je odgovoren za tisti drek, ki ga njegovo ščene poserje si pa ne upa zatežit, oziroma se mu ne da pogledat točno za tistim, ki ne pobira in bi on generalno rešil in zastrupil pač vsakega psa, ki stopi na njegovo zelenico. Sem videl umirat psa, ki je požrl meso s steklom in strupom, ni lepo in verjemi, da dobim tistega, ki bi mojega psa tako zastrupil, ne odgovarjam za svoja dejanja in ne vem, če bi ta lahko karkoli počel po slamici.
Stardec je pa stari trolo, ki pač provocira in eni se mu pač pustijo speljat in on ***** tudi čez reševalne pse. Marsikak pasjeljubec je pa od mene že dobil prijazno vrečko v roke, ko se je ravno hotel stran obrnit in pali, verjemi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Kakšno pretiravanje pa je tole:

http://www.zurnal24.si/video-vrocina-zival-clanek-253595

Novi zakon v Tennesseju dovoljuje ljudem, da vdrejo v vozilo in rešijo hišnega ljubljenčka. Zakon je začel veljati 1. julija. Zakon sicer za vdor v vozilu ljudi ščiti le v 16 ameriških državah, se pa v vseh zveznik državah puščanje hišnih ljubljenčkov zaprtih v avtomobilu na soncu smatra za zlorabo.

Zdaj bodo lahko "mimoidoči" kar vlamljali v tujo lastnine, če se bo not pražil pes al kaj? Kam smo prišli, enači se žival z družinski članom, bolano?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Neverjetno kako podli znajo biti nekateri lastniki 4 nožnih generatorjev dreka: http://www.slovenskenovice.si/novice/svet/konec-laznih-psov-vodnikov

Citat:
Zvezne in lokalne organizacije za šolanje psov (in drugih živali) za pomoč osebam s posebnimi potrebami so že dolgo opozarjale na posameznike, ki izkoriščajo luknje v zakonu, da svoje ljubljenčke vodijo na kraje, kamor jih drugače ne bi smeli, ali pa nočejo plačati dodatka pri najemu hotelske sobe ali avtomobila, česar so po zveznem zakonu oproščene osebe s posebnimi potrebami.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če se v obmorskem mestecu malo vsedeš zvečer na promenadi in malo opazuješ populacijo, katera ima največ generatorjev dreka sabo na morju lahko ugotoviš naslednje;
Poljaki, Slovaki in Čehi ne vlačijo sabo na morje generatorjev dreka, so še najbolj normalni in vedo, da pes nima tam kaj iskat.
Že od daleč pa se vidi slovenskega bedaka, ki ima sabo kakšnega nagravžnega iznakaženega cucka s katerim cikcaka sem pa tja ter hodi po promenadi in prevoha, poserje in preščije vso svojo traso po kateri se je namenil sprehodit. Pri tem pa na skrivaj ponosno izpod čela škili, ali kdo slučajno gleda njegovega grdega cucka, kateri mora bit nekaj posebnega, drugačnega od drugih ščenet....
 
Nazadnje urejeno:

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zdaj bodo lahko "mimoidoči" kar vlamljali v tujo lastnine, če se bo not pražil pes al kaj? Kam smo prišli, enači se žival z družinski članom, bolano?

Bolj prfuknjenega texta pa že dolgo nisem prebral. Brez zamere.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kakšno pretiravanje pa je tole:

http://www.zurnal24.si/video-vrocina-zival-clanek-253595

Novi zakon v Tennesseju dovoljuje ljudem, da vdrejo v vozilo in rešijo hišnega ljubljenčka. Zakon je začel veljati 1. julija. Zakon sicer za vdor v vozilu ljudi ščiti le v 16 ameriških državah, se pa v vseh zveznik državah puščanje hišnih ljubljenčkov zaprtih v avtomobilu na soncu smatra za zlorabo.

Zdaj bodo lahko "mimoidoči" kar vlamljali v tujo lastnine, če se bo not pražil pes al kaj? Kam smo prišli, enači se žival z družinski članom, bolano?

Kakšna nerazgledanost je pa to?

Pri nas lahko počneš enako.
http://www.siol.net/avtomoto/novice/2015/07/razbita_sipa_resevanje.aspx
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Darjan, ti si en butelj. To mi je ze dolgo lezalo na dusi. Od tvojih debilizmov z gumami do kretenizmov z vremenom. In kljub neverjetni količini postov posvečeni tema brezveznima tematikama najdeš čas za številne idiotske poste drugje.