Oleovit

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
lahko pa greš v Strass takoj za mejo, cena za kapljice je 3,59 €, brez recepta, so na bazi kikiri olja in ne rabijo biti v hladilniku....
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
ksz

Če si predolgo na alterju, potem zgubiš sposobnost komuniciranja s stricem G?

Oprostite, ampak ne boste se vozili v Avstrijo zgolj po kapljice. Zanimanje za Oleovit kapljice je veliko, ergo povpraševanje obstaja. Mar ni potem takem smiselno, da se je nekdo že domislil izkoristiti tržno nišo? Lociran nekje v okolici ekonomsko najmočnejšega področja v Sloveniji (tj. Ljubljanska kotlina).
Kirc pa taki ekonomisti.

Ker je ravno sonce: Oleovit lahko Žabarji in žabarji dobite v Kranju, privat lekarna seveda.
Katera točno, bo povedal Google oz. jaz, če ste dovolj ponižni za ZS.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Je to ta lekarna?

http://www.lekarna-kranjskiorel.si/

(sem klical in se nihče ne javi)


EDIT: Sem dobil potrditev, da je v zgornji lekarni. Da se Janus ne bo zmatral z odgovorom
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Da, to je ta lekarna.

Oleovit kapljice se, vsaj tu, dobi brez recepta.
Lekarna se nahaja v starem delu mesta, predlagam, da jih prej kontaktiraš glede zaloge in cene, ki je okoli 3-4 EUR. Ne me držat za besedo, je že kar nekaj časa odkar sem nazadnje kupoval.
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Meni se ni treba nič matrat, znam jz Google. Za razliko od ostalih v tej temi, ki raje besedičijo kot stare babure.
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Sony, kot mladi nadobudni očka in stari forumaš, bi lahko vedel, da so dobre povratne infomacije bogatitev foruma.
Torej, si dobil Oleovit kapljice brez recepta?
Koliko si plačal za kapljice?
Take stvari, bo mogoče še komu prav prišlo.

Aja, pa hvala bi se mi prav prileglo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ja najlepsa hvala.

Dobil, brez recepta, zazeljen je sicer vsaj recept za kake druge kapljice, da vidijo, da jih res rabis. Cena 4 eur. Kar se tice parkiranja, najbolje pri parkiriscu blizu mosta na postni ulici, ker je strogi center Kranja zaprt za promet.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
47
Okolica južne LJ.
Jaz se nisem vozil v Avstrijo samo po kapljice, bil sem pač v bližini in sem izkoristil možnost. Pa še v kako drugo trgovino sem zavil, ko sem bil ravno tam
evil.gif
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Prosim.

Ni problem dat nasveta ali kako drugače pomagat. Ko je to res potrebno.
V informacijski družbi si mora človek znat pomagat z orodji, ki so na voljo. Pomagaj si in Google (ali Search) ti bo pomagal.

Me veseli, da so otročičku krči skorajda popustili, smo imeli podobne težave. Naj bo zdrav še naprej. LP
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Lepo, da si zavil še kam, ne samo v lekarno.
Iz konteksta je bilo pač razvidno, da se moj post nanaša na t.i. "centraše". Ostali pa pač preko meje. Bo v redu?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Je koristno dajati Oleovit 2 letni hčerki npr. zdajle, ko so taki temačni dnevi in ne ravno dosti sonca ali je to odveč?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.167
113
Zakaj? pa še trideset drugih vitaminskih tablet? sej dobi D vitamin s hrano...problem oleovita oziorma zakaj se dodaja, ker matere z mlekom v štartu ne dajo dovolj d vitamina otroku. Ker je se je civilizacija in človeštvo pofucked up. In morajo zdaj že dojenčki dodatke dobivat da niso levi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Zakaj? pa še trideset drugih vitaminskih tablet? sej dobi D vitamin s hrano...problem oleovita oziorma zakaj se dodaja, ker matere z mlekom v štartu ne dajo dovolj d vitamina otroku. Ker je se je civilizacija in človeštvo pofucked up. In morajo zdaj že dojenčki dodatke dobivat da niso levi.

No, sej zato vprašam.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.167
113
v glavnem čim manj nepotrebnih dodatkov, hrano pa izbirat z zdravo pametjo, to lahko kot starš narediš, več pa skoraj ne.