OKvirji pa kar po starem

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Pa zakaj hudiča jih ne pustijo da se pokoljejo med seboj. Saj lahko pridejo na kraj dogodka uro kasneje ne da so takoj tam. Bodo naredili veliko uslugo davkoplačevalcem in sami sebi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in Matey

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
... policijski inšpektor Duško Jevtić, ki je k temu dodal, da se tudi v primerih, ko storilce dobijo pri izvrševanju kaznivega dejanja, pogosto soočijo s tem, da tožilstvo v nadaljevanju odstopi od pregona, po drugi strani pa zaradi strahu pred maščevanjem Romov odstopijo od prijave tudi sami oškodovanci, ki se bojijo na sodišču soočiti s storilci. »Mi imamo z Romi od vseh inštitucij največ opravka,« je dejal Jevtić, »in vlagamo zelo veliko energije v to, da bi lahko preprečili kazniva dejanja, a žal se vselej nekje ustavi. Zbiramo podatke o njih, skušamo dokazati, da imajo nesorazmerno premoženje glede na prejete socialne transferje, saj je jasno, da ne more Rom voziti denimo BMW X6, če je prejemnik socialne pomoči, a mu ga ne moremo vzeti. Podatke pošiljamo na Finančno upravo RS in druge institucije, skratka, naredimo vse, kar je v naši moči oziroma še več, kot je mogoče sploh narediti ob kadrovskem primanjkljaju.«
ta pa ne bo več dolgo pri policiji :poreden:
 

B81

22. jul 2007
34.519
8.963
113
Kako je bilo že tisto o pretepenem policistu (ali dveh), ko so prišli ostali naredit red in so malo pred vpadom v taborišče dobili befel, da akcija odpade?

Sicer pa mislim, da je dobro, da so kovine drage. drugače bi bilo še več kraj po domovih itd..Mora pa bit to hudo neprijetno, da živiš v takem okolju, fakof še zemlje ne moreš kulturno prodat. Hoteli se afnajo s plačevanjem na koncu, to je navadna bedarija..bomo videli drugo sezono, kdaj se bo plačalo :)
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
2007 in 2020 je zgodba enaka
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Sem hotel prej mulčati. Pridem v sadovnjak, vsa vrata na hiški razbita, samohodne kosilnice in glave pa nikjer. Čakam na policaje. :mad:

2 sezoni nazaj so mi pokradli 5 sadik kivijev in 5 sadik kakijev. :mad:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Sem hotel prej mulčati. Pridem v sadovnjak, vsa vrata na hiški razbita, samohodne kosilnice in glave pa nikjer. Čakam na policaje. :mad:

2 sezoni nazaj so mi pokradli 5 sadik kivijev in 5 sadik kakijev. :mad:

Nam so jo lansko leto odpeljali, freza in kosilnica, Policist ti lahko samo zapisnik napiše, to da bi kaj nazaj dobil kar pozabi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sem hotel prej mulčati. Pridem v sadovnjak, vsa vrata na hiški razbita, samohodne kosilnice in glave pa nikjer. Čakam na policaje. :mad:

2 sezoni nazaj so mi pokradli 5 sadik kivijev in 5 sadik kakijev. :mad:

Pićkajimmaterina. :mad: Dolga in huda zima bo. Indijanci že nabirajo ..
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:valjamse:

- "Veš kod kje ža kakšnega debelga pša?"
- "Kwa boš pa z njim?"
- "Otroč še bojo ž njim igrali ... "

:valjamse::valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Matey

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.320
2.269
113
Vsi Cigani delajo. Vprašanje je samo kaj dejansko delajo in ali imajo uradno oz. pogodbeno redno delavno razmerje :p
Delajo? Verjetno da so AKTIVNI. Eni so Aktivno pasivni.

Sem hotel prej mulčati. Pridem v sadovnjak, vsa vrata na hiški razbita, samohodne kosilnice in glave pa nikjer. Čakam na policaje. :mad:
2 sezoni nazaj so mi pokradli 5 sadik kivijev in 5 sadik kakijev. :mad:
Brez skrbi. Vse je na prodaj, nič ne bodo poškodovali!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.320
2.269
113
Zakaj ga zagovarjaš Alkohilik?
Apollo8? A ni to tisti policaj oz. se spozna na policijo?
Kje pa potem dela, da ima cigane za sodelavce? Na odpadu?
Apollo8 saj veš, da je to hec :). Potrdi ali zanikaj, drugače me KamelON skensla!
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
katera območja na dolenjskem so kritična glede kraj in podobnega če bi človek želel met vikend v tistih koncih? (vse nižje od ivančne do meje)
ali pa raje - kje je v tistih koncih pametno met vikend?