OKvirji pa kar po starem

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Dej mal poglej nazaj, v čase komunizma.
Pri nas, od koder sem doma, je javna sledeča zgodba.
Cigo je zajebaval policaja v civilu. Pa je policaj šel domov, se preoblekel v uniformo, se vrnil in razbil cigana na mrtvo, odšel domov, se preoblekel v civilno in se vrnil v gostilno.
In tam cigana nikjer. So ga odpeljali v bolnico.
Danes policaja zajebava najstnik na motorju več kot očitno. Kdor ne spoštuje drugega, ne bo spoštovan.
TO, to se vidi tu na ALTER-ju!
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
11
18
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
DownVoteRoman.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Kaj so zaposleni v kampu dejansko pričakovali, da se bodo ti odlični gostje vedli izven okvirov njihovih lastnih kulturnih normativov?
In glede na to, da jih je večina do prihoda policije že zapustila kamp - seveda tako kot se za njih spodobi torej brez da bi plačali za storitve - ali jih bo policija izsledila ter jim malce z zamikom ter obrestmi izstavila račun?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pa saj je en lepo spodaj napisal:

hribi | 27 .07. 2020 ob 13: 16
25

Letošnje poletje si bodo turistični delavci prav dobro zapomnili. Zaradi prav posebnih turistov, predvsem iz Dolenjske. Ti so doslej najboljšo storitev s hrano uživali na Dobu ali podobnih krajih. Tam je bilo vse lepo čisto in zastonj. Enako so pričakovali tudi v kampih in hotelih na Obali. Lepo in čisto je zagotovo bilo, zastonj pa ne. Kar krivica za njihove standarde.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj so zaposleni v kampu dejansko pričakovali, da se bodo ti odlični gostje vedli izven okvirov njihovih lastnih kulturnih normativov?
In glede na to, da jih je večina do prihoda policije že zapustila kamp - seveda tako kot se za njih spodobi torej brez da bi plačali za storitve - ali jih bo policija izsledila ter jim malce z zamikom ter obrestmi izstavila račun?
Storitev ne bodo nikoli plačali, ker jim od njihove sociale ne smejo ničesar odtegniti. :evil: Počasi se bodo tudi drugje v Sloveniji naučili, da morajo taki "gostje" plačati vnaprej.
 
  • Wow
Reactions: Matey

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Sam se spomnim že 25 let nazaj je skupina eminentnih gostov začela delat sranje v diskoteki. So jih vrgli ven in jim prepovedali vstop naslednji dan. Je lastnik naj..., da ne more kar tako izbirat, kdo bo gost v njegovi diskoteki. Za crknit.
 
  • Žalosti me
Reactions: Matey

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Diskriminacija. Takoj jih obsodijo sa so oni kradli :)))
Na posnetku so točno vidi, da so prišli kupiti. Če jih ne bi v naprej obsodili kraje bi ti kupci pokupili vsak po troje očal.
In ja, kako naj si človek poišče mir po tistih spektakularnih izgonih iz hotelov in nato kampa - ja po nakupih se odpravi.
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Diskriminatorno in nedovoljeno v Evropi.
Čeprav se mi zdi možnost zavrnitve po lastni presoji edina pravilna. Ampak ...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
hehe...

pred leti, ko sem bil še zaposlen pri enem od operaterjev, smo razvili aplikacijo za posrednike

ker je bilo veliko kraj telefonov (skleneš razmerje, vzameš telefon in ne plačuješ računov) in ker klošarju in okvirju ne smeš naravnost v faco povedat, da mu ne boš prodal robe, smo naredili en nevpadljiv knof, ki ga je posrednik stisnil in mu je na ekran samo izpisalo, da iz tega in tega izmišljenega razloga sistem ne deluje in da naj poskusi kasneje.

je sumljivcu samo pokazal ekran in povedal, da trenutno ni možno sklenit razmerja hvala lepa in adijo :)
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
hehe...

pred leti, ko sem bil še zaposlen pri enem od operaterjev, smo razvili aplikacijo za posrednike

ker je bilo veliko kraj telefonov (skleneš razmerje, vzameš telefon in ne plačuješ računov) in ker klošarju in okvirju ne smeš naravnost v faco povedat, da mu ne boš prodal robe, smo naredili en nevpadljiv knof, ki ga je posrednik stisnil in mu je na ekran samo izpisalo, da iz tega in tega izmišljenega razloga sistem ne deluje in da naj poskusi kasneje.

je sumljivcu samo pokazal ekran in povedal, da trenutno ni možno sklenit razmerja hvala lepa in adijo :)
Oh, ko bodo za to nacifašistično dejanje zvedeli kolesarji!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hoci in hermann

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
To bi bla pa diskriminacija na osnovi rasnega profiliranja. To je pa kolikor vem čist na vrhu spiska smrtnih grehov.

Kar se tiče (ne)strpnosti do drugačnih ljudi oz. do ljudi z drugim kulturnim ozadjem se je Biziju v zadnjem času izjemno poslabšalo, prav ne morem verjeti kaj to berem glede na vse poste v preteklih letih glede uvidevnosti in strpnosti oziroma tolerance do drugačnih pa čeprav družbi škodljivih drugačnih. Če bi bil nov uporabnik na tabli, bi se ga verjetno (seveda neupravičeno) okategoriziralo kot skrajnega desničarja, ksenofoba, nacista ali pa celo janšista. Je pa zanimivo, da ima tako mnenje zgolj in samo pri Ciganih, pri drugih s podobnimi vedenjskimi motnjami pa ne. Morda ima tu kaj veze možnost, da je zaradi bivanja na kočevskem koncu s Cigani imel že kaj opravka z drugimi pa ne.