OKvirji pa kar po starem

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83

Osumljenec nima orožne listine. Policisti so ga v zadnjih letih zaradi kaznivih dejanj iz področja premoženjske kriminalitete ter kaznivih dejanj zoper življenje in telo obravnavali štiriindvajsetkrat.

OK, kaj je narobe z našo državo?? Zakaj so za določene zakoni samo na papirjih, v praksi pa za njih ne veljajo... :mad::mad:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Nima veze za koga gre. V kolikor je nekdo v zadnjih par letih na področju premoženjske kriminalitete ter kaznivih dejanj zoper življenje in telo obravnavan 24x veš, da nekaj ne štima. Tak bi moral biti nekje v posebni obravnavi in v vsesplošno dobro odstranjen iz družbe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Mr_Wolf

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Med tem v enem drugem kraju...


Kaj je šlo v Prekmurju tako drugače kot na Dolenjskem?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Samo en je laufal. Cigan. Kljub streljanju. Bog ve kako bi bilo, če bi vedel, da je ropar policist.
Ampak res. Kar pozabimo na te cigane iz tega konca. Sploh ne izstopajo. Res so se vključili.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Kaj je šlo v Prekmurju tako drugače kot na Dolenjskem?

Morda pa le ni vse odvisno od te naše "grde-grde netolerantne družbe" ampak je vseeno kaj na temu kako se kdo obnaša?
V kolikor bi bile teze nekaterih - ki pravijo, da določene manjšine nimajo opcije za normalno delovanje, ker jim tako z zaničevanjem diktira družba - pravilne, v Prekmurju nebi smelo biti take situacije. Torej se le da, le se hoče. Če se pa noče...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Če spraviš dolenske pa prekmurske skupaj, se pobijejo!
Da ne moremo biti skupaj, smo krivi oboje. Sam ne vem kaj mi delamo narobe?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Župani opozorili na večletno neukrepanje in pozvali k celovitemu pristopu
...
Župani so v pismu pojasnili, da je zatečeno stanje rezultat dolgoletnega neukrepanja oziroma toleriranja eskalacij problematičnih skupin in nezmožnost ter nepripravljenost pristojnih organov, da ob obstoječi zakonodaji iz družbe izločijo večkratne prekrškarje in storilce kaznivih dejanj. Po njihovih navedbah gre praviloma za nezaposlene osebe s finančno podporo države, brez premoženja in obdavčljivih prihodkov.
...
Prepričani so, da potrebujemo določene zakonske prilagoditve in tudi vzpostavitev pravil ravnanja temeljnih državnih institucij. Hkrati pa so opozorili tudi na nevzdržne življenjske razmere, v katerih živi del romske skupnosti. Po njihovih navedbah gre za "neurejena zemljiško-pravna razmerja, nakopičene dolgove javnim podjetjem, kritične izostanke otrok iz šolskega sistema in posledično katastrofalno izobrazbeno strukturo tudi mlajših generacij, ki vodi v sistemsko in dolgotrajno brezposelnost".

 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Na dolenjskem pa vojna:



 
  • Žalosti me
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Ja kriza no, glej ti to v kakšna dejanja jih kot družba konstantno silimo no. Lahko bi se malo zamislili sami nad sabo in jim zato, da se jim odkupimo podarili vse nepravno prilaščeno ozemlje, ki so ga zasedli ter postavili na njih svoje črne gradnje ter še malo povišali socialne prispevke in zagotovili pokojnine, kot se jih izplačuje bivšim predsednikom države. Aja pa seveda bi jih morali oprostiti tudi plačila vseh davkov ter prispevkov za vodo, komunalo, elektriko po tistem, ko bi jim vse to tudi napeljali povsod kjer tega še nimajo. Potem, ko bi pokazali takšno mero solidarnosti, bi bilo pa morda kaj bolje...