Oktan na TV3 (Colja & co)

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
hysterical-1.gif


Ni za pred kamero.



Najhujše je, da to ni fotošop.
crazy1.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:

pubec poznam ozadje... in dalec od tega da bi mu bil fauš, vem samo da se dajo za enka vlozek narediti dosti boljse oddaje. pac, zdej se hiter vidi, površnost in manj vloženega truda, od prejšnih prispevkov ki so jih imeli na TLP. In najhuje, še vedno je v ospredju Colja, ki roko na srce ni za pred TV, mar bi se drzal v ozadju furla zadevo, morebiti sluzil itd.



vozil pa sem S5, ce to steje kot A5.
hysterical-1.gif




bonk.gif




pubec...



te pa mi povej katera avto oddaja v slo je bila boljše narejena od Oktana....



pa ne mi alešiča omenjat...



al pa gogija z nettv....
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Vlado Bizovičar iz Nedeljskega popoldneva ga je včasih nekako tako napovedal v pesmici

Žiga je Porscheja razbil ,katerega bo pa danes ........
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Mater je dosadna...ne morem je več kot 1 minuto poslušat, tako tečn glas in način govorjenja ima... Mogoče mora Colja zaradi licenčnosti govorit tako kot govori?
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Kolikor se je Colja po intervjujih hvalil je ta oddaja njegova ideja in da so koncept oddaje razvijal 3 leta ...

Ne vem če je licenčna pol. Prej plagiat oz. kot japonci na začetku: kopiraj in izboljšaj, s tem da je Colja šel v smer: kopiraj in poslabšaj ...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
Kolikor se je Colja po intervjujih hvalil je ta oddaja njegova ideja in da so koncept oddaje razvijal 3 leta ...

Ne vem če je licenčna pol. Prej plagiat oz. kot japonci na začetku: kopiraj in izboljšaj, s tem da je Colja šel v smer: kopiraj in poslabšaj ...

povprašat te ki so oddajo imeli prej in jim mimogrede dati kak link našega Oktana
grims-1.gif