Oktan na TV3 (Colja & co)

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
torej:

1. una lezi tam, boljs da bi bila tiho...pa skoz spegle meriskozi DSLR...jao, mission imposible. Knjizna Slovenscina je je tuja, HHR je pa neko chvy usa skropucalo, ampak ima bojda "sodobno in kakovstno prednje vzmetenje" picka pa je zgledala po svojem zanju kot da ima 4 dni izpit pa drugic sedi v avtu. Slaba kamera, scenarij za bruhat, tist o svili sem samo glupo pogledal. Slika za en k. Sound še bolj....

2. Neki kratki testi...nimam pojma, sam da je alfa 147 najoblj kul od kula in FRV najbolj kul od kula, pa da je ivica iz OMVa povedal nekaj hudo pametnega. Slika in režija še bolj obupna od proivega prispevka. No vsaj brala je bolje. Vmes sem šaltal na druge kanale.

3. Pride colja ki brutalno analno hodi na O, z A5, par glupi umotvorov, se deljao fine, pol pa picka izstreli "ko ata na mamo" pa sem preklopil.

Fak, in ce pomislim da bi to naj bila najboljse kar so za reicmo prvo sezono posneli...da privabijo gledalce, vsaj taka bi bila logika.

Zdej pa svetujem, naj picke raj slece, pa jih magari colja po gangbanga na pol ure za nedeljo zvecer..jap bomo bruhal, a mislim da bo bolj zanimivo.

fak no, še vedno ne morm verjet da iz dobre ideje in dosti casa, naredis prav bedno oddajo.... samo zaradi pomanjkanja samokritike. Na tlp je bilo vse skup za razred boljse....
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Še vedno imajo nekateri preveč denarja, slabo vizijo in preveč samohvale. To je to...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.013
1.118
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik MUC pravi:
TV3 nima pri produkciji čisto nič, prodali so mu tiste pol ure prostora, Colja pa se pokriva z oglasi.
Po mojem bo res tragikomedija, tako antipatičnega tipa že nekaj časa ni bilo na TV
smile-1.gif
Oddaja je od Trigona, ki je od Tovarne vizij (gre za praktično isto navezo, kot pri Dirki) ...
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik MUC pravi:
TV3 nima pri produkciji čisto nič, prodali so mu tiste pol ure prostora, Colja pa se pokriva z oglasi.
Po mojem bo res tragikomedija, tako antipatičnega tipa že nekaj časa ni bilo na TV
smile-1.gif
Oddaja je od Trigona, ki je od Tovarne vizij (gre za praktično isto navezo, kot pri Dirki) ...

Sem videl prav, da je bila una blonda voditeljica Dirke?

Vsaj za prvo oddajo se bo lahk Coklja pohvalil z dobro gledanostjo
tongue-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
primerjava z Murkom je kar na mestu, zadeva je tolk amaterska, da jo bom mogoce se kdaj gledal
crazy1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Tista scena ko se neko frocovje dere ''k.urba je ta avto dober" okoli A5, zelo lepo paše v tako odajo in na javno TV.
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Tista scena ko se neko frocovje dere ''k.urba je ta avto dober" okoli A5, zelo lepo paše v tako odajo in na javno TV.

Sem mislil da sem narobe slišal, pa zgleda da sem prav...
uf-1.gif


Alter admini dejte zrihtat smajliča ki bruha, in to čez vseh 1400 pikslov širine mojga monitorja....
10.gif


Babe (recitatorke) pa... no comment. tist blablablabla začneš ignorirat po 3 sekundah, vmes slišiš kako komparacijo k ne veš a si prav slišal al se samo zdi patetično...
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
- prevec EPP
jezen.gif

- EPP se pozna tudi na vsebini - Fiat (Alfa), OMW (Jurica), itd...
- zvok
13.gif

- brezvezna glasbena podlaga
crazy1.gif

- neenakomerno porazdeljen cas (HRR
13.gif
)
- zenske bodo vedno dobile sajtrge
- brezvezne zgodbice (svila
13.gif
)

*namig avtorjem*
pomankljivo oblecene zenske, atraktivni avtomobili, brez Colje
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
Citat:
Uporabnik TuTuRuTu pravi:
Ena od "agentk" je Urša Mrak.. Mislim da če se ne motim, hčerka g. Mrak-a, ki ima trgovino z avtodeli.
Lp

tole je pa za Coljo zlo priročno..

sej se spomnete unga porša a ne..
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
torej:

1. una lezi tam, boljs da bi bila tiho...pa skoz spegle meriskozi DSLR...jao, mission imposible. Knjizna Slovenscina je je tuja, HHR je pa neko chvy usa skropucalo, ampak ima bojda "sodobno in kakovstno prednje vzmetenje" picka pa je zgledala po svojem zanju kot da ima 4 dni izpit pa drugic sedi v avtu. Slaba kamera, scenarij za bruhat, tist o svili sem samo glupo pogledal. Slika za en k. Sound še bolj....

2. Neki kratki testi...nimam pojma, sam da je alfa 147 najoblj kul od kula in FRV najbolj kul od kula, pa da je ivica iz OMVa povedal nekaj hudo pametnega. Slika in režija še bolj obupna od proivega prispevka. No vsaj brala je bolje. Vmes sem šaltal na druge kanale.

3. Pride colja ki brutalno analno hodi na O, z A5, par glupi umotvorov, se deljao fine, pol pa picka izstreli "ko ata na mamo" pa sem preklopil.

Fak, in ce pomislim da bi to naj bila najboljse kar so za reicmo prvo sezono posneli...da privabijo gledalce, vsaj taka bi bila logika.

Zdej pa svetujem, naj picke raj slece, pa jih magari colja po gangbanga na pol ure za nedeljo zvecer..jap bomo bruhal, a mislim da bo bolj zanimivo.

fak no, še vedno ne morm verjet da iz dobre ideje in dosti casa, naredis prav bedno oddajo.... samo zaradi pomanjkanja samokritike. Na tlp je bilo vse skup za razred boljse....

ej, nevem kva maš tolk proti colji...

men se ne zdi tko slabo...res ni še na nivoju DSF...ampak bo boljše

keep doing good work...

diablo a si mu fauš, ker je A5 stestiral namesto tebe
bonk.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
eh, vi ste mu fauš...

isti bedaki, ko oni ko majo maneklenke vsi doma, pa jih 5krat na dan fukajo
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Ah Colja, jaz ti nisem nič fouš, imam pač druge cilje v življenju kot voziti sposojene dobre avtomobile. Ti kar uživaj, ampak ne pričakuj, da te bom gledal (kaj šele poslušal)
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pubec poznam ozadje... in dalec od tega da bi mu bil fauš, vem samo da se dajo za enka vlozek narediti dosti boljse oddaje. pac, zdej se hiter vidi, površnost in manj vloženega truda, od prejšnih prispevkov ki so jih imeli na TLP. In najhuje, še vedno je v ospredju Colja, ki roko na srce ni za pred TV, mar bi se drzal v ozadju furla zadevo, morebiti sluzil itd.

vozil pa sem S5, ce to steje kot A5.
hysterical-1.gif


bonk.gif