Oktan na TV3 (Colja & co)

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
V nedeljo se začne ob 19.30 na TV3 nova polurna avtomobilska oddaja Oktan, voditelj že znani Žiga Colja
rolleyes-1.gif
), filmski pridih, atraktivne lokacije po celem svetu..

Mam filing da hoče biti to kao en SLO Top Gear...živi bili pa videli. V pomanjkanju tovrstnih oddaj je vsaka novost dobrodošla, le pol ure je malo, saj bo verjetno reklam za 1/3 tega...
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Citat:

Nova visoko oktanska TV akcija.

Na ekrane prihaja oddaja zasnovana za sodobnega urbanega gledalca, ki želi izvedeti čimveč o ultimativnih objektih svojih želja – avtomobilih, motorjih, čolnih, jahtah, privatnih letalih ipd. ob tem pa se želi tudi zabavati.

Za objektivno predstavitev vozil in zabavo bo poskrbel voditelj Žiga Colja ob pomoči kar šestih mičnih sovoditeljic. Te bodo kot Charliejevi angelčki odhajale na skrivne naloge po celem svetu in mimogrede testirale najrazličnejša prevozna sredstva – od majhnih do velikiih avtomobilov, motornih sani do jaht.

Ne zamudite premirnega predvajanja: nedelja, 14. oktobra, ob 19.30!

To bo še burleska
aplauz.gif
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Da bi vsaj v prvi oddaji testiral tisto formulo na raketni pogon, ki jo je Hammond
grims-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
A se da narest peticijo da ta cepc ne sme 100m v bližino kamere
stupid-1.gif

Ker ta je pa res komedijant v slabem smislu.
Res da bomo cepal od smeha, sam kako je tak kekec prlezu do svoje oddaje
10.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Vedno bolj sm tut sa takega mnenja.
Velik riti je moral vodt da je tkole prlezu
grin1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ja, in mi vsi bomo prispeval k gledanosti prve oddaje pol bo pa jahal na tem še xyz let.
stupid-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
vem da so kak mesec ali dva trenirali neke mrhice, vsaj dve od tega izredno simpaticne na priv pogled, koker sem jih videl..bojda bodo neke agenteku..vse bi bilo super po mojem mnenju ce ne bi bil ta colja tolk samovsecen in nelep. Tip pac ni za pred kamero, ne vem kaj mu ni jasno.

aja, se vec podrobnsoti:
http://www.avtoin.com/news.php?id=2602
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
zalostno je tudi TV3, ki ga menda kliknem bežno enkrat na mesec ... med klikanjem kanalov.
 

TuTuRuTu

Fizikalc
14. avg 2007
120
43
28
Ljubljana
Ena od "agentk" je Urša Mrak.. Mislim da če se ne motim, hčerka g. Mrak-a, ki ima trgovino z avtodeli.
Luštna in simpatična deklica...
Sicer pa, pustimo se presenetit. Mogoče pa rata prikupno neumno(če je to sploh možno
stupid-1.gif
).

Lp
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
TV3 nima pri produkciji čisto nič, prodali so mu tiste pol ure prostora, Colja pa se pokriva z oglasi.

Po mojem bo res tragikomedija, tako antipatičnega tipa že nekaj časa ni bilo na TV
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: