Okrogla ali ovalna postelja

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Zanimam se za nakup okrogle ali ovalne postelje, pa me zanima kje bi se to dalo pogledati oz. kateri proizvajalci izdelujejo take postelje in kateri prodajalci jih imajo razstavljene.
Če ima kdo kakšen info bi bilo super!
cheer.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
a to gledaš zase ali za dve osebi?

sicer zgledalo bo šik...o funkcionalnosti boš pa potem razmišljal
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
za dve osebi, samo nočem imeti velike postelje (tko, da se moraš še zmeraj malo stisniti), ker zakonske postelje "ubijajo". sploh take ki imajo 2 jogija
crazy1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
ne vem no....kako si pa predstavljaš okroglo posteljo, ki naj bo majhna?

tako ali tako rabiš vsaj 2 metra jogi...torej če bi rad oval ali krog potem izpod 2,3 metra (varjetno 2,5 metra) niti nimaš kaj razmišljat...kar le pomeni da se zadeva drastično poveča - seveda na koncu je manj efekta, ker noge ti bodo vedno bingljale dol.

druga pesem....ena večjih neumnosti zakonskih postelj je enojni jogi (midva imava zdaj enega - 210 x 185) pa bo letel ob priliki ven in bova kupila 2 ločena - pa verjemi mi, ko mine 1 leto skupnega življenja in se mednožje malo umiri predvem rabiš miren spanec (torej ko se eden obrne da se ob tem ne zagunca še drug)....idelano bi bili kar 2 ločeni potelji (stari zakonci pa prakricirajo kar ločene sobe
evil.gif
).

naslednji problem...koliko bo zadeva stala.....plus...kdo ti bo naredil posteljo??

ker hitro se ti bo zgodilo da boš dahnil 2.000 EUR za koplet, čez 1 mesec pa ugotovil da je bila to brca v prazno.


res je...človek pogosto dobi kako odštekano idejo (tudi jaz) ampak je treba malo pogledat ali je sploh izvedljive, ter kaj vse bo to potegnilo za sabo. Če s kom, potem se s spancem ne igraj!
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
trenutno imam zakonsko posteljo in se jo hočem znebiti. to je brca v temo kar se tiče mojega pogleda glede spolnih užitkov. sploh v primeru dveh jogijev - zakaj je temu tako boš sam spoznal v kolikor še nisi.
In ja, ne boš verjel ampak dobesedno sem pogrešal stiskanje s punco ko sva kupila to posteljo.
Imaš prav - res je fajn imet svoj mir. ampak to je to. stiskat se ne moreš na sredi, ker enostavno je luknja med obema jogijema. če ni luknja, je pa dila in te žuli. Sploh te žuli če imaš kolikor toliko dobre jogije in imajo trd(n)e robove.
In potem, ko se hočeš stisniti je ponavadi tako, da se mora eden na svoji strani postelje umaknit in narediti plac za drugega. potem se stiskaš in sred noči greš na svojo stran in spet ves "selitveni" postopek.
Boš sam videl kako je. No, neki druzga je, če se nočeš stiskat pa muckat, pol pa ja - priporočam take postelje. imel boš svoj ljubi mir.

zakaj ovalna postelja? ker bo šla v kot in ker imam zadosti veliko spalnico. ker hočem nekaj posebnega in na eni taki sem že spal in je super zadeva. glede binglanja nog - tudi na navadni postelji mi noge na pol bingljajo dol
wink-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.193
2.428
113
v lokalni ostariji
heh ti si se frisno zaljubljen... ko se bos pa ozenu/dobu otroke bos pa ovalno pojstlo vn vrgu
kar se stiskanja tice:

mam 2m siroko pojstloz enojnim jogijem.... pa me moja zmer lahk stisne... ce mamo pa tihi tedn se pa vsakn na svojo stran skotaliva...

ps: pa si ze kje najdu ovaln jogi?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
jaz sem že tri leta poročen, tako da verjemi da ni stiskanja na sredini....najbolj sva srečna če imava vsak svoj mir.


če naju pa že prime pa se eden premakne na drug stran... .)

torej zgolj kupi enjni jgi (ako imaš zakonsko posteljo)...misel na okroglo pa raje opusti ker je maksimalno nefunkcionalna.


ovalna postelja in kot?...hm ja
smile-1.gif


sicer je res...če si jo želiš si jo omisli....čez par let pa poišči tole temo pa po pravici povej kar boš leta 2010 mislil o tej postelji - ob pogoju da bo ženska še ista (ker če boš menjal na pol leta potem bo seveda dogajalo).
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.193
2.428
113
v lokalni ostariji
mislim da je ares v letih ko menjava bejbe... in rabi fuk plac cimboljsi... da je atmosfera cimboljsa... ni se "penzioner" kot mi:)))

ja to mi tud ni slio v glavo kako bo okroglo pojstlo postavil v kot:)
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
"heh ti si se frisno zaljubljen... "
ne ne..zgrešil si - trenutno sem samski.
grin1.gif


"ko se bos pa ozenu/dobu otroke bos pa ovalno pojstlo vn vrgu"
s punco sva bla skup 7 let - mi je blo žal da sem kupil zakonsko posteljo. sej ne rečem - spanec je bil odličen, ampak na ceno stiskanja.glede otrok pa možno da jo bom potlej rajš mulcem dal (ni boljšga za mulca kukr pa okrogla pojstla - neki drugačnega kakor imajo ostali)

"mam 2m siroko pojstloz enojnim jogijem.... pa me moja zmer lahk stisne... ce mamo pa tihi tedn se pa vsakn na svojo stran skotaliva..."
se strinjam
grin1.gif


"ps: pa si ze kje najdu ovaln jogi? "
se ga da naročit. ni problemov.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
jaz sem že tri leta poročen, tako da verjemi da ni stiskanja na sredini....najbolj sva srečna če imava vsak svoj mir.


če naju pa že prime pa se eden premakne na drug stran... .)

torej zgolj kupi enjni jgi (ako imaš zakonsko posteljo)...misel na okroglo pa raje opusti ker je maksimalno nefunkcionalna.


ovalna postelja in kot?...hm ja
smile-1.gif


sicer je res...če si jo želiš si jo omisli....čez par let pa poišči tole temo pa po pravici povej kar boš leta 2010 mislil o tej postelji - ob pogoju da bo ženska še ista (ker če boš menjal na pol leta potem bo seveda dogajalo).

Hmm, po 17-ih letih skupnega življenja se še vedno rada stisneva na sredini.

@Ares: dva jogija ja, ampak v eni postelji (koritu). Ovalna in/ali okrogla postelja se sliši zanimivo, ampak imaš pa poseben projekt za vsak del posteljnine posebej (da o vzmetnici ne govorim). Cene verjetno tudi temu primerne.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
sej cene me ne skrbijo. itak da je to neki posebnega in pač temu primerno dražjega. glede cen itak da nimam kaj pričakovat pod 2500€.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Precej misliš za ponk nameniti. Glej, da boš tudi uporabljal, sicer se ne bo amortiziralo
smile-1.gif

seveda je potrebno to uporabljati - še toliko bolj
grin1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ja kok široko posteljo pa rabiš, da se ti ni treba stiskati? Jst mam 160cm širine posteljo, pa je čist dost, da dva čist normalno spita, brez nekega stiskanja, če ga nočeta. Pa enojni jogi s točkovnim vzmetenjem al kako se temu reče, ko je vsak feder posebi 'pakiran' in se tresenje ne prenaša z enega konca na drugega, postelja je pa kljub temu udobna. Ko mi ga je en kolega, ki prodaja jogije, priporočal tak jogi, sem najprej mal debelo pogledala zarad cene (čez 100 nekdanjih jurjev, pa to je blo že pet let nazaj), ampak nisem razočarana. Na njem tako dobro spim kot nikjer drugje. Fotr je bil tko navdušen nad tem jogijem, da je še na vikendu dal tak jogi.
cool-1.gif
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Pred časom sem v Grazu v eni izmed hišk videl super kompromis: okrogla postelja, kjer pa je jogi klasičen (recimo 200 x 180) - samo spuščen do roba okroglega dela. Meni in moji se je zadeva zdela zelo simpatična in čisto možno, da pristane v najini bodoči spalnici.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Meni se zdi sila zanimiva ideja. Še zlasti če je v spalnici obilo prostora za tako zadevo. Samo verjetno pa ne bo ravno poceni, pa pozanimaj se kako je z jogiji - da se ne boš potem potikal gor in dol po evropi, ko boš hotel nadomestnega za razumno ceno...

lp
Peter
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik grobo pravi:

Pred časom sem v Grazu v eni izmed hišk videl super kompromis: okrogla postelja, kjer pa je jogi klasičen (recimo 200 x 180) - samo spuščen do roba okroglega dela. Meni in moji se je zadeva zdela zelo simpatična in čisto možno, da pristane v najini bodoči spalnici.




mogoče tako?

2007%5C01%5C21%5CSLIKE%5CONLINE_234251.jpg




ta ima premer 2m in se mi zdi prevelika, zato bi raje ovalno...



ali pa kaj takega...

postelja260707.jpg
 
Nazadnje urejeno:

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Postelje, kot si jih priložil na slikah, bi ti znal narediti dober tapetnik. Če želiš okrogel jogi v vsakem primeru moraš iti do tapetnika in če izdeluje tudi sedežne, mislim, da ne bi smel biti problem, da ti naredi tudi takšno posteljo.

lp