Okolju prijazni avtomobili

Steve

Guru
13. avg 2007
9.661
1.583
113
Tudi credit suisse so saudijci filali z miljardami...do kolapsa. Kaj točno si hotel povedat? Aja, še sam ne veš točno
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
fisker:
1711547205696.png
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Tako je fantje dragi. Eni placamo, kupimo, da imamo kar si zazelimo - 1x zivim, kdaj bom ce ne zdaj? Drugi pa se slinte, pametujete, drug druzga pumpate kako ste super pa odlicni... en tak lep zelo poznan credni nagon a ne? Sam v bistvu ste pa .... bom raj tih. Velik gobc pa mala ... Tko to je, nimam druzga rect o tem. In ja, vozil boste vi strom, brez skrbi. Hudo je, ce si zabit in ne vidis kilometer pred sabo (nic osebnega). Pameten pameten, na koncu pa kurca vsepovprek in joka kako so vsi proti njemu. Ne boste ne prvi ne zafnji, ste samo uni ta prepametni, kaj cmo. Vas kar vidm. Pa na :nazdravje:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Tako je fantje dragi. Eni placamo, kupimo, da imamo kar si zazelimo - 1x zivim, kdaj bom ce ne zdaj? Drugi pa se slinte, pametujete, drug druzga pumpate kako ste super pa odlicni... en tak lep zelo poznan credni nagon a ne? Sam v bistvu ste pa .... bom raj tih. Velik gobc pa mala ... Tko to je, nimam druzga rect o tem. In ja, vozil boste vi strom, brez skrbi. Hudo je, ce si zabit in ne vidis kilometer pred sabo (nic osebnega). Pameten pameten, na koncu pa kurca vsepovprek in joka kako so vsi proti njemu. Ne boste ne prvi ne zafnji, ste samo uni ta prepametni, kaj cmo. Vas kar vidm. Pa na :nazdravje:
Ma ne rabiš se vžigat. Jaz takoj kupim električarja, če mi zrihtaš takega z dometom 600km pri povprečni hitrosti 120 kmh, v vseh vremenskih priložnostih, 600 literskim kuferamom, vlečno kljuko ter ceno tam okol 30k. Novega seveda.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Pa se muzicka zelja in pravis to je to? ;)
Nimam nic takega, bos moral pocakat, da ga nardijo ali pa kriterij spustit - your call. Noben ti pa ne bo nic zrihtal ali dal. Cemu? Adapt or...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Pa se muzicka zelja in pravis to je to? ;)
Nimam nic takega, bos moral pocakat, da ga nardijo ali pa kriterij spustit - your call. Noben ti pa ne bo nic zrihtal ali dal. Cemu? Adapt or...
No potem pa nas ne imej za norce, tiste ki pač ne sprejemamo kompromisov, ali povedano drugače, nismo pripravljeni iti iz konja na osla.
Ker ICE izvedenk z zgornjimi pogoji je kar nekaj.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Kdaj sem ti oz. komu tu tezil, da mora iti na strom? Problem je ker ste tu vsi pametni pa kurcate vsepovprek a vecina je komi vidla EV, kje da bi ga imela. Ce tega ne razberes, ok, mi je jasno.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Hehe. In? Tako se obraca cela panoga, napisano je samo konstatacija. Kdaj, ce bo res, bomo se vidl. Ce tega ne razberes, sori, lahko koncava "debato".
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Amaterji, cist mim pihlni. Tezko, anti green. Bo ceste unicevalo, na tri mesce gume menalo etc... Pa itak bojo cez tri mesce propal.
 

mags

Fizikalc
11. nov 2020
197
91
28
Za lastnike EV , povejte iskreno , bi šli ponovno na vozila z termičnim motorjem in zakaj ?
Pri nas prvi EV leta 2020, sedaj, 3 -je, in niti ne pomislimo na ICE.
Tisti ,ki ste EV videli v medijih in na sliki, prosim obvoz. ;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Za lastnike EV , povejte iskreno , bi šli ponovno na vozila z termičnim motorjem in zakaj ?
Pri nas prvi EV leta 2020, sedaj, 3 -je, in niti ne pomislimo na ICE.
Tisti ,ki ste EV videli v medijih in na sliki, prosim obvoz. ;)
Super za vas. Zdej pa samo povej, imate pr bajt EVje zarad tega ker so OK, ker so moderni, ker je to na splošno kul, se vam splača itd, al jih imate zarad ekološke osveščenosti? Ker v tej točki imam sam osebno težavo z nekaterimi lastniki EV.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Za lastnike EV , povejte iskreno , bi šli ponovno na vozila z termičnim motorjem in zakaj ?
Pri nas prvi EV leta 2020, sedaj, 3 -je, in niti ne pomislimo na ICE.
Tisti ,ki ste EV videli v medijih in na sliki, prosim obvoz. ;)
Nikoli nazaj na ICE za osebno rabo.

Bom pa šel na službeno pot z ICE (s težkim srcem), zato ker raje rešim opravek v 1 dnevu, namesto da bi moral prespati - čeprav bi mi nočitev plačala firma, mi več pomeni domača postelja :) Ta en dan bom pa že požrl ICE, na srečo je tudi 95% avtocesta, drugače bi premislil...
 
  • Haha
Reactions: sad