Odvajanje kajenja

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Samo eno pakiranje istega strupa si zamenjal z drugim pakiranjem. Odvadit kadit se da vedno, le trma mora biti,
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tobak ki ga ne "kadiš", ampak žvečiš...v starih kavbojskih filmih je bilo popularno, ko je potem dec pljunil takšno rjavo/črno stvarco in bil glavni na vasi.

Povzroča pa isto raka, kot kajenje, le ga bolj raka ustne votline in žrela.


Ja, ja, to je žvečilni tobak, ga žvečijo in pljuvajo rudarji.
 

Hellreiser

Pripravnik
6. mar 2015
111
0
16
Ja jest sem tud začel uporabljat snus, ker enostavno nisem mogel drugače skozi krizo. Sedaj že eno leto fugiram, samo vedno manj, tako da bom počasi še to prenehal, cigareti mi pa itak smrdijo na polno. Aja kadil pa ene 15 let +-
lp
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Potem pa poskusi omejit na do 5 dnevno. Nekako tako sem pred časom zasledil tukaj, ali je celo rekel star alteraš andrej, da do 5 dnevno ni frke, če je človek zdrav.

Pa si pač narediš; zjutraj eno, ob pavzi eno, po kosilu eno, popoldan eno, pred spanjem eno...

Probal. Potem greš pa na pivo in skadiš 2 škatle.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.383
6.551
113
Ni frka, edino če je to vsaki drugi dan, če pa je to parkrat na mesec pa so what, itak si že s pivom narediš škodo. Ali hočeš rečt, da potem, ko rukneš škatlo na pivu, naslednji dan začneš spet verižno? Potem je jeba, če pa padeš nazaj na 5 dnevno, pa pomoje ne bi smelo biti jebe.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj te fuge še vsebujejo zdrobljeno steklo noter al je že kaka nova fora?
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
A komu rata samo ob pivu kadit? Pa ne zdej, da je skos prbit....
grin1.gif
Cez vikend ksn per pa cik, drgac nic recimo....?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.369
270
83
34
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
A komu rata samo ob pivu kadit? Pa ne zdej, da je skos prbit....
grin1.gif
Cez vikend ksn per pa cik, drgac nic recimo....?

Zakaj eni ljudje enostavno ne morejo ratati odvisni od nikotina? Kar nekaj časa sem bil takle party kadilec, v srednješolskih letih sem se še silil, da bi postal odvisen
hysterical-1.gif
, pa ni in ni šlo, enostavno mi je bil v treznem stanju tisti prvi dim in okus po ustih nekaj najbolj nagravžnega na svetu. Sedaj ga tudi po petih pirih ne prižgem..
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Hebes novoletne zaobljube ,knjige hipnoze itd, sam pri sebi stavi ce lahko zdrzis teden ali dva potem se ti bo MORALO zdeti da je brezveze naprej kadit in to je to. Ce pa delas tako da sam sebi delas dvome, se prepricujes da si odvisen ter v krizi in pricakujes bozji samar od zgoraj nastetih stvari potem nikoli nebo nic od tega.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.098
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Da ne odpiram nove teme.

Je imel še kdo kak podoben efekt ob prenehanju kajenja kot jaz? Zdi se mi, da se mi komplet pljuča čistijo, peče grlo in pljuča, kot bi mel bronhitis al pa začetek gripe, vendar čist brez vročine. Izkašljujem nek šit edino...

Trenutno slab mesec brez cigaret.

Ja, ampak je trajalo par dni. S tem da sem mel jaz še eno noč vročino ...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Odtegnitveni sindromi so lahko zelo različni. Nikotin je le mamilo. Na srečo tukaj vsaj ni belih miši.
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.098
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Pri meni traja že 4 dan. Danes sem ostal brez glasu, kot da bi mutiral.

In zna še par dni. Eni imajo pa tako, da nimajo fizičnih simptomov, potem pa jih psiha zjebe. Jaz sem imel obratno, pa sem vesel, da je tako. Nikoli več mi ni čik zadišal po cca 14 dneh od prenehanja ...

Ti samo vztrajaj!
zmaga.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Sodelavcu, ki je kadil leta in leta, mu je uspelo s pomočjo encijanovih bombonov, baldrijanovih kapljic in vztrajnostjo. Koliko smo se navohali encijana in baldrijana v službi
smile-1.gif


Tako da, kar pogumno! Da se!
zmaga.gif
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.801
78
48
Naš šef je imel po prenehanju kar precejšnje težave s srcem in pritiskom (prej nikoli), tako da zdaj namesto cigaret vzame kup tablet.
 

B81

22. jul 2007
34.537
8.980
113
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
A komu rata samo ob pivu kadit? Pa ne zdej, da je skos prbit....
grin1.gif
Cez vikend ksn per pa cik, drgac nic recimo....?

Kolega kadi takole, samo ob pijači, drugače pa ne. Kak dan tri cigarete, kak vikend pa 10.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Se pa že po enem mesecu pozna pri športanju. Šel danes laufat in je orng razlika, Manj zadihanosti.

Aja, pa danes končno po 1 tednu nehal izkašljevat crap.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno: