Odvajanje kajenja

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Preden se spomnim, da omejujem, jih 10 pokurim. Dadim pa kr, cca škatlo pa pol na dan. Če se mi da s tobakom ukvarjati, pa do dve pa pol na dan. Tisto, par čikov na dan, to ne pali pri meni. In tisto knjigo sem mislim da 3x prebral. Če ne drugega, vsaj vem kak konec bom mel
smile-1.gif
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Da ne odpiram nove teme.

Je imel še kdo kak podoben efekt ob prenehanju kajenja kot jaz? Zdi se mi, da se mi komplet pljuča čistijo, peče grlo in pljuča, kot bi mel bronhitis al pa začetek gripe, vendar čist brez vročine. Izkašljujem nek šit edino...

Trenutno slab mesec brez cigaret.

Uf, a še to me čaka!?
bonk.gif

Nehal 15 dni nazaj, pa nimam zaenkrat nobenih problemov. Tudi moti me ne, če kdo zraven kadi.
cool-1.gif

Poročam kaj bo, če bo.
smile-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Moja izkušnja je takšna, ko sem prenehal z kajenjem, me je fizično vse bolelo 14dni, potem se je umirilo, sedaj je pa že 15 let, odkar ne kadim.
cheer.gif

5€ na dan x 365 dni je zelo lep dopust za celo družino.
cool-1.gif
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Jaz sem tudi najprej nekej probal zmanjšat, ampak to mogoče velja za 1 dan ali 2, potem je pa isto. V razne hipnoze ne verjamem, tako da sem pred 15 dnevi samo preč zagonil in je to to. Tudi če kakšn pir spijemo zunaj, mi sploh ni da bi prižgal. Upam da tako ostane za vedno.
cheer.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Večkrat probano za par dni. In ko se ti bo zaluštalo, pr piri, bejž stran, pejt v gosto, sklece delat al pa srat.
Meni je najhujše, ko zvečer bulim v teve in ne pogruntam ta pravi čas, da jih zmanjkuje. Ob enajstih zvečer jih ne dobiš. Mene psiha prov uničuje, da ne omenim napade tesnobe, globoko dihanje, živcen, spat ne morem,.....ob šestih zjutraj se tresim pred bifejem k narkič.
Pa v tolažbo, prve 2 meseca je pozdarija in bos z lahkoto pr piri prižgal " enega".
Toliko od res ta pravega kadilca.
Aja, nam tut več okusov elektronskega, ma ni niti c od cigareta.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Namerno nočem bit pameten, ampak te moram pohvalit, tisto najhujše je že za tabo, zdej je treba samo zdržat še nekaj časa, ker ne veš, kam z rokami, ampak, bo hitro minilo, potem pa ne prižgi več. Bravo.
aplauz.gif
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Tudi pri piru se mi še ni zaluštalo, da bi prižgal, pa smo že ene 2x kr fajn "nalil". Tudi to kar se rok tiče, da ne vem kam naj z njim, nimam nobenga problema... no, če smo v kafiču, je verjetno malo več tapkanja po telefonu za brezveze.
cool-1.gif
Na šihtu tudi nimam problema, ker že prej nisem nikoli kadil, razen enega med malco.
Kadil sem 25 let 1 škatlo na dan, včasih pa tudi do 2. Najhujše je bilo pa poleti na dopustu. Z bivšo sva vsak 2 šteke kupila za 14 dni dopusta, pa je blo treba še ene 2 dokupit.
bonk.gif

V glavnem, že zdej se velik boljš počutim, pa verjetno bo šlo samo na boljše.
zmaga.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Ja, super. Lahko pride še kakšna krizica vmes, pa nič hudega, se da prebrodit. V glavnem, po 15 letih niti ne pomislim na tobak, tako, da sem zelo zadovoljen in tudi tebi privoščim, da boš zavedno opustil to grdo in strupeno razvado. Le tako naprej in srečno.
zmaga.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
En cajt se boš pucal, odvisno, koliko si prej kadil in koliko si (nisi) športal. Mesec je zelo malo, lahko tudi pol leta ali dlje. V pljučih ima svinjarije toliko, da se ti niti ne sanja. Pol je pa mir.
cheer.gif
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Citat:
Uporabnik turd_sandwich pravi:
kupite si fuge(snus) in vam bo uspelo, meni je

Iz enga dreka v isti drek?
bonk.gif

Kaj bi pa naredil s tem prehodom na fuge? Potem rajši kadim.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.388
6.553
113
Tobak ki ga ne "kadiš", ampak žvečiš...v starih kavbojskih filmih je bilo popularno, ko je potem dec pljunil takšno rjavo/črno stvarco in bil glavni na vasi.

Povzroča pa isto raka, kot kajenje, le ga bolj raka ustne votline in žrela.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
zanimivo kako toleranti ste vsi do kadilcev, zakaj so pa alkoholiki tabu tema? samo zanimivo mi je, da se nihce ne izpostavi kot alkoholik in da ni pil ze en teden.

glede na stevilo alkoholikov v drzavi je vsak deveti alteras ornk odvisnik
grims-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Odpri novo temo. V temi o biciklih se pač ne pogovoarjamo o vlakih, čeprav so oboje prevozna sredstva.
 

turd_sandwich

Zelenc'
18. maj 2015
29
1
3
Dobiš jih v malih vrečkicah in ti imaš vsekakor napačno predstavo. Izgleda takole
gbg_rape_medium.jpg


če jo pravilno "zabašeš" ne teče nič, prav tako ne pljuvaš..če že pametuješ in ne veš o čem govoriš, seveda ni stvar zdrava je pa n-krat boljša od cigaret in če ne drugače ti lahko zmanjša krejv po cigaretiu med tem ko si v družbi ali drugje..doma se že da zdržat.

Vsakemu svoje, jaz sem s prehodom na fuge uspešno nehal kaditi.
 
Nazadnje urejeno: