Odhod drage na morje

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Zadeva je sledeca. Od kolega punca je sama odsla na morje, zdej pa tarna da je to zacetek konca. Kaj mislite vi?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
nekaj ze ne stima...ce si deklica v zvezi zeli it sama nekam, ni sicer nic narobe zanjo, a za zvezo zagotovo. Kolega je očitno v nemilosti in se mi smili. Kaj delajo zenske ko so same kje pa mal alkota pa je jasno. Od igric, kera bo prva kerga zapeljala, do vsega krutega...bil enkrat v taki druzbi, za znoret. Tipi doma bi se v grobu obračali ce bi umrli.

tako je to.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Naj prekine. Verjetno niti polpenziona ni vzela, ker se bo prehranjevala z dalmatinskimi beljakovinskimi koktejli.
evil.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
In kakšna je nasploh zveza? Če je tako tako, je čist možno, da je šla z novim dol
stupid-1.gif
možno pa je, da pač potrebuje čas samo zase. Povsem podpiram, da je šla sama dol. Če je pa to začetek konca, bo pa videl, ko pride nazaj.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Lahko da je rabla malo cajta za sebe in bo pol še boljša? Kako bo na stvari bo pa pol videl..
wink-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ali je šla na morje tvoja ali od kolega punca...
wink-1.gif


S tem ni nič narobe, saj ni nikogarjšnja lastnina, če je v vezi kolikor toliko ok, ni nobenega problema. Vsak človek se mora kdaj malo odklopit in biti sam...
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ja to je zdaj zanimivo vprašanje...

Opažam, da vedno več folka piše oziroma jamra, da od kolega to od kolega ono...
hysterical-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
to da ima "kolega" problem je pa ja stara fora:)))

drugace pa mislim da bo tole res pocasi zacetek konca... no ni pa nujno...

ne vemo starosti, ostalih "zgeckljivih" detailov...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In zakaj naj bi to bil začetek konca, meni se zdi normalno, da gre človek kdaj tudi sam kam...a ste vsi tako posesivni, da to takoj smatrate za konec....
bonk.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
lej tukaj manjka par detailov... treba najprej te detaile postavit v mozaik potem bomo pa vedeli kaj in kako a ne?

drugace pa: ni fora v posesivnosti... je pa vprasanje kaj je zadaj.... morda je res zacetek konca (punca isce izhod v sili) ponavadi pa takle odhod (za dlje casa) ne pomeni kaj prevec dobrega... ker ce je veza v dobrem stanju se na dopust odpravita skupaj... se posebej ce sta skupaj dlje...
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kaj je to kaj takega, če gre sama brez tipa? Pač mora tudi s kolegicami biti in verjetno je dopust s kolegicami drugačen kot tisti s tipom. Ženske rabimo tud žensko družbo, da sploh ostanemo ženske :=)
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
točno tako, obratno pa velja enako, ponavadi je med letom moški tisti, ki večkrat kam odbluzi in popiva cele noči. Če se te noči sešteje, jih je sigurno manj, kot, če gre ženska za teden dni sama na morje. Če se punca [censored], to lahko počne tudi doma...
Svoboda za vse jaz pravim...
cheer.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Sam tolk da razjasnim. Gre se za kolegovo punco. Jaz sem a) samski, b) tezav v svojih zvezah ne resujem na forumu, kot miljarda jokavckov tu
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Rešuješ pa tuje težave na forumu, kar je še bolj nerazumljivo...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
točno tako
smile-1.gif


ne sam začetek konca..ampak kar konec!

če je šla še s kako kolegico bo toliko dogajal na morju da si ni za zamišljat
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tema je kar vzplamtela
grin1.gif


se enkrat , kolega je potegnil kratko 99,9%...bo pa nazaj priskakljala zelo veselo, kot da nic ni blo in ga je ful pogresala.... hec bo. Poročaj potem.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Stavim, da ni šla na morje. Če je šla na morje je pa itak šla z šefom oz. sodelavcem z katerim pokata ze kako leto...

Naj bo srečn da je vsaj rekla da gre, ene rečejo da gredo na sl. potovanje, oz. z mamo k žlahti na dopust...
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Jst mislm da je razlog za paniko odveč.

Če je njuna veza drugače kolikor-toliko pošlihtana in stvar "špila", nima kaj bit.
Če pa stvari škripajo in pokajo po vseh šivih pa obstaja možnost, da si bo dečva privoščila kakšen "banana split"
evil.gif
, da se potolaži.

To, da gre eden od partnerjev sam s prijatelji na morje (oz. bilokam), se mi zdi popoloma normalno.

Primer: če gremo ven sami dedci, nimajo babe tam kaj iskat - zakaj? Zato ker se ga dedci naluckamo za stare cajte in se kar naenkrat zabavamo po svoje, babe so pa sitne, ker se noben z njimi ne ukvarja, surla do tal in že se kregamo in imamo pokvarjen večer. Bognedaj da zraven še za kako kiklco nedolžno vržem pogled...
Enako je pri ženskah, meni na misel ne pride, da se tlačim zraven babe in še njenih 10 kolegic, saj se mi zmeša
smile-1.gif
. Grem raje še jaz po svoje s prjatli pa je zmenen.
Res je, da eni misljo, da morjo bit prisesani drug ne drugega 24/7 356 dni na leto ampak slej ko prej se enostavno naveličaš. In potem po 3 letih ugotoviš da nimaš nobenga prjatla več, ker si vse kenslu zarad babe/dedca (vede ali nevede, itak to niti ni več važno). Mislm, brezveze.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
že že, pri rosnih dvajsetih pri ultra super zvezi ne vem ce je potreba po samskih počitnicah s kolegi in kolegicami, ali? kak dan ali dva, mogoce 3 ni blema, kaj vec pa ne vidim smisla...razen če.
evil.gif