Odhod drage na morje

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Citat:
Uporabnik Cavalierka pravi:
Hvala, ker si mi to povedal, zdej se mi je komaj cela slika zjasnila...
uf-1.gif


Če brusi kakšno drugo, pa če to ne vem
aplauz.gif
Ne poznam ljudi, ki bi si bili celo življenje brezpogojno zvesti (fizično in psihično). Obstajajo garancije za zvestobo?

jaz ti dam 2 letno EU, ce pa doplacas pa 3 letno
hysterical-1.gif

Pusti ti jajca Diablova, jaz ti dam Simbio garancijo s servisi.
grims-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ksz

da ti gre baba sama na morje?! Da rabi čas zase!?
hysterical-1.gif
riiiight..

ja, res bo šla SAMA na morje
stupid-1.gif
mal logike prosim! Ženske še na WC ne hodjo same, pa bojo šle na morje!! Lepo vas prosim!
Z novim jebačem bo šla ali pa s kolegico. sam če bi šla s kolegico, bi to tud povedala.... tko da ostane samo še eno...
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Ce bi mel kolega vezo v prvi varianti se mu ze v zacetku to nebi zdelo nic nenavadnega .. pomoje ga opraviceno skrbi.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Take a ride
grin1.gif


PS
Tudi jaz menim, da si lahko vsak par privošči dopust s svojimi kolegi oz. kolegicami. Jaz enostavno moram iti nekam sam s svojo družbo. Če partnerju ne moreš zaupat potem nekaj resno škripa v zvezi. Ne morem imeti zveze v kateri ni prisotno zaupanje. Če pa ženska daje signale ne zaupanja, potem pa samo lepo odpikam ter se odpravim novim dogodivščinam naproti.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
po moje je res začetek konca
17758-icon_confused.gif


ker če gre partner "sam" na morje kar tako -ne vem meni tle nekaj zelo smrdi
evil.gif




je pa treba poznati še malo več ozadja zgodbe da lahko neznanec razmišlja o tem.

l.p.
 
Nazadnje urejeno:

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
je pa treba poznati še malo več ozadja zgodbe da lahko neznanec razmišlja o tem.
l.p.

Ja na ven sta kao idealen par...tud nista tko mlada, koncujeta faks....sam pac poba veckrat potarna, ker zenska je huda in bi jo vsi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
ksz

da ti gre baba sama na morje?! Da rabi čas zase!?
hysterical-1.gif
riiiight..

ja, res bo šla SAMA na morje
stupid-1.gif
mal logike prosim! Ženske še na WC ne hodjo same, pa bojo šle na morje!! Lepo vas prosim!
Z novim jebačem bo šla ali pa s kolegico. sam če bi šla s kolegico, bi to tud povedala.... tko da ostane samo še eno...


Verjetno je blo mišljeno SAMA, kot sama brez tipa.
tongue-1.gif


Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
je pa treba poznati še malo več ozadja zgodbe da lahko neznanec razmišlja o tem.
l.p.

Ja na ven sta kao idealen par...tud nista tko mlada, koncujeta faks....sam pac poba veckrat potarna, ker zenska je huda in bi jo vsi.

Pa naj si najde gršo, če ne sfolga zadost samozavesti za trenutno žensko... Če ne bo on, bo že kdo drug sfolgal.


Če ga je prevarala, pa itak ne bo nikoli zvedel. Tko da brezveze se obremenjevat.
hysterical-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


ne vem, zakaj taka panika,če hoče it sama kam brez njega. Jst sm šla tut kdaj brez tipa kam za par dni, pa smo ga žural pa vse, pa ni blo varanja. Tut pred kratkim smo šle tri babe skp na morje, od tega ma ena tipa že več kot leto pa pol, pa ni blo nobenga bluzenja in pecanja naokoli....sicer pa-če gredo babe skp nekam brez tipov, grejo ponavadi ravno zarad tega, da NI tipov in se lahko po babje zabavamo
evil.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Bolj ko se tipom piše, manj razumejo. Kaj bi se mogla ženska odpovedat vsemu znancem in celemu življenju, ker če ne vas pa vara??
stupid-1.gif


Če bo hotla bo že kle dobila, ni treba nič v tujino hodit, ker je tud v Sloveniji en kup skritih kotičkov. Ta tvoj kolega pa zveni kot nek patetik in paranoik. :norec:
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Ne razumem te posesivnosti... In ne predstavljam si, da bi desetletja vsak dan, vedno znova preživela s partnerjem. Da ne bo pomote, ga imam zelo rada, ampak halo, naj ima tudi on kakšen dan zase, prav tako jaz... To vezi vsekakor ne škodi. Bolestna ljubosumnost ali pa premajhna samozavest, katerega od partnerjev, pa ne pomeni srečne veze. Potem pa res pride (pri enem od partnerjev) do bežanja... Slej ko prej...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Hm, tudi jaz ne razumem tega. Nisem nikogaršnja lastnina, pa tudi nimam si nobene pravice lastiti nekoga.

Če te na morju prevara pol bi te itak tudi "doma" kaj kmalu, problem je torej nekje drugje
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
torej je tebi kul, ce gre tvoj s svojo prijateljico za 14 dni na bahame.. jebat ga pust mu svobodo
evil.gif