Od punce prijateljica

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
resen problem bi bil, ce to ne bi bila navidezna punca , tako pa...
evil.gif

Full respect, res. Mislim total me razkrinkaš, rasturaš stari.
rolleyes-1.gif


Mam eno dečvo za tebe, skupaj bi pasala totalno!
 

B81

22. jul 2007
34.684
9.073
113
Nevoščljiva je punci, ko vidi, da se razumeta, ona pa nima nič.
Privezat za vrečo NPK-ja, pa v Dravo
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
jaz mislim, da vama je una fauš.

Samo glej če je to neka njena naj naj naj kolegica, sta kao sestri pa se mata radi pa nevemkajvse
že več kot 10 let, pol nevem zakj bi bla fauš. Pa ona je mene tut vidla mogoče 3x, tak da ni mogla
nekaj dosti videt kak se razumema in to... Pomoje je samo malo bolana, al pa ma kako hudo izkušnjo
z starejšim fantom, al pa nekom ki dela recimo v istem poklicu al pa se makar samo isto oblačim, obnašam...

Nevem, vseskupaj je čudno, moja babika pa vseskupaj samo prenaša in poslusa in ji ne govori nekaj nazaj,
samo reče ji naj neha, ker se danes nebo nic spremenilo.

Pa mimogrede čist tanova cvetka: (moji je to tak blo smesno da me je takoj poklicala in se smejala v fon)

Bitch: Mogoče mi je zdaj jasno, zakaj hodita na kavice v tisti oddaljen lokal, zna bit to, da se boji da vaju nebi
vidla kaka mogoče njegova druga, al pa da ga kolegi ne vidijo, ker ga je tak sram da te ma, ker se mu to vidi, da
on nebi hodo s tako ko si ti.

Hvala bogu se to moji babiki zdi neizmerno smešno, in jo zagovarja tak, da se pač kao boji za njo, pa da mi ona ne
zaupa ker me ne pozna. Meni se ne zdi niti malo smešno, in zgleda da ji bom lepega dne naredo špago v lapah z obema
nogama, res jo bom 1x tak prtisnil da ji bo koža počla.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Če vprašaš mene, bi obe skupaj v rit sunil, pa nikol več povohal. Škoda je tvojega časa za take koke.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Zato, ker bo vedno bolj verjela njej kot pa tebi. Saj veš kako pravijo: če laž dolgo ponavljaš, postane resnica.

Primer:
najdeš eno luštno bebjo. Prijatelj ti reče, da ima velika ušesa in kriv nos.
Rezultat: Na naslednjem zmenku sploh ne gledaš drugega kot nos ima ušesa.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
resen problem bi bil, ce to ne bi bila navidezna punca , tako pa...
evil.gif

Full respect, res. Mislim total me razkrinkaš, rasturaš stari.
rolleyes-1.gif


Mam eno dečvo za tebe, skupaj bi pasala totalno!

Al jo pa njemu zrihtaj,skregat se nemoreta.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Zakaj bi zdaj recimo ena trpela, ker je druga tele? Tadrugo je treba sunit nekam.


s teleti pa se druzijo...








...teleta
evil.gif




ne narobe razumet, sam uprasi se mal v stilu: ''wtf kaksno punco mam jest to, poglej skom se druz.''
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
ti si uni prevzel kolegico, s katero je bila prej dosti več cajta kot je lahko zdej, odkar je s tabo.. ti si krivec za to + kakšna slaba izkušnja s tipi = izpadi..
jaz to tako vidim.. ker ponavadi tudi je kaj takega..
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Zakaj bi zdaj recimo ena trpela, ker je druga tele? Tadrugo je treba sunit nekam.


s teleti pa se druzijo...

...teleta
evil.gif

ne narobe razumet, sam uprasi se mal v stilu: ''wtf kaksno punco mam jest to, poglej skom se druz.''

pa kolk si ti star?
predlog admistratorjem: starostna omejitev navzgor in navzdol, npr. navzdol pod 6 let blokirat (da take izjave odpadejo, kot jo je dal Antonioo)..
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Sori, ampak tudi tvoja punca bi morala tej svoji kvazi prjatlci rečt, da naj neha grdo govort o tebi, da te ima ona rada in da naj te sprejme, če že zaradi drugega ne, zaradi spoštovanja do nje. Tko, da lahko tudi tvoji kakšno rečeš o tem, ker mislim, da ti tvojemu prijatelju ne bi dovolil, da bi grdo govoril o tvoji najdražji.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Cavalierka pravi:

Sori, ampak tudi tvoja punca bi morala tej svoji kvazi prjatlci rečt, da naj neha grdo govort o tebi, da te ima ona rada in da naj te sprejme, če že zaradi drugega ne, zaradi spoštovanja do nje. Tko, da lahko tudi tvoji kakšno rečeš o tem, ker mislim, da ti tvojemu prijatelju ne bi dovolil, da bi grdo govoril o tvoji najdražji.




se popolnoma strinjam.

če te tvoja RES ima tolk rada, bo njeni prijateljici rekla da naj se umiri. če pa tega ne bo naredila, ti je lahko pa prec jasno.

aja, še to...

cris rock je enkrat dobro rekel: ko tip predstavi dobro bejbo svojemu prijatelju, le ta misli: eno tako si moram dobit

ko bejba predstavi dobrega tipa svoji prijateljici, pa si ona misli: njega moram dobit, pa če je potrebno tej psici vrat prerezat...



toliko o "prijateljicah" in prijateljicah med ženskim spolom...



aha, aha...že vidim...

padaju zvijezde....

grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Zakaj bi zdaj recimo ena trpela, ker je druga tele? Tadrugo je treba sunit nekam.


s teleti pa se druzijo...

...teleta
evil.gif

ne narobe razumet, sam uprasi se mal v stilu: ''wtf kaksno punco mam jest to, poglej skom se druz.''

pa kolk si ti star?
predlog admistratorjem: starostna omejitev navzgor in navzdol, npr. navzdol pod 6 let blokirat (da take izjave odpadejo, kot jo je dal Antonioo)..

ja mlad sem, pa kaj? zivcna baba srednjih let, ki ji gre cel lajf na [censored] me je zdej zatrla, al kako?

kaj tocno je sploh bilo narobe v mojem postu? ponavadi sta si najbolsi prijateljici podobni, se nikjer nism vidu da bi se predsednik drzave druzil z mafijasem in njegova zena z kurbo. upam da dojemas.


ne malcomx, nocm povedat da je tvoja punca tele, to verjetno sam najbolj ves. samo omenil sem to moznost.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Malkom, jaz mislim, da si čisto prav naredil. Ker včasih je treba takim malo čistega nalit in jim povedat kar jim gre. Glede na njena dosedanje ekscese, si še precej dolgo zdržal.



Po drugi strani moraš revico razumet, logično, da njen ego trpi:

1. Njena najboljša prijateljica, edina sorodna duša ki jo ma (deda tk nima) jo je "zapustila" oz. pri njej ni več na 1. mestu.

2. Poleg tega je dobila takega deda, da ona lahko samo sanja o njem in je zaradi tega zapovrh še fovšna.

3. Da pa bo mera polna, jo zapovrh vsega od pomanjkanja sexa salamensko srbi češplja in bi te najraje raztrgala kot da ji je zadnjič v življenju pa ve, da tega ne sme - zato je še bolj bitchy.



Simpl ko pimpl, stari moj.



Moj nasvet je, da se svojo pupo malo pogovoriš, ji stvari poskušaš malo objasnit in jo pomirit.



Če ma kolikor toliko pospravljeno podrstrešje in te ma rada, pol se bota vse zmenla. Magari se malo pokesaj, če te bo preveč grdo gledala
smile-1.gif
, klinc tud to je včas treba.



Probaj stvari zgladit, magari naj reče kolegici, da ji ponujaš pipo miru (ne tisto, no, you perv'). Bodi ti tisti "tanormalen", boš videl, da bo vžgalo. Če se pa kokoš od kolegice ne bo hotla o tem pomenit in bo še naprej kvakala, bo pa tudi tvoji prec jasno, da nisi ti vsega kriv pa se bo malo zamislila nad "prijateljico".



Aja. May the force be with you! Če ti Alterjevci nismo zadost
smile-1.gif
.



Ti, Jeremija pa ne seri klanf!
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:

Po drugi strani moraš revico razumet, logično, da njen ego trpi:
1. Njena najboljša prijateljica, edina sorodna duša ki jo ma (deda tk nima) jo je "zapustila" oz. pri njej ni več na 1. mestu

Mogoče res, ker res recimo ni tolko več z njo kot je bla, sicer tut z mano ni dost, oz. zelo malo je tut z mano.

Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
2. Poleg tega je dobila takega deda, da ona lahko samo sanja o njem in je zaradi tega zapovrh še fovšna.

No neki hud kerlc ravno nisem ne, dedek kot dedek, rad pijem, šport, sex, poker, avti in vse ostalo kaj mamo kosmatovci radi...

Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
3. Da pa bo mera polna, jo zapovrh vsega od pomanjkanja sexa salamensko srbi češplja in bi te najraje raztrgala kot da ji je zadnjič v življenju pa ve, da tega ne sme - zato je še bolj bitchy.

Dvomim da sem ji seksi, ker pol bi me skrivaj šmekala.

Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Moj nasvet je, da se svojo pupo malo pogovoriš, ji stvari poskušaš malo objasnit in jo pomirit.

Eh, moja babika vseskupaj gleda ful optimistično, njo zagovarja da se boji za njo, pa da mi pač ne zaupa,
da me more spoznat (kar me nebo, ker je nemislim gledat nikoli nikjer več, ker bom moji dal ultimat, ko
ma čago doma, je moj edini pogoj en štok razlike, torej Bitch v prvem štoku, jaz pa v prtličju, stem da lahko
gre domov ko bom jaz na wcju al pa spal, skratka da je ne vidim, al pa da nje oz. mene nebo na čagi.

Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Probaj stvari zgladit, magari naj reče kolegici, da ji ponujaš pipo miru (ne tisto, no, you perv'). Bodi ti tisti "tanormalen", boš videl, da bo vžgalo.

Nema mira, delaš vojno, dobiš vojno, sikneš prvič, bo mir, drugič, bo mir z grdim pogledom, tretjič pa te že v kuhni
grabim za roko, četrtič te spet grabim, samo ne več za roko. Malkom je xtra potrpežliv in razumen, samo se pa
nepusti jebat, in če bo treba bom zlasal to svinjo babjo.

Sicer pa je tak več nimam namena videt, mojo bom pa še 4x bol razvajal, da bom to psico še bolj raspizdil.

In ne v portorož, v benetke jo peljem nasleden vikend.

res pa je da bo nasleden mesec ob kruhu in vodi.press
redface-1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Zakaj bi zdaj recimo ena trpela, ker je druga tele? Tadrugo je treba sunit nekam.


s teleti pa se druzijo...

...teleta
evil.gif

ne narobe razumet, sam uprasi se mal v stilu: ''wtf kaksno punco mam jest to, poglej skom se druz.''

pa kolk si ti star?
predlog admistratorjem: starostna omejitev navzgor in navzdol, npr. navzdol pod 6 let blokirat (da take izjave odpadejo, kot jo je dal Antonioo)..

ja mlad sem, pa kaj? zivcna baba srednjih let, ki ji gre cel lajf na [censored] me je zdej zatrla, al kako?

hysterical-1.gif

ne, samo ti mi greš na __.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:




Bitch: Mogoče mi je zdaj jasno, zakaj hodita na kavice v tisti oddaljen lokal, zna bit to, da se boji da vaju nebi
vidla kaka mogoče njegova druga, al pa da ga kolegi ne vidijo, ker ga je tak sram da te ma, ker se mu to vidi, da
on nebi hodo s tako ko si ti.

sorry samo nobena najboljša prijateljica svoji the best frendici ne govori take oslarije,

to je lih tak kot če bi ji rekla, mislim da si ful pregrda za njega....mislim halooo
stupid-1.gif