Od punce prijateljica

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Torej punca ima tole najboljso kolegico, katera se obnaša kot največja kraljica med svinjami v celem vesolju.
Kje se le da mojo dečvo pumpa kako tele sem, da naj me že 1x pusti, da jo izkoriščam, da je nimam rad,
da jo bom prizadel... Seveda nič od tega ni res, full se štekama in vse, skratka čisto normalna veza, ampak
tale njena kolegica dela na vsem da naju skrega. Hvala bogu da moja frača ni tak naivna, da bi ji nasedovala,
ker mi kao vedno pove kaj ji je rekla. V soboto smo meli žurko pri nje, in seveda je tut ta kolegica prisla, in cel
čas je mela neke pripombe, prvo čist malo, pol pa vedno bol, ta Queen bitch of the Universe mi je že šla pošteno
na živce, vedno je mela nakaj za pičit, potreboval sem ene 3 ure, da sem jo dobil samo v kuhni, kjer sem jo zgrabo
za roko, pa ji nahitro in natiho rekel, da če še mi eno sikne ji zbijem zobe, in naj me niti ne gleda več ker jo bom
fuknil čez balkon, podaril sem še grd mafijski nasmešek in jo spustil, vseskupaj je trajalo 4 sekunde, dečvo je
pa tak pribilo da celo noč več ni pregovorila besede z mano.

In seveda je tut to moja punca zvedla, jaz pa to striktno zanikam, češ da si zmišluje, pa da je bolana.

Zaj prasanje;
Je prav da sem ji jeb*l mater sred kuhne?
Zakaj se tak obnaša?
Kako se je naj rešim? (dokazovat ji, kako sem vredu fant ne mislim, ker tale baba je prfukjena do amena)
Lahko mojo dečvo prepriča v kako norost?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pravilno si ukrepal, ti lahko kar čestitam. Baba je samo polna folšije....
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Zaj prasanje;
Je prav da sem ji jeb*l mater sred kuhne?
Zakaj se tak obnaša?
Kako se je naj rešim? (dokazovat ji, kako sem vredu fant ne mislim, ker tale baba je prfukjena do amena)
Lahko mojo dečvo prepriča v kako norost?

1. Ne bi rekla da je bilo prav, ker bo to uporabiola kontra tebi.

2. Haaaaaaaalllllloooo, kaj ni očitno, da bi te rada naskočila???

3. Ali jo nategneš, ali pa tvoji predlagaš da zaradi vajine zveze prekine stike z njo (to boš ji moral na en normalen način razložiti ker drugače ne bo razumela)

4. če se s tvojo dečvo razumeta, mislim da ne bi smelo biti panike
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Dvomim da bi me rada pokotala.

Ja raje bi jo nategno, ker družit se nebota nehali ker sta kao najboljši kolegici...

Upam da je res nebo prepričala v kako glupost, samo pol pa jo zares al povozim z avtom al pa prtegnem okol uhe da ji nebo nič jasno.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Veliko zvez se je končalo zaradi takih krav. Maš srečo, da je samo ena. Če jih bi blo zraven še ene 5 pa bi jo vse z istim pumpale pa bi bil hudič. Reč tovji dragi, da ji nej direkt pove kakšno stanje s tabo. Al se bo skregala z njo al bo pa nehala težit. Verjetno prvo.
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Pravilno si ukrepal, ti lahko kar čestitam. Baba je samo polna folšije....

Ma neko fiksno idejo ima da moji škodi tak fant kot sem jaz. Pa nevem zakaj je taka,
ker v osnovi sem vredu fant, tut s punco se štekama, skrtaka vse špila samo tale baba
pa mi krajša živce. Pa nevem zakaj bi bla fauš lastni najboljsi kolegici
confused-1.gif


Kajčemo.

Aja mimogrede še tale izjava, da si boste predstavljali kake ji hrani:

Moja: Luka me naslednji vikend pelje za 3 dni malo v portorož, ker sem naredila izpit v šoli.
Bitch: Spet bi te rad 3 dni skupaj fukaril, ker se zdaj nista vidla 5 dni, al pa mu je šla lubica tud na dopust.


10.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
A je ona samska? Ravno to je problem, ker se vidva razumeta....
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pa finta, da tale me najeda že od prvič ko smo se spoznali na kavi. Pa sem prvo mislil, eh bom lepo
na easy, bo že skužla da sem kul fant, sej vsakdo ima pravico da si ustvari napačno mnenje, pač ji nisem
všeč, bo minlo.

Sedaj se to dogaja že ene 5 mesecev. Punca me ne prebavlja, pa ji nisem (še) storil žalega, ne njej ne moji,
na čago sem prinesel viski in par cigar, pa mi je direkt rekla da sem važič. Mislim bilokaj naredim bi bil važič,
pomoje če bi rešil 5 otrok iz goreče spalnice bi bil postavljač in wannabee macho.

Skrtaka resen problem imam z to dečvo.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
OMG to pa je "prijateljica"
13.gif


Si v zelo nezavidljivem položaju, če boš skrivoma kaj proti njej delal (kot npr. ta dogodek v kuhinji) bo itak vse nosila na nos tvoji punci in to napihnila do nebes, seveda zna bit v že zgoraj napisanem "pravem trenutku" problem...če boš pa svojo pumpal proti njej, znaš bit pa prasec, ki ne razume frendice, a veš, da je žalostna, ker ji je umrla čivava, pa jebiveter s katerim je hodila 2 tedna jo je pustil, ipd. ...
bonk.gif


Kaj narest...nimam pojma. Kakega "frenda" ji zrihtaj
grims-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ni pametno, da ji frenda zrihta...lahko pride še do spora med frendom in njim...babe so hudič...
evil.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
jao...ne se sekirat, enkrat ji pred tvojo povej oz. jo vprašaj kaj jo moti....oz. zakaj si ji tako trn v peti, pa zakaj ima tak 'ah-ta-fant-ni-zate' izjave.....na koncu pa ji samo reči, da nisi ti kriv če je trenutno samska
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
A je ona samska? Ravno to je problem, ker se vidva razumeta....

Ja ona je samska že kako leto. Pa drugač luškana za popizdit, tak "na oko" zgleda zares fejst,
skoraj boljše od moje
redface-1.gif
, ampak obnaša se pa do mene kot da je princesa dejzi.

bitch.jpg
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:


Pa drugač luškana za popizdit, tak "na oko" zgleda zares fejst,
skoraj boljše od moje
redface-1.gif
, ampak obnaša se pa do mene kot da je princesa dejzi.

mogočw ji pa ne gre v glavo, kako je nisi zbral pred tvojo, ker se očitno zaveda da je huda bejba...očitno ji to ne da miru in ne bo mirovala tako dolgo dokler te ne dobi...oz. spravi z tvojo narazen (po motu: če te ne morem jaz imeti te ne bo nobena imela)