Ocene hotelov in ostalih namestitev v SLO in svetu

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
700USD je napol zastonj. Se spomnim enega mini hotelčka na azurni obali, apartma (dnevna, 2 kopalnici, 2 spalnici) je bil 10.000 EUR na noč ... "Navadna soba" pa 3 ali 4 jurčke ...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
@

Copthorne Tara Hotel, Kensington, London

http://www.millenniumhotels.co.uk/copthornetarakensington/index.html

- dobra lokacija, zelo blizu vseh možnih prometnih povezav (underground, bus, taxi)
- prijazno osebje, zelo čist hotel
- kadilske in nekadilske sobe so ločene po nadstropjih
- odličen zajtrk za sprejemljivo ceno slabih 9 GBP
- lepo urejen bar

- stara oprema, postelje majhne in na kolesih
- deklariran kot 4*, vendar se ne more primerjati z našimi 4* hoteli, še manj pa recimo kitajskimi
- naj bi imel zastonj wireless internet, vendar temu ni tako. Plačat je treba 10 GBP za 24ur povezave preko kabla. Povezava je en čas delala OK, enkrat pa sploh ne.

Cena 110 GBP + tax samo za nočitev. Glede na lokacijo se mi zdi cena ugodna.

Nekaj fotk na http://www.flickr.com/photos/san_liao_novak/sets/72157610267035347/
 

srapos

Pripravnik
16. nov 2008
381
0
16
Tržič
Opatija. Priporočam Hotel Kristal. Cene ugodne, sobe velike, bazen ravno pravšnji, če človek ni zahteven, lokacija odlična.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Čez vikend sem bil v termah Vivat , oz. istoimenskem hotelu Vivat, to je v Moravskih Toplicah (kraju, ne spada pod kompleks slavnih velikih term). Ima 4*. Pravzaprav bi težko našel kako pripombo, ampak če dobro pomislim in postanem zelo picajzlast pa kakšno najdem:

- žemlje zjutraj so bile ok, zvečer že trde
- v sobi je bilo na stenah nekaj medežev (vsaj na najini sobi)
- skoraj odlomljena bunka ki zadržuje vrata da ne butnejo v steno (predvsem sram naj bo tistega ki je to naredil
jezen.gif
)

Pa še plusi:

- Res zelo prijazno osebje
- zelo dobra hrana, kar nekaj prekmurskih jedi in tudi klasika, skratka za vsak okus, obroki so samopostrežni, imela sma zajtrk in večerjo
- oprema v sobi je kot nova in posledično je prav fajn biti v takem prostoru (razen pač nekaj madežev ki me resnici na ljubo niso toliko motili, malo bolj me je polomljena bunka)
- kopalnica z dovolj odlagalnimi mesti za mokre brisače in kopalke
- za sobo ni več potreben ključ ampak senzor ( jebiga, malokrat to vidim pa mi je fajn
smile-1.gif
)
- plazma v hali kjer je bilo lepo pogledati ključne trenutke tekma Man Utd- Chelsea
smile-1.gif

- veliko zelenja v hotelu
- temperatura vode v kopališču kot da sem jim naročil do desetinke natančno kakšna naj bo
- nasplošno gledano, zelo urejeno in čisto kopališče (zapiranje omaric na senzorje.... halo ptujske toplice! )
- računalnik z netom v 2. štoku, vsaka soba ima še vtičnico za mrežni kabl pa mislim da še WI-FI
- dokaj nizke cene
- ker sem imel sobo v pritličju sem imel jedilnico in kopališče le nekaj korakov od sobe vstran
- poleg kopalnega dela je tudi ena soba za otroke, veliko igrač, lahko se jo zaklene, sicer pa menda imajo animatorja za otroke

In še najboljše: ko se ga Avstrijec napije v hotelskem baru, najde tam enega pivskega kompanjona ki ima sobo poleg njega, baba je jezna in mu pred kolegovo sobo odnese potovalko z njegovimi cotami, kar je po naključju bilo nasproti najine sobe
aplauz.gif


Zdaj je mrzlo tak da sem bil en dan samo zunaj, na ogledu Bukovniškega jezera , ki je mimogrede zamrznjeno tako da se da brez skrbi drsat po njem, tu so tudi neke zdravilne točke in izvir Sv. Vida, z tisto vodico si okice umiješ in ti povrne vid.... po legendi seveda
smile-1.gif


Plačala sma nekaj pijač, izposojo kopalnega plašča in eno kosilo v hotelu.... za ostalo je poskrbel bon za vikend paket
wink-1.gif


Definitivno je za priti, je tud lepa točka za nadaljnje izlete po okolici, ali pa samo za lenarjenje v hotelu oz. njegovemu kopališču, masažah itd.
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Tudi sam sem bil z mojo drugo polovico v istem hotelu (Vivat) in nisem imel nobenih pripomb...za moje pojme vse na nivoju (res pa, da sam ne potujem kaj dosti oz. hodim po dopustih tako, da nimam glih v nulo izoblikovanih norm:) Ampak kot rečeno...nama je blo prav fajn in naslednjič bova verjetno šla za več časa, da bova lahko bolje raziskala okolico (po takrat videnem je le-ta tudi lepa).