Ocene hotelov in ostalih namestitev v SLO in svetu

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Prišla sem na idejo, da bi ocenjevali hotele in ostale nastanitve katere smo sami koristili.
Začela bom sama.

Ta vikend sem preživela dva dni (in eno noč) v Hotelu Sotelia v Termah Olimia.
Hotel ima 4 zvezdice, zgrajen je bil leta 2006, torej je praktično nov. Prvi vtis je
vsekakor dober:

hotel

recepcija

Na recepciji so izjemno prijazni in ustrežljivi. Ob prihodu v sobo naju je pričakalo malo presenečenje, kamenček, ki pripada osebnemu horoskopu. Sama sem kozorog in sem dobila Hematit
cheer.gif

Sobe so opremljene z internetno povezavo, imajo mini bar, ko vstopiš ti še TV zaželi dobrodošlico
hysterical-1.gif

Same sobe so izjemno čiste, zelo moderno opremljene, v kopalnici vedno vroča voda.
Prav tako je restavracija izvrstna. Hrana (samopostrežni zajtrk, kosilo in večerja) je bila dobra, ogromna izbira. Strežno osebje je bilo zelo prijazni in profesionalno. To, da smo ženske pri zajtrku za Dan žena dobile vrtnice, niti ni treba omenjati.
Hotel je povezan s Termami s podzemnimi hodniki. V Termah je čisto (tako voda kot garderobe), voda je za moje pojme sicer prehladna. Obiskala sem tudi njihov Spa center (ne sicer tistega, ki ga ima hotel, ker prej nisem vedela, da ga ima) term, privoščila sem si masažo in sem bila še enkrat presenečena. Odličen ambient, izjemno prijazno osebje in kvalitetna izvedba.

Soba:

moja razmetana soba :D

Kopalnica:
kopalnica

Najbrž še cena
redface-1.gif

V tej ceni imaš pa en kup razvajanja, zastonj kopanje, savne.....

Ne hodim dosti po hotelih, ampak tale je bil eden boljših do sedaj. Kar pa se od hotela s 4**** najbrž pričakuje.
Priporočam.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
mene je v Sotelii najbolj motila osvetlitev sobe, veliko preslaba osvetlitev
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
No, ko si že tko topličarsko obarvala tole temo bom še jaz napisala oceno za Hotel Radin - Radenci.

Hotel ima prav tako 4 zvezdice, mislim da ima sedem nadstropij, sobe so čudovite. Sama recepcija je zelo lepa, tudi preddverje hotela in okoliški par je čudovit. Sobe so čiste, urejene z novejšo opremo. V sobi imaš king-size bed, lep balkonček s čudovitim pogledom na okoliško naravo. V sobi te čaka plašček, copatki, šampončki in vsa ostala potrebna krama za toplice.
Toplice so zlo OK, moram reči da sem celo uživala in voda začuda ni postala prehladna, ampak sem tiste 3 ure kolikor sem preživela v toplicah zelo uživala, ker tudi gužve ni bilo. Fenamenalno v glavnem. No najbrž se je poznalo to, da sem se šla kopat šele po 7. uri zvečer in je blo res super. Vodnih površin je kar dosti, tako da se ne počutiš omejenega.

Toplice so v bistvu v hotelu, tko da se ne namatraš s hojo. Hrana je bila super .... ogromna izbira in povečini zelo okusne stvari. Sam zajtrk je bil božanski. Sveže štručke različnih okusov in z različnimi dodatki, raznorazni sirčki, zelenjava, sadje, svež sok, čajčki, kavice ... ni da ni
smile-1.gif


Hotel je super, ker ima ogromno športnih površin, tudi za otroke je poskrbljeno, tako da ne dobiš klavstrofobičnega občutka, da te vsi utesnjujejo, ampak lahjko vsak gost najde svoj prostor pod soncem.
Slikic na netu žal ne najdem, ker so naše turistične strani tako bedne, tko da ponujam samo spletno stran in vas prepuščam vaši iznajdljivosti
grin1.gif

http://www.terme-radenci.si/home.php

Cene so, mislim da, dokaj visoke, a ceno upraviči dobra posrežba, prijazno osebje in kvalitetne storitve. Priporočam.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Da še jst dodam svoj piskerček

Hotel Port palace v Monaku. Kok zvezdic ma nevem, ampak mislm da kr precej
grin1.gif

Ima 8 nadstropij, 5 od njih ima sobe v 6 je pa obedovalnica s čudovitim razgledom na monaško pristanišče. V vsakem nadstropju sta 2 ekstra luksuzni sobi s svojo savno v kopalnici, 2 plazmama, celo vrsto počivalniki, huge posteljo itd itd

Sam sem spal v manj luksuzni izvedvi ki ima "samo" eno plazmo, huge posteljo, vendar nima savne. Nočitev za manj luksuzno izvedbo stane v povprečju (med tednom manj, čez vikend več) 500 evrov, za bolj luksuzno pa dobrih 1000€

še domača stran hotela:

klik

pic518.jpg
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Za protiutež - hotel Jadran, Skopje, Makedonija
žametne zavese in pregrinjala, banja tako visoka, da sem komaj zlezla noter
grims-1.gif

276128-IMG_0177.JPG
 

Priponke

  • 276128-IMG_0177.JPG
    276128-IMG_0177.JPG
    49 KB · Ogledi: 357

fisherman

Zelenc'
8. okt 2007
16
0
1
49
Ne hodim veliko po hotelih, a zadnjč sem bil na enem seminarju v Novi Gorici in sem prespal v hotelu Perla.

Evo ena slikica vhoda


Bival sem med tednom in glede na to kaj nudi, se mi niti ni zdelo tako drago, sem pričakoval precej več za 100 EURIČEV sem bival sam v dvoposteljni sobi.

Hotel ma kar bogato ponudbo, jaz pa sem raje šel z kolegom (lokalec) malo do Italije, v Gorizi imajo kar precej barčkov, kjer ponujajo vrhunska lokalna vina, pa tud mestece je prav prisrčno.

Pa še link do hotela: "klikenzi"
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Motel Port, Koper
nahaja se v neposredni bližini nakupovalnega centra Supernova. Cena za dve nočitvi z zajterkom je bla 45€ na osebo. Soba je bila nad pričakovanji, edino postelja je škripala kot sam "bog pomagej". Zajtrk je samo postrežen, ampak pač tisti osnovni (razne marmelade, paštete in ostale zapakirane stvari). Priporočam pa obisk pizzerije pod hotelom. Drugače pa moja ocena hotela: če ne bo možnosti kampiranja ali kakšne cenejše varjante se bom vrnila.

Jager Hostel, München
Zopet je šlo za 2 nočitvi z zajtrkom, cena 50€ .. bili smo 4je in smo imeli skupno sobo. kopalnica je bila skupna. tu postelje na srečo niso škripale in se je dalo normalno spat
smile-1.gif
prijetno so presenetili z wellcome drinkom, in pa navodili za prijavljanje v hostel v slovenščini.Imajo tudi wireless, možnost uporabe računalnikov.... Edino zajtrk je bil bolj bogi(tast, maslo, marmelada, topli napitek). Lokacija je pa 3 min stran od železniške postaje. Je pa to več kot očitno nek kitajski predel.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Hotel Jelovica na Bledu *** hotel jelovica - soba
Od zunaj ni bogvekaj, ampak sobe so pa krasne. Čiste, moderno opremljene, meni je bilo zelo pomembno, da je bila kopalnica zelo čista. Osebje zelo prijazno, soba je bila 58€ po osebi, nočitev z zajtrkom. So še cenejše sobe, če si preveč ne izmišljuješ.





Studio app. Laguna Bellevue**** v Poreču - plava laguna
Apartmaji, da dol padeš. 79€ po apartmaju. Mir, čistoča, dve kopalnici, ločena spalnica, dve terasi, mala kuhinja. OSebje na recepciji ful prijazno, ko sva pozabila, da morava do 10-ih ven in ni bilo treba doplačati. Sicer pa cene vsega zunaj preeeetirane.

Apartma za dve osebi je zgledal tako:
Spalnica


Terasa


"dnevni prostor s kuhinjo"
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Hotel Aquapark Žusterna

V kopalnici manjka kaka polica:

Jc_CK1ETpFqsrYHt.v.jpg


Postelje so milo rečeno čudne, saj sta jogija razmaknjena že v osnovi in smo morali v razpoko tlačit deke:

KvBDA4PGPEQ7AmgJ.v.jpg


Pogled z balkona:

63r5glomFtdKXkt_.v.jpg


Priporočam doplačilo za superior sobo (8€/osebo na dan), kajti brez balkona bi bila tema.

Na bazene moraš iti dobesedno skozi garderobo; če se kdo spravi tam preoblačit greš skozi drugo:

zrgzbGNbdANdoo3N.v.jpg


Še detajl iz kopalnice; bemumater tako šlampasto jaz še v garaži nimam narejeno:

dWzN7UW0VoTuPgpR.v.jpg


Restavracija je samopostrežna, kak meni več ne bi škodil, prav tako je bilo sadja le za vzorec, trgovina je pa najbližja na Markovcu in ulica do nje se ne imenuje zastonj Strma pot.

Osebje prijazno, drugi stol za na balkon je prispel v pol ure.
grin1.gif


Za otroško posteljico je treba doplačat 8€/dan, tisto dodatno ležišče, v bistvu fotelj ki se raztegne pa ni uporaben. Uporaba garažne hiše je zastonj.

Aja, pivo (Laško seveda) je v lokalu pod bazenom 1,7€.
nahrung002.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
V začetku junija sem bil v Milano v hotelu Chedi Milano

Cena niti ni bila pretirana, 130 eur za spanje z zajtrkom ( ki je bl fenomenalen).

Malo me je zmotila da je treba internet plačati, ampak dobra stran je bla pa to, da si avto lahko parkiral pred hotelom brezplačno...

uglavnem fletn hotel.....
cheer.gif