Občinska inšpektorica v Medvodah - Help

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Če bi bila gospa človek, bi najprej pristopila do avta in vprašala, če je kaj narobe. Potem pa dalje igrala lokalnega šerifa.
V končni fazi bi gospod lahko klical tudi zdravniško pomoč, ker doživlja srčni infarkt.

Čak čak. Od birokratov pričakuješ normalno in človeško ravnanje? V katerem vesolju?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.702
113
Kako zgleda cesta tam ne vem. Sta pa dve dejstvi. OT se je prestrašil za svojo lastnino in je pač ustavil prav v križišču. Kar nerodna situacija ... Ko mu nekdo potrobi, se malo manj ustraši za svojo lastnino in še vseeno avto premakne. Kaj če bi se še malo manj prestrašil in zapeljal še 20 metrov, saj je vozilo bilo očitno vozno? Druga varianta je tudi, da bi kdaj prej prebral navodila svojega vozila in bi vedel, kaj je treba ob takem signalu vozila narediti. Običajno piše v navodilih nekaj takega kot po "najbližji" poti do servisa. Če pa je pritisk olja (druga lučka) pa ustaviti, ugasniti motor in z avtovleko naprej. Kar bi mu verjetno svetoval tudi mehanik.
Sem pa nekaj desetletij nazaj v MB videl, da sta takrat mislim, da še miličnika parkirala prav sredi križišča brez nekih lučk, nekam izginila, vozniki pa so pač trenirali slalom.
Ko mi je lansko zimo avto crknil prav sredi križišča, sem ga najprej s trudom umaknil. K sreči je bilo to možno celo na parkirišče 20 metrov od križišča. Čeprav je bilo zgodaj zjutraj čez vikend in tudi ko sem potem opravljal klic ni bilo nobenega vozila mimo, sem vseeno cviknil, da bi me ravno kak osamljen primerek z nočne izmene ali kake zabave, ki vozi na pamet do postelje, zadel. Ob neki drugi situaciji sem raje razkiral in uničil prazno gumo, kot da bi se sredi lepega dneva ustavil sredi dolge ravnine z kar nekaj prometa, kjer pa le redko kdo vozi samo 90. Sem šel še kak km in potem na stransko cesto. Življenje je tudi nekaj vredno.
Gospa je mogoče bila nečloveška, mogoče pa se je samo trudila za boljšo pretočnost naših cest, kar pa nam je vsem v interesu. Res pa je, da je to delala na cesti, kjer ta trud očitno zaradi malo prometa ni potreben.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Mi lahko razpravljamo, kako bi objektivno morala zadeva zgledati, vendar pa pri vsem tem gre očitno za neke osebne zadeve.
Odpiralec teme očitno dobro pozna gospo, takoj jo je prepoznal, ve celo s čim se ukvarja in kaj ni v njenih pristojnostih, celo javno objavlja njeno ime in priimek ter hkrati navaja, da gre za nekakšen osebni obračun inšpektorice.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Ne bo držalo. V Medvodah sem bil popolnoma naključno ker sem peljal domov kolega. Šele ko sem dobil položnico in klical na občino sem dobil podatke za kaj se sploh gre in kdo je sploh bil v belem avtu. Vodja redarske službe na občini tam mi je po telefonu pojasnil da je napisal plačilni nalog na podlagi njene zahteve.Tudi ti bi verjetno v taki sitauciji malo pogooglal po netu. Se pa mi zdi popolnoma njen osebni obračun glede na situacijo je pač stresla slabo voljo name. druge razlage nimam. Je pa tako ta teden se je pač zgodilo meni drug teden se pa lahko tebi. Sam povem.
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Najprej sem ti verjel do potankosti, potem si začel, da gre za osebni obračun inšpektorice, pa vidim da zadeva že več ne pije toliko vode.
V ponedeljek te je slikala, v sredo si že prevzel plačilni nalog in dobil vse informacije o prijaviteljici dogodka? Vsaka čast za hitrost pridobivanja podatkov o lastniku vozila, sestavo plačilnega naloga in dostavo na dom.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
V ponedeljek me je slikala isti dan je bilo z občine odposlano v sredo sem že imel plačilni nalog doma. Vidiš lahko tudi sam da se nekdo zelo trudi v tem primeru. Osebno je verjetno z njene strani če se tako zavzameš za nekoga in zadevo tako pospešiš.

Še enkrat v Medvodah sem bil slučajno, ko sem v sredo po prejemu plačinega naloga klical na občino kaj se dogaja sem šele dobil njene podatke tako da sem vedel kdo je ona pravzaprav.

Plačilni nalog mi je izdal vodja redarstva na njeno zahtevo kar mi je tudi povedal. Vse v dveh klicih po telefonu.

Kje je tu kaj nenavadnega. Zakaj zadeva ne bi pila vode.

Vse ostalo je google in javnodostopni podatki.
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz vem, da če mi avto crkne sredi križišča, ziher ne grem klicarit, ampak ga najprej porinem ven, če to ne gre, pa označim s trikotnikom. To so osnove.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Ja če bi takoj stopil iz avta, odprl prtljažnik in vzel varnostni trikotnik, bi te sigurno gospa obvozila in odpeljala dalje ...

Po postavljenem trikotniku, pa bi telefoniral dalje. (tako bi vsi zadaj prihajajoči, vedeli da je neka ovira na cesti in te previdno obvozili)

Jaz bi plačal teh 40€ in pač naslednjič poskrbel, da se to ne bi več zgodilo.
 

Yamaha123

Zelenc'
25. jan 2018
4
0
1
Hei.
Kaj se zavedas da bos dobil kontra tožbo? Zaradi javnega blatenja.......in imena in priimka....ki si ga objavil. Mas kar jaj......
Srecno
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Sploh me ne skrbi bom vsaj enkrat lahko pojasnil celo zgodbo njej jo pač nisem mogel. Jaz sicer ne vidim nobenega blatenja pač njeno ime je itak javno podatki so pa iz spletne strani občine Medvode. Vsa opisana situacija je pa realna in imam vse dokaze da jih zagovarjam.
 

Yamaha123

Zelenc'
25. jan 2018
4
0
1
Vem kaj mislis ja. Hocem ti povedat sam da je ne poznas. Njen oce je v evropski komisiji in bo sigurno reagiral na tole zaj. Ker jih poznam in vem kaksen vpliv ima . Premisli preden kaj das dalje. Lp stane
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
...in eni se dejansko postavite na stran inšpektorice? Niste normalni....

Funkcionalna nepismenost? Če je človeka obtožila PARKIRANJA, dejansko je pa ustavil, kaj se zodi s pritožbo???
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.013
113
Moje skromno mnenje. Od kdaj se na sliki vidi, ali je bilo vozilo, če je to stalo na cesti in ne na pločniku, dejansko parkirano ali se je vozilo premikalo. Vem da redarstvo ne rabi dokazovat, lahko pa ti izpodbijaš.

Jaz ti do jutri lahko prinesem 100 fotografij avtomobilov na cesti, ki zgledajo da stojijo, čeprav se peljejo. Če se na sliki ne vidi prazen sovoznikov sedež si tudi izmisli pričo, ki naj priča da sta normalno počasi zapuščala križišče. Hkrati pa podat prijavo za krekoračitev pooblastil.
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.878
113
Citat:
Uporabnik Yamaha123 pravi:
Vem kaj mislis ja. Hocem ti povedat sam da je ne poznas. Njen oce je v evropski komisiji in bo sigurno reagiral na tole zaj. Ker jih poznam in vem kaksen vpliv ima . Premisli preden kaj das dalje. Lp stane

Kdo si pa ti, njen brat?

Osebe na javnih funkcijah, kar občinski inšpektorji so, se ne morejo skrivat za anonimnostjo ki jo prinese funkcija (sploh ker debata teče o njenem delu oz. je oseba izpostavljena kot oseba z javno funkcijo). Pa v tej temi ravno "blatenje" imena ni bilo, vsaj ne na način da bi oseba lahko sprožila bilokakšno tožbo na sodišču.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.013
113
Citat:
Uporabnik Yamaha123 pravi:
Vem kaj mislis ja. Hocem ti povedat sam da je ne poznas. Njen oce je v evropski komisiji in bo sigurno reagiral na tole zaj. Ker jih poznam in vem kaksen vpliv ima . Premisli preden kaj das dalje. Lp stane

Če pa je takole, potem pa lepo plačat kazen, revanš pa z počohanim avtom in predrtimi gumami. Verjemi da jo bo bolelo, čeprav ima vozilo dobro zavarovano.
 
Nazadnje urejeno: