oakley sončna očala - rezervni del

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Dolga leta imam sončna očala oakley, za razne športne aktivnosti. Prejšnji teden sem bil v gorah in nekako sem uspel izgubiti desno ročico očal (glej slike). Ve morda kdo, kje bi lahko to kupil? ali pa če ima kdo kakšne zlomljene doma in ima celo ročico (lahko tudi druge barve)? Očala so mi namreč zelo pri srcu in bi jih rad usposobil nazaj:)
Vse kar lahko iz očal razberem je, da so model "jacket". Stara so pa sigurno več kot 10 let.

Podvprašanje: kam bi človek lahko šel pogledat nove modele oakley?

ocala-foto_5911745_17465119_18880309.jpg


ocala-foto_5911745_17465119_18880308.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ebay ali pa bolho poglej prej.

Tudi meni so zadnje Julietke kr utrpele nekaj problemov, pa zgleda da ne bom dobil "delov" za popravilo. :/
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Kar se očal tiče sem pregledal bolho in ebay ampak so zgleda sami ponaredki gor Primer . Glede na to da so danes fejki s krpicami, škatlicami, certifikati ipd, nekako ne upam kupit na internetu.

Našel sem del: ebay za 25eur, sam ni prave barve.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
uff..pa si morda tudi pregledal rezultate svojega searcha? Nič uporabnega, razen madnessa, kjer pa je zelo slaba izbira.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Uh...nehi polno je originalov na Ebayu, sam tisti za 20 USD pa res niso.
grin1.gif


Poglej samo večje EU štacune, nau ponaredka, ker jim vse uničjo, ebay hebe mater ipd...
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
KSZ
Mislim, da je v stegnah trgovina Alter, če se ne motim. Sem poklical in so imeli prav za ta model original na zalogi. Kar nisem mogel verjeti. Samo je že kar nekaj časa od tega(cca 1 leto), tako da ne vem, ali so še tam. Probaj kaj na googlu poiskat o tej trgovini. Pa še zelo ugodno so mi dali okvir in ročke.
cool-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Aja, pa to niso straight jacket. Teh modelov, katere je avtor dal na sliko ne izdelujejo več... Jaz imam take rjave za športat
cool-1.gif
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
model je eyejacket.
Poročaj če boš kje dobil dele, bi namreč potreboval gumice, ker so moje že boge.
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz bi rabil Unobtainium (
grin1.gif
) gumice za Juliete Ducati, lahko so pa tudi črne.

Iste so tudi za kak drug model...majo kaj delov v Alterju?
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
drugače a ni uvoznik ta ki ima madness trgovine ( ena je v koloseju v ljubljani, druga pa mislim da na trubarjevi ). Preveri še tam.

lp Avi
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik Avian pravi:
drugače a ni uvoznik ta ki ima madness trgovine ( ena je v koloseju v ljubljani, druga pa mislim da na trubarjevi ). Preveri še tam.

lp Avi

Je ja. Alter v&k d.o.o. je uvoznik in pravtako lastnik blagovne znamke madness. Žal nimajo tega kar potrebujem, izbira novih očal je pa tudi zelo slaba, rekli so naj grem pogledat še na Trubarjevo, baje da je tam boljše, kar se novih očal tiče.
 
Nazadnje urejeno:

Vitalium

Pripravnik
27. avg 2010
79
0
6
www.vitalium.si
mikrovarjenje%20okvirjev%20o%C4%8Dal.jpg

V našem laboratoriju (nismo optika) imamo že nekaj časa inovativno tehnologijo mikrovarjenja. Zavarimo vam lahko večinoma vse sodobne zlitine, kakor tudi monokovine kot je TITAN, ki se ga lotat NE DA. S tem, da vam pri varjenju poškodujemo max. 2 mm, pa še to ponavadi le vzadaj. Pri običajnem lotanju (s plamenom) pa vam dobesedno zažge barvo min. 2 cm v vsako stran od zloma. Lahko vam zavarimo zlom v neposredni bližini umetnih mas, stekla, cirkonijev, dragih kamnov...
Tehnologija mikrovarjenja je zaenkrat prava redkost. Zato preden jih daste popravit vprašajte, ali lotajo (z ognjem) ali pa vam jih zavarijo.

http://www.popravilo-ocal.si/