Nuvi nima signala

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Predam se - zmagal si!
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Če hočeš ti pomagam če ne pa ne sam se odloči za vse to sem porabil precej denarja in časa, da bi kr tako izdal.

Si zgrešil forum? Tu si vsi pomagamo, biznis pa teraj v ozadju.

Zaklepam temo, tebi pa opozorilo, da lepo pridno sodeluj na forumu in pomagaj ostalim.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Če hočeš ti pomagam če ne pa ne sam se odloči za vse to sem porabil precej denarja in časa, da bi kr tako izdal.

@Bokyto:
A se sploh zavedaš, da si večino podatkov, ter znanja pridobil od nas, ki brez problemov pomagamo ostalim uporabnikom ? Verjetno nisi samouk ....
Tudi določene linke in znanje si pridobil tukaj na Alterju sem 100%.

Zdaj pa ima nekdo probleme pa bi ti mu na tak način pomagal, da bi informacije skrival pred drugimi ...
bonk.gif

Če mene vprašaš, bi te za takšno dejanje izoliral, da teme GPS Navigacije nebi mogel več prebirat in črpat informacij. Kazen mora biti vzgojna !
10.gif


Lep pozdrav
HITMAN
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Ja no kaj ti pa naj dam če pa vse veste sami no sem pa med prvimi tudi pomagal tu glede IGO-jev in garminov tk da nobenemu nisem nič dolžan žal sem pa več informacij prinesel v forum kot odnesel. Tk pač je tisti, ki misli da mu bo vse servirano se pa močno moti vsak ima dostop do interneta, vsak ima kreditno kartico nakaži, plačaj, nauči in podaj informacije naprej, Jst bom vesel, če boš ti kaj dal od sebe preden se začneš delati nekega pametnega vzgojitelja. Pač sem ogromno časa vložil v to in bom pomagal vendar dal naprej programov ne bom. Porihtati sem mu pa hotel vendar se je on žal odločil drugače zdaj pa tudi jaz nimam več časa.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Aja pa še slučajno veš kje je bil prvi link objavljen za Garmin XT no pol tudi veš od kod sem in kje si ga lahko prebral.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Se ti sploh zavedaš, kakšne klatiš?
Cifra - Snecer , leeeepo prosim ukrepajta!
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.