Nuvi nima signala

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Nuvi 350 sem updejtal z webupdejterjem na najnovejšo verzijo in po updejtu mi noče več iskati satelitov. Stanje satelitov je vedno takšno, ne glede nato ali sem pod milim nebom ali v hiši:

1170.png


Poskusil sem že resetirati, odstraniti karte, na novo naložiti firmware preko updejtera in nič ne pomaga...

P.S.: Ura se je tudi premaknila za 10 ur nazaj(časovni pas je pravilen), datum pa za 3 dni nazaj. Verjetno je to krivo, in kje bi ju nastavil?

EDIT: Imam morda ameriški firmware, ker mi po resetu vrže v ameriko? Je mogoče to krivo, ker mi pod anteno piše "nüvi 350 EURO"?
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Koliko časa pa išče? Enkrat je na kolegovi 250 iskalo skoraj 20 minut. Sem jo mislil že skozi okno vreči.


Drugače je pa rešitev servis v Šenčurju, če tu ne boš izvedel kako nazaj grejdati naprave. Mogoče ročno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Morda se je fizično prekinila povezava med anteno in ohišjem. To se je dogajalo velikokrat pri teh modelih z anteno.
Servis obvezen.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Pustil sem ga celo noč v avtu pod vetrobranskim steklom(priključen na elektriko seveda) in ni našel nič. Kje bi si pa nastavil datum in uro?
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Kot kaže se mu je podrl almanah.
Poglej v navodila, kako mu določiš trenutno pozicijo začetnega iskanja in potem bi moral najti.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Kje za vraga pa bi to pisalo v navodilih?
confused-1.gif
Morda piše pod kakšnim drugim imenom? Tu je link do navodil, če mi boš znal pomagati: Klik Imam pa še angleška navodila, vendar do zdaj nisem našel nič, kar bi bilo napisano več od slovenskih.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Meni se je pri webupdateu tudi zgodilo nekaj čudnega in sem potem celo paniko zagnal ker ni bil moj, potem sem dal or starejšo verzijo, se pravi sem downrade naredu in potem še enkrat update in je bilo OK, no pri meni se je šlo za slovenski jezik, ampak mogoče ti bo pomagalo. Na spodnji povezavi poskusi najti starejši firmware, če ne boš našel pa sporoči pa bom še eno povezavo pripel.

http://www.tramsoft.ch/gps/index_en.html
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Sem pogledal in kot kaže nuvi nima te funkcije.

Naredi hard reset, izgubit nimaš kaj.

Lahko pa si imel izredno "srečo" in se je antena odlotala ravno med posodabljanjem.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Če mi daš nekaj osnovnih podatkov in pošlješ fajle z deviceja ti lahko popravim zagonske fajle, da ti bo spet delal v bistvu bo treba hash ponastavit rabim pa:

Device id: dobiš ga not v meniju v vizitki
rabim vse štiri fajle, ki so v root-u devicea
torej *.sum in *.xml

pošlji na bokyto@gmail.com
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Sem zadnjič mel en podoben problem pa sem na enem ruskem forumu popravil zadevo s pomočjo enega rusa in dobil navodila kako in kaj.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Bi lahko izdal tvoj super skrivni postopek?

Drugače pa je v garminu le en xml file - GarminDevice.xml in nič sum datotek!
 
Nazadnje urejeno:

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Če hočeš ti pomagam če ne pa ne sam se odloči za vse to sem porabil precej denarja in časa, da bi kr tako izdal.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Care!! Od zdaj naprej bomo tebe spraševali za mnenja in lepo prosili za linke do programov! NOT!
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Ah ne no dej pliz prosim no dej ti bom dal link aaaaaaa nnnnenennne


HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

__________________________________
No shit sherlock, like i really give a [censored]!
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.