Nuvi 2xxx omogočanje dodatnih funkcij

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Zaenkrat najlepša hvala za odgovore.
zmaga.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če zbrišeš disk in ponovno naložiš ne boš nič spremenil,ker je to modificiranje narejeno v NVM.
Če imaš željo ti to funkcijo izbrišem (ti naredim skupaj brez te funkcije)
Garancija ti še vedno velja kljub temu,da si ga modificiral.Preverjeno pri Garmin UK.
Ne se bat glede garancije.
Tupli rad malo prestraši.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Preverjeno pri Garmin UK. Sej ne bo nesel tja na servis , če se kaj zgodi . Naj nekdo to naredi in ga nese na SERVIS Garmin Šenčur .Bomo videli in slišali reakcijo , SLABE volje .
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Tupli in popotnik, spoštujem vajina odgovora, bom pustil , kar je.Oba zaslužita pivo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Šenčur tako ne popravlja naprav ampak jih samo odkupi za mali denar in ti ponudi novega.
Če gre komu bluetooth ikona na živce na 2450 naj mi samo reče in bom naredil datoteko,ki bo to ikono onemogočila in je to to.
Če vam na nuviju crkne plošča ali kak čip vam ne morem pomagat,če je pa kaj z software pa si lahko vsak popravi sam.
Stalno bolj me ima da naredim v Mariboru servis za Garmin naprave.
Moram vprašat v Šenčur oziroma bom kar Centralni Garmin kontaktiral kako si lahko pridem do licence za popravljanje garminov,potem pa se lahko v šenčurju v rit vgriznejo,če jim že ni za popravljat garminov.
Nikjer v Garmin garanciji ne piše,da ne bi smel kaj sam spremenit na nuviju,se pravi,če TMC ni v kompletu ko si kupil napravo in ti potem zaradi kakega kratkega stika kaj crkne potem garancija več ne velja?
Lepo vas prosim,ne take streljat.
Če vam Garmin ni pripravljen odpravit napake,sem jaz tukaj zato,da vam pomagam
wink-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Sedaj te še jas razumem.Potem tudi nebi smel naknadno kupit premium sprejemnik, a ne? Ker pač nisem kupil v kompletu.Res smešno in nerazumno.Zato pa , popotnik , če bom imel probleme , bom sigurno tebe prvo kontaktiral.
nahrung002.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Si dela Garmin s temle slabo reklamo. Marsikdo se bo obrnil stran, če ne bo slo vmesnika.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Imam 2450.Sem nekje prebral, da se da uredit lifetime na aparat? je to res?
17758-icon_confused.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ali bi morale 3D zgradbe delati s to posodobitvijo? Pa še ali mora biti v mapi system ta datoteka. In še, če je kakšen poseben 3D za NTU verzijo ali pa je enak za obe verziji?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Ne trudi se - 3D zaenkrat (še) ne dela na 2xxx seriji. Ne 3D zgradbe, ne 3D teren.
Drugače je pa tako, da imata NT in NTU različen 3D - za vsako je svoj.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Ne trudi se - 3D zaenkrat (še) ne dela na 2xxx seriji. Ne 3D zgradbe, ne 3D teren.
Drugače je pa tako, da imata NT in NTU različen 3D - za vsako je svoj.

Ne vem, če to drži. Na 37xx sem ime najprej NT, potem sem pa naložil NTU, ampak sem pozabil zamenjat tudi 3D zgradbe, pa je vseeno delalo.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Sem pač sklepal po sistemu JCV, ki je za vsako varianto svoj. Ker nimam GPS-a z 3D prikazom, pa ne morem zagotovo trditi kaj je z datotekami za 3D prikaz zgradb.
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
na garminu so sami eni loleki ki imajo ključavnice na kartice, kot da imajo zlato po sobah, kao neki profesionalci,ki neznajo zamenjati ekrana.
Poslušal sem tam eno lepo kmetico, ki je razlagala da je zalo dobro da stric kupi še polnilec 220V saj avto polnilec zelo skrajša življensko dobo baterije, kmetica je trdila kako ima 220V polnilec lepšo sinusno napetost kot 12/24V polnilec. Ter da vsako 5 poljenje je zaželjeno z polnilecem 220V, sem se res dejansko ustavil in poslušal tisto lepo gospodično kako je bla pametna o napravah, a vrjamem da doma še pralnega stroja ne zna užgat. Uglavnem katastrofa.....
 
Nazadnje urejeno: