Nuvi 2xxx omogočanje dodatnih funkcij

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
En lep pozdrav vsem forumašem.Sem novi na sceni, ki uporabljam nuvi 2450.Vsa čast nekaterim poznavalcem Garmina, ker sem od vas prebral že veliko pametnih nasvetov , ki so mi pomagali pri bivših nuvijih.Včasih sem prej pritiskal " knofe", predno sem prebral navodila, kot veliko drugih ljudi.Zato bom še malo počakal na druga mnenja teh nadgradenj, da ga ne bom kaj us..
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Najlepša hvala.Ampak aparat je še v garanciji.Kaj, če mi slučajno crkne, mi lahko servis zavrne popravilo?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Ne boj se, bo Popotnik vse zrihtal, mi lahko verjameš
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če ga daš na servis sploh ne bodo vedeli da je kaj spremenjeno
wink-1.gif

Ta postopek ni nevaren za nuvija,ker če je kaj narobe sploh ne vpiše podatkov.
Ta postopek je najbolj varna predelava do sedaj.
Glede na to da ima serija 24xx samo eno posodobitev FW do sedaj,verjamem da bodo še dali kakšne bombončke v FW,samo da ne vedo tega,da ste že pripravljeni na njih.
Vsaka serija pride ven 3x in ima dodane funkcije in identični FW.
Naprimer prva etapa nuvijev 1300 je imela tovarniško onemogočen JCV,ta serija nuvijev 1300,ki pa se sedaj prodaja ga pa ima že tovarniško omogočenega.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Hvala lepa za odgovor." Popotnik", vidim, da si mojster za Garmina.Pohvalno.Me veseli, da se lahko laiki takole izobrazimo za te elektronske igračke, ki pa so že nekaj več. če jih znaš pravilno uporabljat.Super.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vedno sem vam na voljo,če rabite pomoč ali pa samo odgovor na kakšno vprašanje.
Kar odkrijem pa delim z vami,me pa zelo veseli,da vas je veliko pripravljenih za testiranje,saj mi skoraj vsak drugi dan kak uporabnik pošlje na ZS sporočilo da če bom kdaj rabil kakega nuvija za testiranje naj samo povem.
Vendar vas moram opozorit,da ko se nove stvari testirajo se nikoli ne ve kakšen bo rezultat.
Uporabnik @krimec že ve kako je to
wink-1.gif


Upam,da mi ne bo zameril da bom tukaj objavil kaj je napisal,ko sva začela testirat funkcije za serijo 2xxx in se nama je ponesrečilo in sva izbrisala vse funkcije iz njegovega 2460 nuvija:

Citat:
Sem šel na krajšo furo in ugotovil, da vodenje, glas in LA deluje, ni pa JCV, prikaza omejitve hitrosti in še kaj.
Kot bi imel Garmina izpred 5 let.

Hvala ti še enkrat da si sodeloval pri testiranju in sva lahko uporabnikom polepšala december
aplauz.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
@ popotnik

Ni za kaj, ko boš spet kaj izumljal se pa kar oglasi - zdaj sem že navajen (skoraj) vsega nepredvidljivega.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Jaz imam v trgovini 2460LT za posodit za kak vikend...drugače bo šel kmalu v prodajo 249,90€ - ene 30%
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Sem zrihtal 2450 po tvojih navodilih.Imam ikono za telefon, še vedno me zanima v primeru okvare, saj na servisu bi videli , da je nameščena druga modifikacija ( ikona bluetooth) in kako ter kje lahko vidim, kaj sem spravil na Garmina.Hvala za odgovor.
zmaga.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
V primeru servisa ne bo priznana garancija , ker je model nuvi modificiran .Če si samoplačnik, ti ga pa popravijo ali odkupijo in imaš dobropis 50 € .30 % je takih nuvi - jev ki so modificirani na servisu zaradi okvare .
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Jaz imam v trgovini 2460LT za posodit za kak vikend...drugače bo šel kmalu v prodajo 249,90€ - ene 30% . To je taprava cena končna , dilerska cca 172 € .
 
Nazadnje urejeno:

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Imam še eno vprašanje.Ker sem si shranil original sw, a lahko zdej vse izbrišem in naložim zdej nazaj prejšno original?
A so lahko problemi pri nalaganju originala?Ker , da samo povoziš novo modifikacijo, ni dovolj.
jezen.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Ja, sem skopiral vsebino Garmina pred modificiranjem na PC. A lahko npr. sedaj komplet z Garmina vse izbrišem in nazaj skopiram iz PC-ja original? Hvala za sodelovanje.