Nuvi 205 - Ne morem odznačiti kart.

Radio00

Zelenc'
25. jul 2008
10
0
1
Zadeva je naslednja.

S programom mapsource sem nalagal raznorazne karte na napravo Nuvi 205 in spominsko kartico. Datoteke img sem po nakaterih tutorialih hotel preimenovati, tako da bi več img datotek šlo na eno napravo, preden sem pogruntal, da lahko vse zemljevide naenkrat pošljem na nuvija.

Sedaj imam na spominski kartici zemljevide Europe City Navigator 2008 ter zadnja AR in AT. Garmin je prezen.
Zemljevid City navigator lahko označim in odzačim, zemljevida AR in AT pa nikakor ne morem odznačiti, tako da je kljukica vedno prisotna.

Zemljevide sem na kartico naložil naenkrat, sumim pa da je na nuviju neka datoteka "pokvarjena" ter zaradi tega ne morem odkljukati zemljevidov.
Ali obstaja kakšen reset celotne naprave (zemljevide lahko tudi še enkrat naložim-ni problema) oz. kako bi se dalo stvar popravit.
Ali je imel kdo kakšne podobne probleme?
 

Roby11

Pripravnik
16. nov 2007
501
0
16
Maribor
Če jih želiš odkljukati, moraš vsak zemljevid posebaj naložit na napravo. Ne oba skupaj! S tem da ko naložiš AR mu moraš potem spremeniti ime karte, da ti je AT ne povozi.
 
Nazadnje urejeno:

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Citat:
Uporabnik Roby11 pravi:
Če jih želiš odkljukati, moraš vsak zemljevid posebaj naložit na napravo. Ne oba skupaj! S tem da ko naložiš AR mu moraš potem spremeniti ime karte, da ti je AT ne povozi.

Ne bo držalo, tudi če jih preneseš več naenkrat se dajo na napravi od- ali prikljukati! Napaka je verjetno v nepravilno poimenovanih img datotekah.
 

Radio00

Zelenc'
25. jul 2008
10
0
1
Sem pa ugotovil nekaj novega. Zadnjo karto, ki jo dodam na napravo mi ne pusti odznačiti, tako da sem naložil nek zemljevid, ki ni na območju Slovenije npr. SCG Route, tako da mi je dovolil odznačanje vseh ostalih kart. Tako je težava načeloma rešena.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Ko sem stlačil vse karte v en filet, mi ni pustilo označevati različnih kart.

Ko pa sem dal karte, ki se manj osvežujejo v gmapprom, ostale, ki se pa bolj redno osvežujejo pa v gmapsupp,
pa sem lahko označeval različne karte po želji. Očitno mu ne paše, če je preveč kart v enem filetu...