Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ajde se eno vprasanje, potem pa upam, da sem ze vse odkril kar me moti ;)

Poslat morem potrdilo, da sem nakazal denar.
Screenshot ne dela.
Pdf mi naredi z vsemi transakcijami. In vse je v evrih.
Torej kako samo za eno transakcijo dobit potrdilo? Po moznosti, da se vidi v njihovi valuti...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Klikneš na transakcijo in izbereš transfer confirmation. Ne vem pa, če je kaj drugače za transferwise transakcije, predvidevam da je o tem govora, glede na to, da omenjaš tujo valuto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Ajde se eno vprasanje, potem pa upam, da sem ze vse odkril kar me moti ;)

Poslat morem potrdilo, da sem nakazal denar.
Screenshot ne dela.
Pdf mi naredi z vsemi transakcijami. In vse je v evrih.
Torej kako samo za eno transakcijo dobit potrdilo? Po moznosti, da se vidi v njihovi valuti...
Na mobilni app pritisneš na to transakcijo in med dodatnimi podatki imaš opcijo izvoza potrdila v PDF.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Klikneš na transakcijo in izbereš transfer confirmation. Ne vem pa, če je kaj drugače za transferwise transakcije, predvidevam da je o tem govora, glede na to, da omenjaš tujo valuto?
Hvala. Za euro valuto je res tako kot si rekel.
Pri tej tuji mi pa v tistem okencku pise kak tecaj je bil, kolk bo nakazano... nimam pa moznosti downloadat. Morda tudi zato ker na vrhu pise, da bo jutri sele nakazano...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Btw. samo kot info, delam pri SLO delodajalcu in na SLO TRR dobim plačo v dveh delih. Zakaj, ne vem; moti me ne.


Jaz tudi... ze kar nekaj casa je tako... Zakaj? Ne vem... in me niti ne zanima... Dobim pa sesteto skupaj vedno toliko, kot mi pise na izplacilni listi :D ... Gledam pa sedajle za november... in je "koda namena" razlicna... Pri placi je koda namena SALA pri dodatkih (malica, kilometrina, prevoz,...) pa PRCP ...
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Pozdravljeni,

kako je s prijavo na FURS, je treba prijavit N26 bančni račun v e-Davkih? Sicer sem že vpisal davčno številko ob kreiranju računa.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zadnjič sem poizkušal nastaviti dva plačilna naloga za nekaj dni naprej. Nikakor ni sprejelo pina in vedno javilo nekaj v smislu: napaka v protokolu, ki ste ga določili. Sem si rekel ok nekaj jim šteka, bom jutri. Ponoči okoli 1h dobim sporočila za tri naloge, ki bi se morali plačati, dva OK, za enega napiše eror v postopku - seveda potem zgine in prav za prav nimam pojma kaj je kazalo narobe. Iščem po appu in na računalniku, nikjer nobenih zavrnjenih nalogov, nobenih napak,...
Grem na pomoč - chat in jim razložim situacijo, pravijo nič ni narobe vse je ok - virman kot da je izpuhtel. Seveda še klasičen predlog - pobrišite app in naložite na novo.

No potem sem naložil na novo in vse tri naloge in spet enege noče dat na čakanje, ko ga pa dam na takojšnjo izvršitev pa je šel skozi. Tak virman šibam vsak mesec že dve leti, tako da pojma nimam kaj se mu je sedaj v glavo spravilo.

A je imel kdo že kak podoben primer in nasploh, kje bi iskal neizvršen nalog - recimo kaj se zgodi če ni dovolj sredstev (pri meni ni bilo to!)?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Meni dela ok. Nekaj časa pa mi ni delalo preko računalnika, ker tekst ni bil v eni vrstici.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.550
2.410
113
Zadnjič sem si hotel nakazat na en račun in ni delalo. Tehnična pomoč je rekla, da imajo probleme z master cardom se mi zdi. Rekli, so da naj z bančnim nakazilom prek rečuna. V glavnem kr neprijetno....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marburg

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Lahko da so imeli potem tisti dan težavo.
Jaz imam cca. 5 trajnikov in pa vsaj 5 nakazil mesečno izvedem. Do sedaj (razen zgoraj opisanega) brez težav. S kreditno pa tudi opravim nekaj nakupov mesečno preko spleta in tudi bp.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Še en bug sem našel, kater me je kar fajn pogrel...

Si56.... NE deluje, jamra, da bin ni pravi...
SI56.... Deluje

:bonk::sprasujemse:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Do sedaj še nisem imel te težave, so mi banke sprejele kar sem napisal...
Jebiga, spet neki novga vem ;)

Sem napisal bolj kot opozorilo za vse nove uporabnike, če bodo naleteli na enako težavo ;)