Nürburgring skozi objektiv ekipe AM (video)

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
AM si predstavil kot Google. Si ti prvih deset let delal zastonj in zivel od zraka?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Ne prvih 10 let. Prvih par prispevkov pa ... Sem lepo napisal: malo zastonj, potem pa za denar, ampak avte pa dolgo gledaš od daleč ...

Sam pa iak nisem začel na AM. Sem pa na firmi, kjer sem še sedaj (OK, firma je načeloma druga, je pa šef isti), prvih par mescev delal zastonj. Iz veselja. Plus seveda še en šiht za denar. Ampak se je splačalo ...

 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Vredu, si lepo argumentiral. Želim vam še veliko varnih kilometrov in čimboljšega testiranja štirikolesnikov.
Ah ...
Ko se drugi zabavajo na Nordschleife, jaz pa brusim rit na sestankih, znam bit tečen (no ja, v torek bo 100% bolje, samo da gum ne zmanjka).
In hvala za lepe želje.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Raje ne bom vec komentiral...
smile-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Bi kdaj AM organiziral kak "skupinski izlet aka track day" entuziastov s svojimi avtomobili na Nur?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Sej maš nekje v videu cenik
zmaga.gif


Ni poceni, je pa ceneje kot SLO kazni, pa nič pik ne dobiš
smile-1.gif
 

sebenc

Zelenc'
6. sep 2007
21
0
1
Ali je letos tudi tako, da kupiš karto za en krog, zvoziš pa lahko dva kroga? Pa kako je bilo kej z gužvo, v prispevku vidim , da je bila precejšna in da so zapiral progo. Kako to zgleda, da spustijo določeno št. avtov na progo in ko le ti naredijo en krog gredo drugi gor. Namreč zanim me, kaj lahko pričakujem, ker grem julija gor. Pa ali ste, kaj merili kakšna je bila obraba gum, na progi?
lp.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Krog je krog. Ne dva.
Na progi je lahko določeno št. avtov, ko gre en ven, gre lahko drugi gor.
Obraba ni bila problematična, smo šli gor, tam 8 krogov + par krogov po GP pisti, nazaj, naslednji vkend je avto nulo peljal na sevnici, pa je gum še dovolj. Samo pazit je treba, da jih ne mesariš ...
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Nočem nič provocirati, samo to se ni peljalo prav na polno ane? Bi mogla iti ta honda bolj v 9.xx čas, seveda če ne bi bilo škoda gum.

Kdaj pa bo drugi prispevek?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Katerga navigacija je boljše? Tovarniška od Lagune ali nadomestna, ki ste jo imeli napopano na steklu?

EDIT
Še komentar na prispevek.
Meni osebno poden od podna. Glede na to, da se imeta za profesinoalno revijo bi človek pričakoval več. Kamero si podajate kot otroci, ki so prvič dobili mobilni ap. s kamero. Ob poplavi izdelkov, ki omogočajo fiksiranje kamere na samo vozilo brez mehaničnih posegov, se vi podajate s kamero. Še mnogo ostalih stvari je a se ne bom spuščal v podrobnosti.

V bistvu ste naredili youtube prispevek.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
pise tudi,da so vsi snemali ter da redarji sploh niso obracali pozornosti na to.
Morda sem jaz prevec pricakovl od tega prispevka. Tudi izbira ter nacin voznje avtombila mi je zelo podpovprecna. Znajo to fantje bolje narediti.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Nočem nič provocirati, samo to se ni peljalo prav na polno ane? Bi mogla iti ta honda bolj v 9.xx čas, seveda če ne bi bilo škoda gum.

Kdaj pa bo drugi prispevek?
Hitreje kot cca 9.00 ta honda ne gre. 10.00 za nekoga, ki je prvič v življenju na nordschleife in naredi čas okoli 10 sekund, je občudovanja vredno (vsaj zame), še posebej, ker je bilo treba z avtom tudi nazaj v LJ, vmes je slikanje& snemanje ...
99% uprabnikov nordschelife takega čaa nikoli ne naredi.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
pise tudi,da so vsi snemali ter da redarji sploh niso obracali pozornosti na to.
Morda sem jaz prevec pricakovl od tega prispevka. Tudi izbira ter nacin voznje avtombila mi je zelo podpovprecna. Znajo to fantje bolje narediti.
Način vožnje avta? Kako bi pa ti zgledal v svojem prvem krogu (od tam so posnetki)?
Youtube prispevek? To je tudi namen ... A misliš, da se gremo TV produkcijo? Če ti ni všeč, itak ne rabiš gledat. Podatki o obisku pa kažejo, da je veliki večini všeč ---