Nürburgring skozi objektiv ekipe AM (video)

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Potem bi enak posnetek lahko naredili na slovenskih cesah,kjer slovenski vozniki vozijo podobno.
Pricakoval sem vec drzne voznje ne pa posnetek 3 'cefurjev',ki snemajo svojo prvo drzno voznjo.
Velika obiskanost ne pomeni,da je ljudem vsec,pokaze pa to,da je posnetek videlo veliko ljudi.
Morda ves kako velike napake je delala tovarniska navi?
Kritiko vzamite kot dobronamerno,ker ni pluvanje vasega dela.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Več drzne vožnje je bilo, ni pa posneta ... Čas kroga v kasnejših krogih pove vse. Sicer a posentek zainteresiranim izjemno dobro demnstrira, kako je, ko se tam pelješ prvič.
Velika obiskanost pomeni da s e uporabniki vrečejo - to pa pomeni, da je že nekaj dobrega na stvari.
Nikoli pa ni tako dobro, da ne bi moglo biti boljše. Je pa vse skupaj vezano na $$$ ...
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
ksz ...

če ste že bili pri tem, kako je Vinko vozil ... zakaj se ni noben obregnil v to, da sploh ne zna vozit s pedal blipom?
crazy1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
meni se zdi prov lušten prispevek, tako ali tako pa gre za blog prispevek in če pogledaš s tega stališča, je posnetek zelo soliden.

povej ti men - če greš kampirat in veš, da bodo tam prikolice, v kateri boš spal, boš vzel šotor s sabo... I guess not...

tako so oni samo vedeli, da je snemanje iz kabine prepovedano, in ko so videli luknjo, so jo izpeljali, kot je tudi prikazano. in za pravega avtomobilističnega navdušenca, so takšni posnetki balzam za oči, verjemi...

sem pa malo Alešu fouž, da je šel tole fotkat... jz bi tud...
redface-1.gif


skratka, meni je všeč.
zmaga.gif


upam, da bom lahko kdaj tudi jaz naredil kakšno fotko kolega, ko pelje po Nordschleife... in ga mogoče naštimam, da mi da za en krog... sej bi počas pelu... "kao"...
evil.gif


morm mal Romiha poklicat...
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Hmmm,

glej, običajno ne "pluvam" brez razloga. So profesionalci? So. Vsaj imajo se za profesionalce in tudi jaz jih imam, ker imajo veliko večjo dostopnost do informacij ter podatkov kot jaz. Zagotovo imajo kakšne kontakte z nemški kolegi, vsaj morali bi imeti, glede na to, da je nekaj testov prevedenih od sestrskih novinarskih hiš.

Kritiziral sem tudi zato, ker sem tudi sam nekaj podobnega naredil z enim super nastavkom za kamero. Zdaj boš napisal zakaj ne nalimaš tukaj posnetka. Ne bom, ker ne želim očetkov zakaj sem to delal na javni cesti. Nisem upošteval omejitev, itd.
redface-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Še nekaj: fantje so šli delat članek za revijo - prispevek na internetu je zastonj bonus ... To ni AM TV na internetu, to je pač Youtube varianta ...
Za AM spletno stranjo pač ne stoji bogata mama, ki bi krila stroške, kot je to pri kaki drugi avtomobilski spletni strani (natančneje: edini preostali avtomobilski spletni strani, ki je verjetno bolje obiskana kot AMjeva).
In če bo obisk strani pokazal, da ljudem taki prispevki niso všeč, jih pač ne bomo več delali (bomo kaj denarja prihranili). Rastoč obisk pa pač kaže nasprotno.
Tisti, ki se jim zdi stvar preslaba, pa seveda lahko sami skočijo teh prsto kilometrov do Nordschleife in nas potem očarajo s svojimi profesionalnimi izdelki.

@Naglfar? Ne zna? O zna, zna ... Je pa stvar krepko precenjena, sploh pri FWD ... V veliki velini primerov za to sploh ni potrebe, sploh če je avto OK.